Hallu forte – opinie o aparacie na haluksy

0
(0)

Haluksy czyli inaczej zwane koślawe paluchy to choroba zwyrodnieniowa, która polega na zniekształceniu stopy. Schorzenie to jest domeną kobiet, sprzyja temu bowiem nadwaga, noszenie butów na wysokich obcasach ale również stojący tryb życia czy płaskostopie. Nie zawsze wystarcza leczenie zachowawcze, w wielu przypadkach konieczne jest leczenie operacyjne.

Jak powstają haluksy?

hallu forte na koślawe paluchyNoszenie wysokich obcasów sprawia obciążenie przodostopia, czyli przedniej części stopy. Dodatkowo ostro zakończony czubek buta zwiększa ten nacisk szczególnie na paluch i łuk poprzeczny stopy a to właśnie prowadzi już do deformacji palców, rozwoju płaskostopia poprzecznego a w konsekwencji i do bólu. Zniekształcona stopa inaczej pracuje : nierównomiernie rozkładany jest ciężar ciała, paluch przestaje być punktem podparcia w czasie chodzenia, pogorszeniu ulegają struktury, które stabilizują stopę. Mięśnie stopy stają się słabsze zaś krawędź stopy jest nadmiernie obciążana. Nieprawidłowości w ustawieniu paca prowadzą do zmian chorobowych stawu. Objawia się to bolesnym, zmienionym zapalnie zgrubieniem u podstawy stawu, po wewnętrznej stronie stopy. Z reguły pacjenci, którzy zauważają u siebie te zmiany zwlekają z wizyta u lekarza. Kiedy w końcu do niego trafiają, deformacja jest już w zaawansowanym stadium, ból jest silny a zmiany sprawiają, że nawet kupno butów jest problemem. Dzieje się tak dlatego, że obuwie uciska na zmianę wokoło palca, powodując dodatkowy ból i wywołując stan zapalny wokoło uwypuklenia głowy i kości śródstopia. Objawy towarzyszące schorzeniu to zapalenie wysiękowe kaletki (woreczek w miejscu tarcia na wystającą kość, wypełniony śluzem) na wysokości stawu śródstopio-palcowego, bolące zgrubienie naskórka, które następuje w wyniku nacisku, narastać może również podwichnięcie stawu śródstopno-palcowego.

Hallu Forte – rewolucyjne urządzenie na problemy haluksów

hallu forte na koślawy paluchIstotne jest, by z problemem haluksów podjąć walkę, gdy ten właśnie problem nas dotyczy. Nie chodzi tu o interwencję chirurgiczną, mimo, że często wydaje się, że to jedyne rozwiązanie. Hallu Forte to zupełnie nowe urządzenie do korekcji stóp. Hallu Forte to aparat korekcyjny prosty w obsłudze, pozwalający na przywrócenie sprawności a także zdrowego wyglądu stopom. Jest to doskonała alternatywa dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które do tej pory były najczęściej stosowaną metodą korekcji. Co zapewnia nam noszenie aparatu korekcyjnego? Hallu Forte prostuje palec w sposób całkowicie naturalny. Pobudza ukrwienie stopy, poprawiając jej wygląd. Usuwa stan zapalny, zmniejsza ból oraz napięcia, obrzęk i dyskomfort, które często towarzyszą haluksom.

Jak aparat korekcyjny Hallu Forte przeciwdziała problemowi haluksów?

Aparat Hallu Forte działa na kilka sposobów:

 • leczy oraz usuwa haluksy działając bezpośrednio na staw śródstopno-paliczkowego, ustawia on bowiem palec w prawidłowej pozycji, stabilizując stopę w ten sposób stopniowo zmniejszając deformację.
 • Likwiduje ból poprzez leczenie stanów zapalnych, redukując ilość obrzęków i nagniotków i poprawiając ukrwienie stopy. W konsekwencji poprawia również komfort chodzenia.
  Wzmacnia stawy ponieważ ma on właściwości ochronne, które zapobiegają dalszym zmianom w strukturze kostnej. Uelastycznia staw skokowo-goleniowy wzmacniając go nawet o 80%.

