Articulatio Pro – opinie o suplemencie na chore stawy

0
(0)

articulatio pro przeciw ból stawówBól, obrzęk, opuchlizna, uczucie „zgrzytania” i „chrobotania”, trzaski w stawach… Znasz to? Wiesz już na pewno, że zwyrodnień nie wolno zaniedbywać. Trzeba działać już przy pierwszych sygnałach, że stawy zaczynają odmawiać posłuszeństwa.

Co możesz zrobić, by ulżyć stawom i zapobiegać dolegliwościom, związanym ze zwyrodnieniami?

Dotychczas nie wynaleziono syntetycznego leku, który zwalczałby chorobę zwyrodnieniową. Ale już medycyna ludowa odkryła, że istnieją rośliny, których działanie sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu stawów.

Dziś wiemy już dokładnie, jak działają te rośliny i jak je połączyć, aby dały jeszcze mocniejszy, skorelowany efekt. Właśnie w ten sposób powstał Articulatio PRO.

Czym dokładnie jest suplement Articulatio Pro?

problemy ze stawamiJednym z najczęściej spotykanych błędów w podejściu do choroby zwyrodnieniowej stawów, jest koncentrowanie się wyłącznie na usuwaniu przykrych objawów: bólu i obrzęku. Tymczasem jeśli chcesz, aby Twoje działania były skuteczne, musisz zadbać także o wzmocnienie chrząstki stawowej, ogólną poprawę wydolności i kondycji organizmu, a także uzupełnienie niedoborów witamin i mikroelementów.

Oto w jaki sposób w ArticulatioPRO zapewnia szerokie spektrum działania:

  • Skrzyp polny (Equisetum arvense) – Wiedzieli o nim już znachorzy ludowi i medycy starożytni, zalecając stosowanie skrzypu doustnie oraz zewnętrznie w przypadku złamań. Skrzyp polny zawarty w Articulatio PRO sprzyja remineralizacji kości, a jednocześnie usuwa złogi, współodpowiedzialne za zwyrodnienia. Dodatkowo wspiera produkcję kolagenu, czyli białka niezbędnego, aby tkanka chrzęstna zyskała odpowiednią elastyczność.
  • Fiołek trójbarwny (Viola tricolor) – Drugi ważny składnik Articulatio PRO, który sprzyja odtwarzaniu chrząstki stawowej, niszczonej przez zwyrodnienia. Ale nie tylko: dzięki dodatkowemu działaniu przeciwzapalnemu może łagodzić i usuwać najbardziej dokuczliwe odczucia: ból, obrzęk, zaczerwienienie i wysięki. Wśród substancji aktywnych fiołka trójbarwnego znajdują się salicylany, które oprócz łagodzenia stanów zapalnych wykazują działanie przeciwbólowe.
  • Pokrzywa (Urtica dioica) – Dodana do suplementu Articulatio PRO w odpowiedniej dawce zawiera bardzo cenną witaminę K, która w tym przypadku ma znaczenie, ponieważ reguluje przyswajanie wapnia przez kości. Pokrzywa działa jednak wzmacniająco nie tylko na układ kostny, ale na cały organizm. Bogata m.in. w fosfor, jod, krzem, potas, wapń i żelazo intensywnie odżywia, chroni przed niedokrwistością i poprawia ogólną kondycję organizmu. Sprzyja zatem aktywnemu trybowi życia, niezbędnemu w profilaktyce choroby zwyrodnieniowej stawów.
  • articulatio pro na ból stawówMaca (Lepidium meyenii) – Wielki skarb współczesnego światowego zielarstwa, od wieków znany jednak Indianom w Peru. Twórcy Articulatio PRO wykorzystali jego działanie na stawy. Maca wpływa regenerująco na tkankę chrzęstną i działa przeciwzapalnie, przyspiesza zatem powrót do sprawności po przebytych zapaleniach stawów. Chroni również przed powstawaniem nowych urazów.
  • Mniszek lekarski (Taraxacum officinale) – Ten pospolity chwast w zstawie z powyższymi składnikami wykazuje znakomite właściwości w profilaktyce choroby zwyrodnieniowej. Dzięki zawartości minerałów, stymuluje ludzki organizm do produkcji kolagenu – czyli najważniejszego budulca tkanki chrzęstnej. Łagodzi stany zapalne.

Jak działa unikalne połączenie 5 składników aktywnych w suplemencie Articulatio Pro?

