Antispur DUO FORTE – opinie o wkładkach na ostrogę piętową

0
(0)

antispur duo forte na ostrogę piętowąCo sprawia, że ostrogom piętowym tak trudno jest przeciwdziałać? Przyczyny bólu są zupełnie inne, niż mogłoby się wydawać. Przypomnijmy: przy „ostrogach” na stopie nie pojawiają się żadne dodatkowe kostne wyrostki, które ulegałyby „odgniataniu” przy chodzeniu. Ból jest wynikiem przewlekłego stanu zapalnego w przyczepie rozcięgna podeszwowego.

Rozcięgno podeszwowe łączy kość pięty z palcami stóp, dlatego w czasie chodzenia przyjmuje na siebie ciężar całego ludzkiego ciała. Jeśli w miejscu jego przyczepu do kości pięty pojawią się stany zapalne, a później zmiany zwyrodnieniowe, pojawia się ból – właśnie „ostrogowy”: tkliwy, uniemożliwiający chodzenie.

Fakt wierzenia w stereotypy na temat kostnych wyrostków na piętach sprawia, że osoby z ostrogami sięgają po niewłaściwe metody, które mają łagodzić ból. Tymczasem istnieje jeden, fenomenalny sposób na walkę z bólem przy ostrogach piętowych – to połączenie wkładek Antispur DUO FORTE i kremu Cream DUO FORTE.

Jakie działanie mają elementy zestawu: Antispur DUO FORTE + Cream DUO FORTE?

Element 1: Antispur DUO FORTE

wkładki Antispur Duo Forte

wkładki Antispur Duo Forte

Wkładka Antispur DUO FORTE stanowi mechaniczne wsparcie i ochronę dla stóp. Aby zrozumieć jej działanie, należy raz jeszcze przypomnieć, że stopy poddawane są ogromnym obciążeniom podczas stania czy chodzenia. Obciążenia są tym większe, że z powierzchnią ziemi styka się nie cała podeszwa stopy, a jedynie niektóre jej punkty.

Zadaniem wkładki Antispur DUO FORTE jest amortyzowanie pięty, aby podczas chodzenia nie uderzała o podłoże. Podczas chodzenia każde stąpnięcie powoduje powstawanie mikrowstrząsów, które przy stanie zapalnym odczuwane są jako silny, ostry ból. Jeśli pod stopą znajduje się wkładka Anstispur DUO FORTE, większość mikrowstrząsów zostaje złagodzona.

Struktura wkładek jest bardzo delikatna i złożona. Miękki silikon dopasowuje się do kształtu stopy, a jego struktura naśladuje budowę ludzkich tkanek. Efekt jest taki, jak gdyby stopa uzyskała kilka dodatkowych warstw skóry. Miejsca, które do tej pory sprawiały ból nie są już mocno uciskane, więc chodzenie staje się łatwiejsze.

Element 2: Cream DUO FORTE

krem Duo Forte

krem Duo Forte

Drugim elementem zestawu jest Cream DUO FORTE. O ile wkładki przynoszą ulgę ścięgnom, stawom i mięśniom stóp, o tyle krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry. Jego działanie jest zewnętrzne, ale również wpływa na zmniejszenie odczuwanych dolegliwości. Dzieje się tak, ponieważ dodatkowym źródłem dyskomfortu u osób cierpiących na problemy z kończynami dolnymi jest skóra. Otarcia, urazy czy odciski na skórze wzmagają uczucie pieczenia lub wręcz bólu.

Właśnie z tego względu kojące działanie kremu Cream DUO FORTE wzmacnia ulgę, jaką odczuwają osoby z ostrogami. Zawiera on witaminy A i E, które wchłaniają się przez skórę, odżywiają ją i regenerują, zapewniają prawidłowe nawilżenie, wpływają korzystnie na elastyczność i jędrność. Trzecim głównym składnikiem kremu jest D-Panthenol, czyli witamina B5. Ma ona kojący i łagodzący wpływ na zmęczoną i zniszczoną skórę stóp, sprzyja także jej wygładzeniu oraz regeneracji.