 

Hallu Forte używa się w bardzo prostu sposób. Skuteczność jest zapewniona po prostu przez systematyczne noszenie aparatu. W ten sposób stan wykrzywionego palca stopniowo poprawia się. Najważniejszą zaletą Hallu Forte jest wygoda i uniwersalność ponieważ pasuje on do każdego rodzaju obuwia, w dodatku można go nosić w dzień, jak również podczas wypoczynku, nawet w nocy. Lekki dyskomfort jaki może być związany z noszeniem Hallu Forte świadczy wyłącznie o tym, że działa on poprawnie. Nie jest to jednak zbyt silne czy wyjątkowo nieprzyjemne odczucie, które by zakłócało codzienne obowiązki czy sen.

hallu forte na haluksy

Jak stosować aparat korekcyjny Hallu Forte?

 1. Rozluźnij pasek na korektorze do zera.
  2. Załóż korektor tak aby przednia część znalazła się po wewnętrznej stronie palucha a część z gąbką zakryła haluksa
  3. Pasek będzie przy stopie, należy go owinąć wokoło zewnętrznej strony stopy, później należy owinąć górną jej część a następnie zaczepić haczyk o korektor.
  4. Pasek powinien być tak dopasowany, by uciskał paluch. Upewnij się, że jest on stabilny.
  5. Zwiększ nacisk na duży paluch poprzez stopniowe zaciskanie paska korygującego.

Kto nie powinien stosować aparatu Hallu Forte?

Aparatu nie powinny stosować osoby:

 • z cukrzycą
 • mające problemy z krążeniem krwi
 • niepełnoletnie

Aparat korekcyjny Hallu Forte to naturalny i stabilny sposób na wyprostowanie palucha a więc i zmniejszenie napięcia oraz poczucia dyskomfortu, poprawienia ukrwienia stopy a w konsekwencji jej wyglądu i kształtu. Aparat dopasowuje się do rozmiaru i kształtu stopy, redukując obrzęk, nagniotki i otarcia powstające przy koślawym paluchu. Redukuje stany zapalne i ból, który im zazwyczaj towarzyszy.

3 najczęstsze pytania dotyczące Hallu Forte

aparat hallu forte1. Czy aparat korekcyjny Hallu Forte jest prosty w stosowaniu?
Aparat zakłada się bezpośrednio na zdeformowany palec w sposób łatwy. Ułatwia to instrukcja wraz z dołączonym obrazkiem. Aparat dostosowuje się do kształtu i rozmiaru każdej stopy. Stosując go na noc, zapewnia się szybko i bezbolesną korekcję w czasie snu.

2. Czy aparat korekcyjny Hallu Forte jest skuteczny?
Korektor w głównej mierze składa się z plastiku ortopedycznego, którego właściwości korygujące są potwierdzone. Skondensowana forma pozwala na szybkie usunięcie zwyrodnienia, wzmocnienie stawów a także poprawienie wyglądu i kształtu stopy.

3. Czy skuteczność działania aparatu Hallu Forte jest potwierdzone badaniami?
Aparat korygujący Hallu Forte to doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, posiada certyfikat i rekomendację wielu specjalistów z zakresu ortopedii i podologii.

UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor aparatu korekcyjnego HALLU FORTE, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację przeciw haluksom w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.


Kliknij tutaj aby kupić korektor HALLU FORTE

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

94 opinii

 • W pracy muszę nosić buty na obcasach, ponieważ muszę mieć oficjalne ubranie, a one zawsze najlepiej pasują. Dodatkowo przez większość czasu stoję, co jest męczące. 2 lata pracy i w prawej stopie zrobił mi się haluks… Ogólnie to próbowałam kilku preparatów z apteki, sposobów mamy, zmiany obuwia na stałe i z marnym skutkiem. Haluks schował się ale jedynie odrobinę. Niedawno kupiłam aparat Hallu Forte i używam go. W porównaniu do reszty jest lepszy, jednak stosuję go krótko i do końca nie potrafię stwierdzić, czy działa tak, jak powinien. W każdym razie różnica jest. Zakładam go na noc (zwykle 8 godzin snu). Nie uwiera, jest wygodny. Zobaczę dalej co będzie, w każdym razie nie żałuję, że go kupiłam, bo według mnie zaczyna pomagać.

 • Moja żona borykała się długi czas z problemem haluksów. Z powodu tego schorzenia bardzo często dotykał ją silny ból stóp. Lekarz zalecił jej terapię – i stopniowo schorzenie staje się mniej dokuczliwe, a do zapewne przy sporym wkładzie właściwości korekcyjnych Hallu Forte, którego używa.

 • Aparat jest zapewne pomocny, kiedy problem się rozpoczyna. Na halluksy, które trwale zmieniły układ kości pomaga już tylko operacja. Stąd warto wypróbować Hallu Forte już w początkowej fazie problemu – nie zaszkodzi, a może polepszyć stan stóp i przynieść ulgę.

