Levasan – opinie żelu na bolące nogi

0
(0)

levasan przeciw bolącym nogomProblem zmęczonych nóg dotyczy w dzisiejszych czasach bardzo wielu kobiet. Przyczyną tego schorzenia są zaburzenia krążenia w naczyniach krwionośnych kończyn dolnych, które skutkują uczuciem ciężkości i obrzmienia. Na rynku można spotkać wiele preparatów, które w założeniu mają ów problem eliminować – niewielka ich część jednak naprawdę pomaga. Jednym z najskuteczniejszych obecnie środków na zmęczone nogi jest Levasan, dostępny w formie wygodnego żelu. Jego duża skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami naukowymi, a co najważniejsze, opiniami kobiet z całego świata.

Gdzie leży tajemnica żelu Levasan?

Dużą skuteczność w leczeniu zmęczonych nóg Levasan zawdzięcza przede wszystkim unikalnemu kompleksowi składników aktywnych, który został opracowany zgodnie z tajemnymi, klasztornymi recepturami. Skład preparatu opiera się głównie na wyciągach z rzadkich ziół, a precyzyjnie dobrane proporcje sprawiają, że poszczególne składniki wzmacniają swoje działanie. Ważna jest również postać preparatu, czyli łatwo wchłanialny żel. Bez trudu wnika on nawet w najgłębsze warstwy skóry nawilżając ją, odżywiając i usprawniając przepływ krwi.

Jak działa żel Levasan?

levasan na bolące nogiPreparat na zmęczone nogi Levasan przeciwdziała problemowi na wielu płaszczyznach – tylko takie działanie może skutecznie wykluczyć ten problem z życia codziennego.

Część składników żelu odpowiedzialna jest za pobudzenie układu odpornościowego organizmu walki ze stanami zapalnymi, które dość często nękają tkanki nóg. Trzeba pamiętać, że tylko w pełni zdrowe ciało jest w stanie pobudzić układ krążenia do działania. Składniki żelu Levasan aktywują więc proliferację limfocytów B i T, które niszczą bakterie i wirusy powodujące mikrouszkodzenia naczyń krwionośnych.

Po osiągnięciu równowagi zdrowotnej, składniki żelu Levasan mogą przejść do kolejnego etapu walki z uczuciem zmęczonych nóg. Praca na stojąco, wysokie obcasy lub obcisła garderoba powodują, że krew w naczyniach krwionośnych kończyn dolnych ma dużo większy opór do pokonania, aniżeli w pozostałych częściach ciała. Uciśnięte tkanki powodują zwężenie światła żył i tętnic, przez co krwi trudniej dopłynąć do dystalnych części, a co za tym idzie, ciężej jest je odpowiednio odżywić. Składniki aktywne żelu Levasan powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych nóg oraz rozluźnienie mięśni, co zapobiega zaleganiu krwi żylnej i usprawnia drenaż nóg.

Poza eliminacją obrzęków i uczucia ciężkości, żel Levasan dba ponadto o zdrowy wygląd nóg. Zawiera on bowiem w swoim składzie związki, które wygładzają skórę oraz zapobiegają jej uszkodzeniom – jest to szczególnie ważne ze względu na ciągłość bariery ochronnej przed drobnoustrojami.

Skład Levasan: Siła mentolu

mentol składnik levasanJednym z głównych składników aktywnych preparatu Levasan jest mentol. Charakteryzuje się ostrym, przenikliwym, miętowym zapachem i w takiej też postaci znany jest zdecydowanej większości z nas. Jego zastosowanie polega głównie na dodawaniu mentolu do środków kosmetycznych i higienicznych, jednak o wiele ciekawsze są właściwości znieczulające tego środka. Mentol zaaplikowany na skórę podrażnia tzw. ciałka Krauzego, czyli zakończenia nerwowe odpowiedzialne za odczuwanie chłodu. Pola mózgowe otrzymujące sygnały nerwowe od tych struktur niejako wprowadzane są w błąd, przez co nasz organizm zetknięcie z mentolem odczuwa jako zimno. „Przechłodzone” partie naszego ciała muszą zostać odpowiednio ogrzane, przez co mięśnie nóg ulegają rozluźnieniu a naczynia krwionośne rozszerzają się, ułatwiając tym samym dopływ krwi. Działanie mentolu zawartego w preparacie Levasan eliminuje więc obrzęki i uczucie ciężkości, daje również uczucie chłodu, świeżości i lekkości.

