Princess Hair – mendimi për një maskë për humbjen e flokëve

0
(0)

Humbja e flokëve është një problem i bezdisshëm që prek të dy gratë dhe burrat. Shkaqet mund të jenë të ndryshme: çrregullime dhe ndryshime hormonale, medikamente, pirja e duhanit, infeksionet dhe sëmundjet e kokës, si dhe kujdesin e pahijshëm. Prandaj, ju duhet të gjeni burimin e sëmundjeve dhe gjithashtu të kryeni masa ad hoc. Kondicioner flokësh Princess Hair do të ndihmojë në përmirësimin e pamjes dhe shëndetit të flokëve – është një kondicioner që jo vetëm që forcon, rindërton dhe ushqen flokët, por gjithashtu stimulon rritjen e të reja . Zvogëlon intensitetin e humbjes së flokëve në 90%, zvogëlon numrin e pjesëve të thyera me 97% dhe parandalon thyerjen e flokëve, duke përmirësuar elasticitetin e tyre dhe duke u dhënë një shkëlqim të shëndetshëm dhe natyral.

Hair Princess – pse është kaq efektive?

Efektshmëria e kondicionerit është provuar shkencërisht. Forma dhe përbërja që përfshin një numër vitaminash dhe lëndë ushqyese kanë një ndikim të madh në këtë.

Kjo është arsyeja pse Princess Hair është trajtuar disi jo vetëm si një kozmetikë, por edhe si një ilaç natyral.

Cila përbërje është përgjegjëse për efikasitetin e lartë të kondicionerit të flokëve të Princeshës?

  • Vaj targë – mbështet proceset rigjeneruese, forcon llamba, hidraton dhe zbut kokën (përdoret gjithashtu për psoriasis dhe inflamacion të lëkurës). Esenciale: vaji nuk shkakton acarim.
  • Vaj Argan – i përshtatshëm për përdorim në lloje të ndryshme të flokëve. Forcon ato duke u dhënë atyre elasticitet më të madh (në sajë të asaj që ata duken më tërheqës dhe janë më pak të ndjeshëm ndaj thyerjes). Përveç kësaj, ajo mbron flokët nga faktorë të dëmshëm, të tilla si rrezatimi UV, dhe përshpejton rritjen e tyre. Kjo është një ndihmë e paçmuar në kujdesin e flokëve të dëmtuar (p.sh. me ngjyra, llaqe dhe straighteners).
  • Vaj kokosit – ka një efekt të fortë hidratues në sajë të të cilit ushqen në mënyrë efektive kokën dhe flokët. Ajo lehtëson inflamacion dhe acarim. Ajo stimulon mikrocirkulimin në trup. Shton elasticitetin e flokëve.
  • Vaj kanelle – forcon flokët në bazë, duke zbutur deri në fund. Redukton thyerjen e flokëve ndërkohë që parandalon humbjen e flokëve. Stimulon follicles pezulluese të flokëve për punë. Është e rëndësishme për “estetikën” – ajo pastron flokët dhe rrit sipërfaqen.
  • Ekstrakti i ëmbël i patates – forcon rrënjët e flokëve, i jep flokëve një pamje të shëndetshme, shëron zbokthin dhe përmirëson pamjen / shëndetin e lëkurës.
  • Ekstrakti i kamomilës – forcon rrënjët e flokëve, përshpejton rritjen e tyre dhe rikthen ngjyrën natyrore. Përdorimi i një ekstrakti të shportës së lules së lulëzuar ndriçon flokët.
  • Vitamina E – përmirëson pamjen e lëkurës duke vonuar procesin e plakjes. E mbron atë nga efektet e dëmshme të rrezatimit UV. Ajo rrit efektivitetin e substancave të tjera aktive. Forcon rrënjët e flokëve dhe parandalon baldness.
  • Vitamina A – e përdorur në kozmetikë e bën lëkurën të fortë dhe të butë. Përmirëson ngjyrën e saj dhe rrit pronat mbrojtëse. Forcon rrënjët e flokëve. I jep flokëve një shkëlqim tërheqës. Ajo penetron thellë në strukturën e flokëve në një mënyrë gjithëpërfshirëse duke përmirësuar rezistencën e saj.