 • Pierwsze oznaki haluksów miałem już bardzo dawno. Na początku myślałem, że to jest normalne, że ta kość tak wychodzi, ale kiedy zaczął się ból zakupiłem pierwsze wkładki na haluksy, które pogorszyły mój stan. Cały czas testuję coraz to inne wkładki. Teraz widzę, że przyszła pora na kolejne. Bardzo chętnie zakupię hallu forte i wypróbuję. Mam nadzieję, że mi pomogą.

 • Używałam aparatu korekcyjnego Hallu Forte i moge powiedzieć, że po kilku tygodniach czuje się o niebo lepiej, ból ulżył. Przestanę chyba chodzić w szpilkach, żeby nie miec znow takich problemów jak wcześniej.

 • Stosowałam aparat hallu forte, faktycznie poprawił stan haluksów. Ważne jest to aby nosić go systematycznie, bo inaczej nie przyniesie to dobrych efektów. Cieszę się że nie muszę robić zabiegu operacyjnego.

 • Wierzyć mi się nie chce, że ten aparat na haluksy jest taki rewelacyjny, tym bardziej, że moja była dziewczyna zakupiła ten aparat i poprawy zbyt dużej niestety nie było.

 • Po tygodniu stosowania Hallu Forte już czuję ulgę i brak spięcia w stopie. Palec minimalnie już zmienił pozycję. Zestaw wygodny do noszenia, nie przeszkadza w chodzeniu i spaniu.

 • Zawsze lubiłam nosić wysokie obcasy i często to robiłam. Po jakimś czasie pojawił się jednak problem haluksów. Koleżanka poleciła mi aparat Hallu Forte. Zaczęłam go stosować jakiś czas temu i widzę różnicę. Użycie nie jest bolesne a sam aparat jest łatwy w zastosowaniu.

 • Szczerze mówiąc zazwyczaj jestem sceptyczna co do tego rodzaju produktów ale tym razem zdecydowałam się spróbować. Nie uzyskałam w 100% takich efektów jakie oczekiwałam (każdy organizm jest inny) ale muszę przyznać, że hallu forte to jeden z najlepszych aparatów na rynku, który zdecydowanie warto wypróbować.

 • W mojej rodzinie haluksy to bardzo częsty problem, ale na szczęście udało się go rozwiązać dzięki Hallu Forte. Kamień z serca, że już dłużej nie muszę patrzeć na moich najbliższych ze zmartwieniem i współczuciem, nie marnować pieniędzy, i nie kupować kolejnych „testowych” bubli, które tak polecają producenci innych firm…

 • Zbawienne działanie…Matko kochana, ile ja się namęczyłam z tymi haluksami! Całe życie na wysokich obcasach (ze względu na niski wzrost, charakter pracy i w ogóle, no po prostu obcasy musowo nosić), a potem takie nieprzyjemne sprawy, ale na szczęście kryzys został opanowany dzięki Hallu Forte

 • Zgadza się, że plastik ortopedyczny przywraca stopom właściwe ułożenie. W dzieciństwie wyleczyłam dzięki niemu płaskostopie, dlatego po tej informacji zdecydowałam się także na aparat na haluksy Hallu Forte. Nie używam go tak często, jak powinnam, ale pozbyłam się bólu i w pewnym stopniu zgrubienie zmalało.

 • O, w końcu coś, co pozwoli ulżyć moim stopom. Operacji nie chcę, a tutaj wyczytałam, że to dobra alternatywa. Mógłby ktoś kto używał tego lekarstwa się wypowiedzieć czy warto?

 • Moja mama od 2 miesięcy korzysta z aparatu Hallu forte. Muszę powiedzieć, że obie widzimy poprawę, było fatalnie, przewlekłe bóle, niemożność chodzenia. Zdarzały się tak silne bóle, że nawet ketonal nie pomagał, tylko zastrzyki. Mama jest zadowolona z aparatu, lepiej chodzi i nie boli Ją tak bardzo jak przed stosowaniem aparatu. Widać dużą poprawę w strukturze stopy. Polecam wszystkim cierpiącym! Pomaga! 🙂

 • Moja mama boryka się właśnie z tym problemem i nie wie, co ma zrobić. Byłam bardzo uradowana, kiedy natrafiłam na informację o tych aparatach korekcyjnych i już miałam jej polecać, kiedy wyczytałam, że nie powinny go stosować osoby chore na cukrzycę. Dlaczego? To tylko aparat korekcyjny, działający od zewnątrz. Nie rozumiem, w jaki sposób mógłby zaszkodzić osobie z cukrzycą.