Badania naukowe potwierdzają skuteczność preparatu Levasan

Działanie mentolu zostało już dogłębnie przebadane w wielu obszarach medycyny, jednak wprowadzenie do powszechnej sprzedaży preparatu Levasan wymagało od producentów przeprowadzenia własnych testów.

efekty stosowania żelu levasanPodjął się ich dr. Cope z kliniki leczenia schorzeń układu krążenia w USA, który kierował pracami ośmioosobowego zespołu badawczego. Badacze wytypowali 40 kobiet, które zgłaszały swoim lekarzom problemy z uczuciem ciężkich nóg. Wszystkie panie większość czasu pracy spędzały na stojąco, nosiły obcisłą garderobę i buty na obcasie – trudno więc znaleźć bardziej precyzyjne obiekty badawcze. Wszystkie kobiety zostały poproszone o zaprzestanie używania dotychczas stosowanych środków i zastąpienie ich preparatem Levasan. Warunkiem badania był również absolutny brak zmian trybu życia, przez co wyniki testów były bardziej wiarygodne.

Po upływie 7 tygodni zespół dr Cope’a zakończył eksperyment i przystąpił do analizy wyników. A te były dla większości zdumiewające. Okazało się, że blisko 97 proc. badanych kobiet zadeklarowało w ankiecie całkowite ustąpienie problemu ciężkich nóg, a 77 proc. z nich pozbyło się problemy już w pierwszych 10 dniach stosowania żelu Levasan. Wyniki potwierdzały również badania angiograficzne, na których doskonale było widać poprawę krążenia w kończynach dolnych.

Levasan rekomendowany przez specjalistów

żel Levasan

żel Levasan

Wyniki badań profesora Cope’a zostają praktycznie każdego dnia potwierdzane przez setki lekarzy na całym świecie. Jednym z nich jest dr Sarah, która na co dzień odbywa praktykę chirurgiczną w jednym ze szpitali w Newark. „Problem zmęczonych, ciężkich nóg nie ominął również mnie. Lubię dopasowane spodnie i buty na wysokim obcasie, jednak w moim przypadku największym problemem okazały się długie godziny spędzone na stojąco na sali operacyjnej. Opinie o preparacie Levasan znalazłam w Internecie i skłoniły mnie one do natychmiastowego przetestowania. Efekt? Pozbyłam się problemu w dwa tygodnie, a żel stosuje obecnie tylko profilaktycznie” – mówi dr Sarah.

Wysoką skuteczność żelu Levasan potwierdza również specjalista rehabilitacji M. Bingham, który z problemem ociężałych nóg spowodowanym otyłością spotyka się codziennie. „Doskonale wiem, jak bardzo moi pacjenci cierpią z powodu bólu kończyn dolnych. Żel Levasan mogę polecić każdemu z nich” – rekomenduje Bingham.

Czy warto stosować żel Levasan? Nasza opinia

Wyniki badań naukowych oraz opinie ekspertów jednoznacznie pokazują, że Levasan to obecnie najbardziej skuteczny tego typu środek na rynku. Jego niska cena połączona z wysoce przyswajalną formą sprawia, że kuracja lecznicza nie będzie dużym obciążeniem dla naszej kieszeni. Dzięki wysiłkom producentów preparatu Levasan można pozbyć się tego męczącego na co dzień problemu w zaledwie kilka dni.

levasanUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor żelu LEVASAN, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby kupić żel LEVASAN

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

One comment

  • Wspanialy gel na bole stawow, bioder, uzywam 5 dnia, szalona poprawa, ale jet problem nie wysylaja do canady, wiec rodzina w polsce zamowila i wyslali domnie, mam 150ml.1opak. potrzebuje wiecej aby kontynuowac terapie przez 1 miesiac, dlaczego nie robia dostawy do canady, co musze zrobic wycieczke do USA ,bo tam jet produkja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.