Si të përdorni Princess Hair dhe kujdes për flokët tuaj?

Princesha Maska e flokut duhet të përdoret vazhdimisht – atëherë ai nuk vepron vetëm përkohësisht, por mbron flokët parandaluese pa penguar ndryshimet negative. Efektet e qarta janë tashmë të dukshme pas përdorimit të parë, për ndryshime të thella përfituese mund të numërohen pas një trajtimi katër javor.

Aplikoni maskën në mënyrë të barabartë në flokë të pastër çdo tre ditë. Prisni 5-7 minuta dhe pastaj lani me kujdes agjentin me ujë të ngrohtë. Gjithashtu ia vlen të përpiqet të eliminojë burimin e problemit, të hahet ushqim i shëndetshëm, të praktikojë sportin dhe të eleminojë (nëse është e mundur) stresorët.

Shumë gabime që përkeqësojnë paraqitjen e flokëve dhe kokës, ndodhin në fazën e kryerjes së trajtimeve. Në mënyrë optimale, flokët duhet të lahen me shampo për 1-2 minuta dhe të shpëlarë për një kohë të gjatë (deri në 4 minuta). Në praktikë, shumë njerëz bëjnë të kundërtën.

Kombinimi i përdorimit të rregullt të Hair Princess me kujdesin e duhur të kokës dhe flokëve do të sjellë rezultate shumë më të shpejta dhe më të thella.

Cilat janë opinionet e përdoruesve për Princess Hair ?

Efektet e provuara shkencërisht nga përdorimi i lëndëve ushqyese dhe testimet klinike nuk janë gjithçka. Është e vërtetë se ajo është në masë të madhe autoritative, por gjithashtu vlen të njihen me mendimin e njerëzve “të zakonshëm”. Po në lidhje me maskën, a ishin njerëzit që rregullisht e përdorën atë?

Problemet e flokëve filluan pasi mbeta shtatzënë. Pastaj rashë seriozisht në shëndet. Kam vuajtur nga lodhja mbipeshë dhe kronike. Kam përdorur dietë, fillova të luaja me sport (sa më shumë që ishte e mundur me fëmijën tim), fillova të përdorja plotësimin. Një “kthim në gjendjen e mëparshme” zgjati shumë muaj. Çdo gjë shkoi përtej … duke përmirësuar pamjen e flokëve. Kam luftuar me të për një kohë të gjatë – flokët e mi ishin të brishtë, ra jashtë, ajo u bë e hollë dhe në fund ajo u nda. Unë u ndal duke përdorur ngjyra, me dhimbje unë i thashë lamtumirë straightener, vetëm tharëse mbetur në shumëllojshmëri. Kam vënë një shumëllojshmëri të ushqyesve dhe shampo “specialist” për të. Për fat të keq, kjo nuk ndihmoi. I thashë një psherëtimë lehtësimi kur arrita në maskën e flokëve të Princeshës . Pas disa javësh të përdorimit, vura re se flokët janë më të fortë dhe më të trashë. Ata rimarrën shkëlqimin e tyre dhe përveç kësaj u bëra i bindur për ngjyrën e tyre natyrale të flokëve. Tani unë nuk i bojës ato më, unë rregullisht përdor kondicioner dhe immodestly shtoni se flokët është tërheqëse ime … avantazh . – Kasia, 25 vjeç