  • Zdrowie stóp diabetyka zależy przede wszystkim od wyrównanych poziomów cukru we krwi oraz pielęgnacji stóp. Chorzy na cukrzycę mają je bardzo wrażliwe, a jednocześnie mniej odczuwają nacisk na nie (znieczulica skóry). Dlatego zalecane jest noszenie odpowiedniego obuwia i bezuciskowych skarpet oraz chronienie przed zimnem i zranieniami, a także nienarażanie ich na zbyt długi kontakt z wodą i dokładne osuszanie.

 • Mój tata stosował aparat hallu forte i jest naprawdę bardzo zadowolony, a stan haluksów faktycznie się poprawił . Nosił go przez kilka tygodni systematycznie i cieszy się, że obyło się bez operacji.

 • Kupiłam aparat hallu forte mojej mamie, która od wielu lat miała problem z haluksami. Urządzenie przy regularnym noszeniu faktycznie przynosi umiarkowane efekty. Jeśli chodzi o korygowanie zwyrodnienia, wydaje się że delikatnie uległo ono zmniejszeniu, jednak co istotne, mama deklaruje, że zmniejszył się znacznie ból kostek, co wcześniej stanowiło duży problem. Jestem zadowolona z zakupu.

 • Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego osoby z cukrzyczą nie mogą stosować tego aparatu? Tak w ogóle to wystarczy nie chodzić w obcasach i prawdopodobieństwo zachorowania będzie dużo mniejsze.

  • A co w przypadku gdy ktoś już się nabawił? Czy mogę mieć pewność, że preparat pomoże mi? Nie chcę zabiegu chirurgicznego, to dla mnie za wysokie koszty i późniejsze wykluczenie z pracy na długi czas. Hallu forte pomoże mi go uniknąć?

 • Po zastosowaniu preparatu HALLU FORTE długie spacery to dla mnie sama przyjemność. Nie czuję już bólu, nic mnie nie uwiera a stopy wyglądają ładnie. polecam stosowanie wszystkim kobietą

 • Aparat hallu forte jest moim zdaniem skuteczny w walce z haluksami. Dopasowuje się do stopy i przy tym nie uwiera. Zakładam go głównie do snu. Póki co jestem zadowolona, zobaczymy, jak wpłynie na stopę przy dalszym stosowaniu.

 • Uważam że aparat Hallu Forte jest jak najbardziej skuteczną formą zwalczania haluksów. Jest przyjemny i prosty w obsłudze. Krótko mówiąc naprawdę warto z niego skorzystać!

 • Jak dla mnie Hallu forte to jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku na haluksy. Trzeba jednak dość długo czekać na efekty stosowania tego aparatu

 • Nareszcie konkretny sposób na walkę za haluksami. Muszę go jak najszybciej wypróbować. Może udałoby się poprawić zdrowie moich stóp a przynajmniej zlikwiduje ból.

 • Zgadzam się z przedmówcami Hallu forte jest warte zastosowania zwłaszcza w początkowych zmianach. W moim przypadku koślawe paluchy są dziedziczne, miała je mama i babcia. Hallu forte jest łatwy w stosowaniu, wystarczy odpowiednio założyć i już. Jeśli chodzi o wygląd palców nie widzę większej różnicy, ale w przypadku bólu jest on o wiele mniejszy. Jeżeli bardziej zależy wam na uldze, niż na względach estetycznych to polecam zdecydowanie

 • Witam
  Nie chodziłam dużo na obcasach a haluksa mam olbrzyma , fakt zaniedbałam .Myślę że genetyka też nam daje coś w prezencie( brzydki ten prezent )

 • Myślę, że jest to dobry pomysł umieszczenia takiego produktu na rynku, który służy zapobieganiu powstawania haluksów i innych problemów z tym związanych.

 • Przynajmniej wersja standardowa.

 • Dzisiaj zakładam Hallu forte trzeci raz. Na razie żadnej zmiany. Nad ranem muszę zdejmować, bo ugniata strasznie palec. Ale ile się da, będę zakładać. Chcę wytrzymać miesiąc.

  • Miałem to samo. Przez pierwsze dni było strasznie ciężko bolało, było niewygodnie i w ogóle. Jednak warto zacisnąć zęby i to przetrzymać już pod koniec pierwszego tygodnia jest duża poprawa. Ja jestem po miesiącu stosowania i jestem pod wrażeniem efektów. Nie poddawaj się!