Samodzielne przygotowanie preparatów na bazie powyższych 5 roślin stanowi spory problem. Wynika to nie tylko z trudności w samodzielnym określeniu proporcji każdej rośliny, ale także z formy, w jakiej są one dostępne. Zioła poddaje się na ogół zwykłemu suszeniu, a to zmniejsza ich skuteczność. W Articulatio PRO znajdują się składniki przygotowane w specjalny sposób – tak, by zachować maksimum ich wartości i utrzymać wszystkie cenne substancje aktywne.

problem staw kolanowyWskazaniem do stosowania suplementu diety Articulatio PRO jest niwelowanie choroby zwyrodnieniowej stawów. Articulatio PRO zaleca się jako środek wspomagający przy:

  • stwierdzonych zwyrodnieniach stawów,
  • początkach choroby zwyrodnieniowej,
  • bólach, obrzękach i zaczerwienieniu stawów,
  • uczuciu sztywności i ograniczonej ruchomości stawów,
  • po przebytych urazach w obrębie stawów.

Articulatio PRO wspiera odbudowę chrząstki stawowej i stymuluje organizm do produkcji kolagenu – podstawowego budulca tkanki chrzęstnej. Zwiększa elastyczność stawów oraz przyspiesza powrót do sprawności po przebytych urazach. Łagodzi stany zapalne. Sprzyja także poprawie ogólnej kondycji organizmu, co jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na chorobę zwyrodnieniową, dla których ważne jest utrzymywanie aktywności fizycznej.

Kto nie powinien stosować suplementu Articulatio Pro?

Suplementu Articulatio PRO nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu.

Badania skuteczności suplementu Articulatio Pro

efekty articulatio proSuplementowi diety, który może okazać się skutecznym wsparciem w walce z objawami zwyrodnień stawów, postanowili przyjrzeć się naukowcy. Articulatio PRO powstało w Stanach Zjednoczonych i to właśnie zespół badaczy z jednego z ośrodków w USA jako pierwszy przebadał jego skuteczność.

Efekty terapii z użyciem samego Mniszka lekarskiego czy też Korzenia maca są znane nauce. Jednak – jak wykazały testy przeprowadzone nad Articulatio PRO – skorelowane działanie 5 składników przynosi wyraźne efekty aż u 72% badanych w ciągu pierwszego miesiąca stosowania suplementu. Dla porównania: w grupie kontrolnej, która otrzymała placebo, było to jedynie 20%. Badani, którzy otrzymali Articulatio PRO, wskazywali na wyraźnie odczuwalną poprawę: ograniczenie bólu, poprawę ruchomości stawów czy osłabienie uczucia zesztywnienia stawów.

Testy przeprowadzono na grupie 800 osób w wieku od 45 do 65 lat, cierpiących na zwyrodnienia stawów. Wyniki nie pozostawiły żadnych wątpliwości: Articulatio PRO stanowi realne wsparcie w profilaktyce zwyrodnień stawów oraz łagodzeniu przykrych dolegliwości związanych z nimi.

Opinie specjalistów o skuteczności preparatu Articulatio Pro

tabletki Articulatio Pro

tabletki Articulatio Pro

Robert B., specjalista z USA od wielu lat zajmujący się zwyrodnieniami stawów, tak komentuje wyniki testów: „Choroba zwyrodnieniowa stawów zawsze utrudnia życie, a w zaawansowanym stadium ogranicza możliwości samodzielnego funkcjonowania. Okazuje się jednak, że jej skutkom można przeciwdziałać, odwołując się do naturalnych składników, które ludzkość miała na wyciągnięcie ręki od zawsze. W Articulatio PRO zostały one połączone w sposób, który byłby nieosiągalny przy stosowaniu pojedynczych wyciągów roślinnych. Już teraz polecam ten suplement osobom, które zmagają się z dolegliwościami w obrębie stawów. Wiem, że dzięki temu uzyskają o wiele lepsze efekty.

Czy suplement Articulatio Pro jest naprawdę skuteczny? Nasza opinia

Analizując wyniki testów, a także liczne opinie specjalistów na temat Articulatio PRO, bez wahania rekomendujemy ten suplement polskim odbiorcom. Przekonuje nas do niego zarówno skład, gwarantujący wszechstronne działanie, jak i marka znanego amerykańskiego producenta preparatu. To bez wątpienia dobra i warta uwagi propozycja dla osób, które cierpią z powodu zwyrodnień stawów.

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.