Kur isha akoma në shkollë të mesme dhe kolegj, shokët e mi kishin devijuar flokët e mia të bukura dhe të trasha. Megjithatë, ajo që është e bukur sapo përfundon. Vitet fluturonin dhe vura re se flokët po bëheshin më të hollë, të hollë dhe të brishtë. Përveç kësaj, unë fillova balding! Unë jam ende një grua e re, kam një figurë atraktive dhe në kokën time … shfaqen dëmtimet e dhëmbëve. Disaster! I përdorur për të shkuar në mënyra të ndryshme, por çdo gjë dështoi. Shkova te trikologu. Ai rekomandoi dietë, ndryshonte zakonet dhe rekomandoi kondicionerin e flokeve të Princeshës . Ky ishte vendimi im më i mirë i këtij viti. Hap pas hapi, flokët rifituar shkëlqimin e saj të mëparshëm. Pas disa muajve të përdorimit, askush nuk do të kishte menduar se sapo të kisha një problem me rënien dhe flokët e brishtë. “- Klaudia, 40 vjeç

E gjithë familja ime ka një tendencë të baldness. Për fat të keq, problemet e mia filluan mjaft herët. Në moshën njëzet e disa vjet, unë tashmë kam bends të veçantë, kur unë “mbijetuar” deri në të tridhjetat, baldness shpejtë filloi. Në fillim, e minimizova problemin, fillova të rruhes kokën time të tullac. Në një moment, unë u pajtova me sugjerimin e gjysmës sime për të arritur Princess Hair . Fillimisht iu afrova subjektit pa ndonjë kënaqësi të veçantë, por me kalimin e kohës u bëra i bindur nga Princesha e Flokëve, sepse flokët bëheshin më të trashë, më të forta, ndalova të kalonte dhe përveç kësaj vura re se edhe ata filluan të rriteshin ku ishte më parë lëkura. Në fund, dukem i ri, jo si një djalë i moshës mesatare.Krystian, 32 vjeç

A ia vlen të përdorni flokët princeshë ? Mendimi ynë

Flokët e trasha dhe të pastërta kanë një rëndësi kolosale në këtë aspekt. Kjo është arsyeja pse ju duhet të luftoni për të qenë të fortë, të shëndetshëm, të mos thyejnë dhe të mos bien jashtë. Pas gjurmimit të mendimeve të përdoruesve, specialistëve dhe vetë-testimit të maskave të flokëve të Princeshës, ne e rekomandojmë plotësisht produktin. Vlen të merret parasysh për shkak të përbërjes natyrore, por edhe efikasitetit shumë të lartë. Ne vlerësojmë produktin në një 4.5 / 5 të fortë!

Pra, nëse vendosni se është koha për të luftuar për flokë të fortë, rigjeneruese – sigurohuni që të urdhëroni Princess Hair Mask. Mos harroni, megjithatë, për të arritur një burim të besueshëm. Ka shumë fakse që qarkullojnë në rrjet që mund të shkaktojnë më shumë humbje sesa përfitime. Nga ana jonë, ne rekomandojmë dyqanin e një distributori të provuar – të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni në lidhjen më poshtë dhe të shkoni në dyqan ku mund të blini një produkt origjinal dhe të testuar.

SHËNIM: Për një periudhë të kufizuar kohore, distributori zyrtar i maskës PRINCESS HAIR për humbjen e flokëve ka një ofertë të veçantë për lexuesit tanë. Ajo është e lidhur me një garanci 100% para-mbrapa për blerjen e një trajtimi të humbjes së flokëve në rast se nuk sjell rezultatet e pritshme.

Kliko këtu për të blerë PRINCESS HAIR

përdorni këtë lidhje për të marrë një OFRIM FALAS

 

Promovimi zgjat deri në: [date format=”Y.m.d”] deri në 23:59

Për shkak të zhdukjes së aksioneve, promovimi është i kufizuar në kohë

Cili është mendimi juaj për këtë produkt?

Klikoni mbi yllin për ta vlerësuar këtë produkt!

Vleresim mesatar 0 / 5. Numri i votave: 0

Asnjë votim deri më tani! Bëhu i pari që vlerëson këtë produkt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.