 • Haluksa odziedziczyłam po mamie a ona po babci. Mój na szczęście nie jest bardzo duży i nie utrudnia mi chodzenia, jednak po całym dniu na nogach odczuwam znaczny dyskomfort. Halu Forte poleciła mi mama i chociaż na początku nie byłam przekonana do produktu (miałam wrażenie, że jego zakładanie jest dość niewygodne) to teraz muszę przyznać, że jestem z niego całkiem zadowolona. Zakładanie było kłopotliwe tylko za pierwszym razem a później przebiegało już sprawnie i bez większych kłopotów. Haluks oczywiście pozostał (no, może odrobinę się zmniejszył ;), jednak zdecydowanie pozbyłam się bólu.

 • Bardzo dziękuję za ten produkt, tylko osoba, która miała kiedyś halluksy wie jak to jest nieprzyjemne, krępujące i jaki powoduje ból. Niestety noszenie takich a nie innych butów u mnie skończyło się właśnie halluksami. Dzięki korektorowi hallu forte znowu moje stopy wyglądają normalnie, ale teraz wiem, że najważniejsze to zapobiegać – dobre buty to podstawa!

 • Halluksy sprawiały mi problem niemal zawsze. Nie mogłam dopasować żadnych butów – ból był nie do zniesienia. Długo szukałam czegoś co by pomogło. Gdy zobaczyłam artykuł o hallu forte i zdjęcie produktu podeszłam do niego bardzo sceptycznie. Aparat sprawiał wrażenie bardzo niewygodnego. Ostatecznie jednak postanowiłam spróbować i z przyjemnością muszę stwierdzić, że ból się zmniejszył.

 • Halluksy to dość wstydliwy problem. Mój chłopak zaobserwował je u siebie jakiś czas temu i oczywiście przerażony pobiegł do lekarza. Stosowaliśmy różne środki jedne pomagały mniej drugie więcej ale zdecydowanie najskuteczniejszy jest Hallu Forte

 • Haluksy to u mnie problem całej rodziny. Z pokolenia na pokolenie mamy z tym kłopoty, bo jesteśmy tak niskie, że nie wyobrażamy sobie życia bez obcasów. To przedłużenie naszych nóg 😀 Ostatnio kupiłam Hallu Forte dla siebie i dla mamy, na razie efektów nie widać, ale być może czas stosowania jest za krótki.

 • Miałam odziedziczone halluxy „z prawdziwego zdarzenia”. Zrobiłam operację w Przeźmierowie. Teraz mam proste paluchy. Nic innego nie pomoże, jeśli paluch jest odkształcony.

  • Nie zgodzę się z Toba. Nie tylko operacja pomaga. Jest kilka innych opcji które też przynoszą efekty i do jednej z nich można śmiało zaliczyć stosowanie Hallu Forte.

 • Mi osobiście hallu forte bardzo pomógł. Kilka stosowań i odczułam ulgę. Bez aparatu ból był niemalże nie do zniesienia,ciężko było się poruszać, ale kilka tygodni i widać sporą poprawę. Być może obejdzie się nawet bez operacji. Aparat jest bardzo łatwy w obsłudze,każdy sobie poradzi.

 • Urządzenie hallu forte jest proste i łatwe w użyciu. Założenie go ( najlepiej na noc i mieć do obudzenia się ) sprawa, że haluks nie boli i praktycznie go nie czuć. Jest o wiele lepszy niż kremy.

 • Haluksy to w mojej rodzinie bardzo częsta przypadłość. Z racji genetycznych uwarunkować i (zapewne) częstego noszenia butów na obcasie, dopadły także i mnie. Postanowiłam z nimi walczyć dopóki nie były bardzo zaawansowane. W dzień używałam zwykłych żelowych klinów, na noc aparatu korekcyjnego Hallu Forte, o którym przeczytała dużo zachęcających opinii. Muszę przyznać, że problem stopniowo zaczął ustępować (zapewne dzięki systematyczności) i aktualnie wszystko jest ok 😉 cieszę się, że obyło się bez interwencji chirurga.

 • No niestety aparat hallu forte trochę pomaga, ale nie na wszystko. Ból może i trochę minął, ale nie udało mi się doprowadzić moich stóp do normalnego wyglądu, chociaż na to liczyłam. Myślę, że to jest dobre dla osób, które haluksy mają jeszcze nie w tak zaawansowanym stadium..