Dla kogo przeznaczony jest zestaw Antispur DUO FORTE + Cream DUO FORTE?

antispur duo forte leczenie ostrogi piętowejZe względu na amortyzujące właściwości wkładki oraz ochronno-regenerujące działanie kremu, zestaw zalecany jest osobom cierpiącym na tzw. ostrogę piętową. Antispur DUO FORTE + Cream DUO FORTE mogą stosować osoby odczuwające dolegliwości bólowe o różnym nasileniu – od słabego bólu pojawiającego się przy stąpaniu aż do silnego, ostrego bólu, utrzymującego się przez dłuższy czas.

Wkładki można stosować do każdego typu obuwia. Najpierw należy nanieść krem Cream DUO FORTE na czystą, suchą skórę stóp i odczekać, aż całkowicie się wchłonie. Szczególnie starannie pokryć kremem miejsca, w których skóra jest sucha i zniszczona. Następnie założyć wkładkę tak, by dobrze przylegała do całej powierzchni stopy. Można stosować ją zarówno na noc, jak i w ciągu dnia. Konstrukcja wkładki sprawia, że Antispur DUO FORTE bardzo dobrze utrzymuje się na stopach.

Kremu Cream DUO FORTE nie należy aplikować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Badania naukowe skuteczności zestawu Antispur DUO FORTE + Cream DUO FORTE

efekty stosowania antispur duo forteProblem ostrogi piętowej jest bardzo powszechną dolegliwością na całym świecie, dlatego naukowcy postanowili dokładnie przeanalizować coraz liczniejsze doniesienia prasowe o skuteczności Antispur DUO FORTE i Cream DUO FORTE.

Badań nad zestawem podjęli się naukowcy z ośrodka badawczego w Australii. Wybrali oni grupę 183 osób, które uskarżały się na dolegliwości bólowe związane z ostrogami piętowymi. Ból miał charakter od średniego do silnego. Badani podejmowali wcześniej próby walki z ostrogami piętowymi, ale stosowane metody nie przyniosły u nich zauważalnego efektu.

Uczestników badania podzielono na trzy grupy. Pierwsza z nich otrzymała zalecenia typowe dla tradycyjnej kuracji przeciwko ostrogom piętowym. Druga grupa miała stosować zestaw Antispur DUO FORTE + Cream DUO FORTE (wkładkę należało nosić przez cały dzień). Trzecia grupa – kontrolna – nie wykonywała w czasie trwania badania żadnych dodatkowych działań, mających na celu ograniczenie bólu.

efekty antispur duo forteEksperyment trwał 4 tygodnie. Po tym czasie aż 87% badanych stosujących zestaw Antispur DUO FORTE + Cream DUO FORTE zgłosiło zauważalną poprawę. Co więcej – aż 55% badanych oceniło poprawę jako „bardzo dużą”, a kolejnych 17% jako „znaczną”.

Dla porównania – w grupie stosującej tradycyjne metody walki z ostrogami piętowymi poprawę odczuło 22% osób, przy czym żaden z badanych nie określił jej jako „bardzo dużej”. Zmianę odczuło także zaledwie 2% osób w grupie kontrolnej.

Opinie ekspertów o skuteczności wkładek Antispur DUO FORTE

Antispur Duo Forte

Antispur Duo Forte

Zapytaliśmy B. Wood, amerykańską fizjoterapeutkę i specjalistkę rehabilitacji sportowej o ocenę efektów badania Antispur DUO FORTE + Cream DUO FORTE. Oto, co nam powiedziała: Po zapoznaniu się z wynikami badań naukowych nad zestawem Antispur DUO FORTE + Cream DUO FORTE mogę tylko pogratulować twórcom tej metody tak znakomitych wyników. Niewątpliwie oceny wkładki w badaniach są fenomenalne – pokazują, że Antispur DUO FORTE bardzo efektywnie odciąża rozcięgno podeszwowe, umożliwiając mu „odpoczynek”. Znakomity jest pomysł, aby od razu zadbać także o skórę stóp, która mogłaby być dodatkowym źródłem dyskomfortu.

Czy wkładki Antispur DUO FORTE są naprawdę skuteczne? Nasza opinia

Przychylając się do opinii specjalistów oraz wyników badań skuteczności z czystym sumieniem polecamy zestaw Antispur DUO FORTE + Cream DUO FORTE osobom cierpiącym na bóle pięt. Mamy nadzieję, że przyniosą one ulgę wielu osobom, które dotychczas bezskutecznie zmagały się z problemem ostrogi piętowej.

antispur duo forteUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor ANTISPUR DUO FORTE, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby kupić preparat ANTISPUR DUO FORTE

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.