 • Na nieszczęście haluksy pojawiły się u mnie już kiedy byłam nastolatką. Teraz wzięłam się za nie przy pomocy Hallu forte i muszę powiedzieć, że po kilku miesiącach widzę poprawę.

 • Przy regularnym stosowaniu hallu forte naprawdę działa. Najlepiej zakładać na noc lub w ciągu dnia, gdy odpoczywamy. Efekty zauważalne są po 2-3 tygodniach w zależności od stopnia odkształcenia.

 • Jak do tej pory nie mogłam znaleźć żadnej metody na zniwelowanie skutków występowania haluksów. Dopiero aparat hallu forte mi pomógł.

 • Haluksy pojawiły się u mnie zapewne przez codzienne noszenie obcasów. To bardzo przykra dolegliwość. Aparat hallu forte po miesiącu użytkowania przyniósł w końcu efekty. Aparat kupiłam tutaj: http://bit.ly/1OxkcU9

 • Hallu Forte to dość niepozorny lek na mój największy problem od lat. Nie wierzylam, że ta dziwna konstrukcja na stopie może mi w czymś pomóc, ale próbowałam już wielu metod leczenia i nie pomogly. Hallu Forte zakładam na noc i w miarę możliwosci w ciągu dnia, na razie nie dostrzegłam wielkich efektów. Ból powoli się zmniejsza, mam nadzieję że po pewnym czasie rownież stopa zacznie ładniej wyglądac.

 • Na wielu stronach widziałam pozytywną opinię o hallu forte i z pewnością polecę go mojemu mężczyźnie. Jednak wciąż nurtuje mnie pytanie, dlaczego nie powinny go stosować osoby cierpiące na cukrzycę?

 • Borykam się z haluksami w zasadzie od lat. Dużo chodzę w szpilkach bo je lubię i ciężko mi z nich zrezygnować. Niestety muszę robić przerwy co jakiś czas, bo nie wytrzymuje. Zaczęłam używać Hallu Forte jakiś miesiąc temu, no i jest lepiej. Mam nadzieje, że w końcu znalazłam coś co mnie uwolni od tych wstrętnych halluksów.

 • Całymi dniami w pracy chodziłam na obcasach, a teraz cierpię. Na szczęście koleżanka poleciła mi zastosować na moje problemy hallu forte na haluksy. Po kilku tygodniach problemy ustąpiły i znowu mogę chodzić na obcasach.

 • Zmagałam się z haluksami praktycznie od lat, nie mogłam znaleźć na nie jakiegokolwiek sposobu.. Temat 'koślawych paluchów’ to dla mnie dość wstydliwy temat. Trafiłam na Hallu forte przez przypadek, jak narazie nawet dobrze się sprawuję, widzę nieznaczną poprawę. Z niecierpliwością czekam na więcej 🙂

 • Walczę z Halusami od lat. Żadne maść nie pomagały. Aż w końcu dowiedziałam się o Hallu forte. To urządzenie pomogło mi zażegnać mój problem. Jest łatwy w użyciu i sprawia że ból ustępuje co wpływa na komfort chodzenia. Polecam

 • Myślicie, że naprawdę coś jest w stanie zastąpić operację? Zawsze wydawało mi się, że już w tym stadium problemu, to tylko to zostaje, ale jeśli jestem w błędzie to super. A opinia o Hallu Forte wygląda przekonująco.

 • używam ich już jakiś czas, kilka tygodni. na początku ciężko było się przyzwyczaić, ale teraz jest już ok. nie przeszkadzają. i cieszę się, bo już mogę zauważyć pewna poprawę. jeśli dalej będzie tak szło, to pozbędę się haluksów na dobre.

  • Ja to samo miałam. Początki ciężkie, czulam dyskonfort, ale teraz jest już super. Stosuję dalej i widzę powoli poprawę. Polecam kazdemu kto ma problemy z haluksami

 • Długo szukałam odpowiedniego leku, preparatu, aparatu, czegokolwiek, co sprawi, że moje stopy znowu będą piękne i proste. Okazało się, że tylko traciłam pieniądze. Również Hallu forte mi nie pomógł i musiałam podjąć się operacji. Myślę że to jedyny sposób na haluksy.

 • Sama już nie wiem co mam myśleć… Opinia wygląda przekonująco, dużo pozytywnych ocen, ale jednak trochę się boję… Nie mam zbyt dużo kasy, żeby móc sobie pozwolić tak w ciemno, ale jednocześnie muszę coś zrobić z moimi halluksami, bo już dłużej nie wytrzymam. A operacja nie wchodzi w grę.

 • Mama ma ten problem, ciocia też. Haluksy nie wyglądają zbyt estetycznie, dodatkowo bolą i nie można normalnie chodzić, tak mi mówiły. Boję się, że mnie także może spotkać taka sytuacja. Kiedy czytam o tym produkcie i tym jak może pomóc chętnie bym go poleciła.

 • Mama i ciocia mają ten problem i często narzekają na dyskomfort przy chodzeniu. Boję się, że mnie też może to spotkać. Dlatego, po usłyszeniu opinii koleżanek chętnie kupię Hallu Forte, bo sama mogę uniknąć problemu, a im też może się przydać taka maść.

 • Moje problemy pojawiły się w przeciągu ostatnich dwóch lat. Wiele lat spędziłam chodząc w butach na obcasach w uwagi na to, że wymagała tego moja praca i przez to pojawiły się problemy. Hallu Forte stosuje od kilku tygodni i widzę znaczącą poprawę. Urządzenie jest bardzo proste w użyciu a po jego założeniu ból ulega ogromnemu zmniejszeniu. Różnymi metodami próbowałam się pozbyć tego problemu, ten produkt okazał się najlepszy.

 • Moja mama borykała się z haluksami. Chcąc sprawić jej pożyteczny prezent zainwestowałam w HALLU FORTE. Można porównać go do aparatu na zęby, dzięki któremu zęby nachodzą na właściwe miejsce. Tak samo w przypadku HALLU FORTE ustawia palec w prawidłowej pozycji. Oprócz walorów estetycznych, najważniejsze było zniwelowanie bólu podczas chodzenia.

 • Słyszałam i czytała o różnych metodach naturalnych w walce z hlluksami, ale ja mało systematyczna niestety jestem i te metody odpadały. Koleżanka poleciła mi ten aparat korekcyjny, na początku byłam sceptycznie nastawiona, bo czy to może zastąpić efekt wykonany operacyjnie? Okazało się że tak. Stosuje od niedawana, a już widzę poprawę. Gorąco polecam ten aparat.:)

 • Aparat Hallu Forte stosuje od tygodnia,zakladam na noc.Wytrzymuje tylko 2godziny,czasem krocej!
  Odczuwam pieczenie na duzych palcach,nie do zniesienia,budze sie i zdejmuje aparat.
  Skad takie pozytywne opinie?

 • Ciekawe skąd ja mam haluksy skoro mam je od kiedy sięgam pamięcią nie byłam dzieckiem otylym wręcz przeciwnie do czasu dojrzewania zawsze miałam sporą niedowage wiec ten powód nie pasuje następny jako dziecko raczej nie nosiłam szpilek dla dzieci wtedy nie było ani nie miałam stojącego trybu życia jakie dziecko wystoi dłużej niż kilka minut a więc skąd może od świętego Mikołaja nie wiem

 • Mogę się wypowiedzieć na temat korektora hallu forte bo sama go używałam. Mi bardzo pomógł. Nie mogłam chodzić przez haluksy tak mnie bolało. Nie wspomnę już o tym że nie mogłam wogole kupić sobie butów bo miałam u prawej nogi taki haluks że żaden but nie pasował. Byłam już u progu wytrzymałości. Próbowałam różnych metod ale nic mi nie chciało pomóc dopiero gdy trafiłam na Hallu Forte moja sytuacja zaczęła się zmieniać. W pierwszych tygodniach z Hallu Forte pozbyłam się bólu. Później stopniowo palce u nóg zaczęły się prostować. Jestem naprawdę szczęśliwa że udało mi się trafić na ten produkt.

 • Gdy pierwszy raz trafiłem na tę stronę byłem pewien, że nie zaufam temu produktowi, ale gdy usłyszałem, że w innym wypadku pozostaje tylko operacja, postanowiłem zaryzykować. I opłaciło się! Nie ma już śladu po haluksach na mojej stopie i to wszystko dzięki tak niepozornemu urządzeniu! Dzięki 🙂

 • ilonamarcinkowska

  Przeczytałam i zapoznałam się z opisem Hallus Forte, pomyślałam : to jest to czego szukam . Chciałam skorzystać z dzisiejszej promocji, z której wynika ze pudełko zawierające 2-szt korektorów kosztuje 87 zł. Kliknęłam „dodaj do koszyka” wypełniłam formularz i przeniosło mnie na stronę gdzie proponują mi zmienić małe opakowanie na duże w super cenie 156 zł. 2x87zł to 174zł. Czyżby producent się pomylił i przy zakupie dwóch zaoszczędzimy jeszcze 18zł?:) Zamówiłam dwa i czekam na efekty ;))

 • Mnie strasznie uciska w nocy a mam go od tygodnia. Długo trwa takie stosowanie go?

 • Haluksy w pewnym momencie zaczęły mi przeszkadzać nawet w chodzeniu. Wtedy zaczęłam stosować tabletki, ale dopiero Hallu forte dał mi wymagany efekt. Nie odczuwam bólu nawet przy noszeniu obcasów, wizualnie jest również bardzo dobrze

 • Haluksy to zapewne wina mojej nadwagi. Nic nie pomagało mi w ich zwalczeniu. W końcu znalazłam Hallu forte-to jest to! Po miesiącu po bólu nie było śladu i wizualnie było o wiele lepiej. Teraz jest idealnie.

 • problemy z haluksami są u nas rodzinne i długo nie mogliśmy znaleźć na nie metody, ostatnio lekarz polecił aparat hallu forte, cóż zobaczymy

 • Używam aparatu hallu forte od miesiąca. Spełnia swoje zadanie, czas pokaże czy pomoże pozbyć się całkowicie problemów. Fajne jest to, że można w nim chodzić, łatwo się zakłada i dopasowuje.

 • Moja przyjaciółka pracuje w salonie obuwniczym i mówi, że coraz więcej osób skarży się na halluksy, bo mają niedobrze dobrane buty. Nie wolno kupować za małych, uwierających butów i nie wolno też non stop chodzić na szpilach. Ludzie, zadbajcie trochę o swoje stopy! Szkoda zdrowia!

 • Problem dotyczy między innymi mnie… od wielu osób słyszałam, że już tylko operacja wchodzi w grę, ale może warto jeszcze spróbować? 😉

 • Borykam się z z tym problemem od kilku lat, zastanawiam się nad kupnem Hallu Forte, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy na pewno po zakupie mam gwarancję zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację, gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów? Pozdrawiam

 • moja mama już dość długo narzeka na haluksy i zawsze miałam wyobrażenie że można się z nimi uporać tylko operacyjnie czy przez jakiś zabieg. nawet nie wiedziałam że są aparaty ktore to lecza wiec wypadaloby jej wspomnieć o tym

 • Dlugo sie zastanawialam, ale tyle dobrych opinii, wiec chyba tez sie zdecyduje. Bardzo mnie bola stopy, paluchy powykrzywiane, tragedia normalnie.

 • Jestem bardzo sceptycznie nastawiona do tego typu produktów, nie wydaje mi się żeby miały jakiekolwiek działanie, jednakże czytając komentarze jestem pozytywnie zaskoczona i rozważam zakup aparatu korekcyjnego 🙂

  • ela drozdowska

   Mam haluksy w obydwu stopach, wyglada to nie ciekawie, nabyłam je od ciasnych szpilek czy ktoś mógłby mi powiedziec ile prawdy jest w tym, czy to nie jest chwyt marketingowy, czy warto je zakupić

 • Czy ten aparat można stosować w nocy i tylko na noc? Pomoże wtedy?

 • Kupiłam hallu forte, stosowałam, delikatną poprawę zauważyłam aczkolwiek nie była ona jakaś znacząca. Może mają wpływ na większą skuteczność jakieś uwarunkowania genetyczne?

 • Czy aparat Hallu Forte przeszkadza lub uwiera w stopę w życiu codziennym? Zastanawiam się nad kupnem tego aparatu korekcyjnego dla matki, która wykonuje pracę na stojąco i bardoz narzeka na haluksy.

 • znajoma mi ostatnio poleciła i też kupiłam. Uzywam od tygodnia i na razie nie widze efektow, ale mam nadzieje ze sie pojawia, niestety czasem po kilku godzinach w aparacie czuje bol, nie jest on nie do zniesienia, lecz przeszkadza.

 • Czy ten aparat przy długotrwałym noszeniu tzn. non stop nie deformuje całej stopy?

 • Dlaczego są niewskazane osobom niepełnoletnim ?

 • witam czy ktoś posiada go na sprzedaz czy jest on wielekrotnego uzytku proszę o info na email

 • Witam
  Dlaczego nie można stosować aparatu osobom niepełnoletnim?
  Czy są inne sposoby dla dzieci, u których zaczyna się też pojawiać zmiana?

 • Dokładnie w tym aparacie po dwóch miesiącach zakładania na noc, ta niebieska gąbka pękła i aparat nadaje się do wyrzucenia – bardzo słaba jakość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.