Magnet Strong – opinie o feromonach dla mężczyzn

0
(0)

magnet strong na podrywanieNa ich temat powiedziano i napisano już wiele – jedni wątpili w ich istnienie, inni potwierdzali, że sami doświadczyli ich skuteczności. Feromony Magnet Strong w formie perfum, bo o nich mowa, nareszcie doczekały się co najmniej jednego potwierdzenia swojego działania. Najnowsze badania jednoznacznie potwierdziły, że istnieją substancje, dzięki którym mężczyźni są postrzegani jako atrakcyjniejsi i godni zainteresowania.

Dyskusja wokół feromonów

Fakt istnienia feromonów w świecie przyrody jest niezaprzeczalny. Te bezwonne substancje wydzielane są przez wszystkie ssaki. Odgrywają ważną rolę w porozumiewaniu się między osobnikami tego samego gatunku i to nie tylko podczas poszukiwania partnera do rozrodu, ale także w ramach sygnalizowania np. strachu czy gotowości do obrony. W świecie zwierząt feromony mogą zatem stanowić zarówno zachętę do kontaktu z danym osobnikiem, jak i ostrzeżenie. Co ważne, substancje te odbierane są przez struktury znajdujące się w nosie, ale nie te, które odpowiedzialne są bezpośrednio za odbieranie zapachów. Do wykrywania feromonów służy zwierzętom i ludziom tzw. organ lemieszowo-nosowy, wyposażony w odpowiednie receptory.

efekty stosowania feromonów magnet strongWychwycone przez organ lemieszowy feromony powodują (na poziomie reakcji chemicznych) wysyłanie do mózgu określonego sygnału w formie impulsu elektrycznego (ponieważ w takiej właśnie postaci informacje przekazywane są w organizmie za pośrednictwem neuronów). Sygnał ten zostaje odebrany przez odpowiednie miejsca w mózgu i w odpowiedzi na niego stymuluje wydzielanie hormonów. Cały ten proces odbywa się poza jakąkolwiek kontrolą świadomości i przebiega błyskawicznie. Jakie ma to znaczenie dla ludzi?

Jak działają feromony Magnet Strong?

efekty stosowania magnet strongCzłowiek wydziela o wiele mniej feromonów, niż inne ssaki. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych kwestii, związanych z reakcją człowieka na te substancje, była zatem możliwość uzyskania syntetycznych odpowiedników feromonów płciowych, a następnie takie ich wzmocnienie, by po zastosowaniu przynosiły oczekiwaną reakcję. Mówiąc prościej dręczące naukowców pytanie brzmiało: czy można „skopiować” feromony, by dodawać je do składu np. perfum? Dopiero w tym roku udało się uzyskać potwierdzenie, że taki proces jest możliwy, wymaga on jednak zaangażowania najnowocześniejszej technologii. Ostateczne rozstrzygnięcie sporów o feromony dostarczyły badania nad perfumami Magnet Strong, przeprowadzone przez zespół naukowców z Francji i Wielkiej Brytanii.

Uczeni wyodrębnili pozyskane w laboratorium feromony, a następnie przeprowadzili z ich udziałem dwuetapowy eksperyment. W pierwszej części badania poprosili uczestniczące w testach kobiety o ocenę zdjęć mężczyzn. Jednocześnie mierzyli parametry wskazujące na zainteresowanie danym zdjęciem, takie jak tętno, wielkość źrenic czy temperatura ciała. Badane widziały każde zdjęcie dwa razy nie wiedząc jednak, że za drugim razem niektórym fotografiom towarzyszyło rozpraszanie w pomieszczeniu, w którym przebywały, niewielkiej dawki feromonów Magnet Strong. Wyniki badań wskazywały wyraźnie, że w przypadku zdjęć powiązanych z feromonami Magnet Strong kobiety okazywały o wiele większe zainteresowanie przedstawionymi na zdjęciach mężczyznami, niż miało to miejsce w przypadku fotografii pozbawionych chemicznego „wsparcia” (wskaźnik ten wyniósł 80% do 24%).

W drugim etapie badania idea była taka sama, ale bezwonne feromony uzupełniono o zapachy męskich perfum Magnet Strong. Test przeprowadzany był w taki sposób, by wykluczyć wpływ samego zapachu na reakcje badanych kobiet. Także w tym przypadku reakcja pań była wyraźnie korzystniejsza dla panów, których zdjęciom towarzyszyły perfumy z feromonami. Prezentacja fotografii z towarzyszeniem zapachu perfum, ale bez feromonów nie wywoływała tak silnej reakcji.

Magnet Strong – opinie specjalistów o skuteczności feromonów

wyniki stosowania feromonów magnet strongDr Daniel Fox, psycholog, nie ma wątpliwości, że wiele spośród ludzkich działań podyktowanych jest procesami chemicznymi zachodzącymi w organizmie, a nie świadomymi myślami: Naturalne reakcje organizmu odbieramy często jako efekt własnych myśli czy spostrzeżeń. Przypisujemy je logice, a więc świadomym procesom, przebiegającym w mózgu. Tymczasem bardzo często szybsza od myśli jest reakcja podświadoma. Zastosowanie feromonów Magnet Strong sprawiło, że kobiety postrzegały mężczyzn jako atrakcyjniejszych, ale ich świadome wrażenia poprzedziły podświadome, złożone procesy chemiczne, wywołane działaniem feromonów. Badania, które potwierdziły skuteczność feromonów zawartych w Magnet Strong to prawdziwy przełom.

Najczęściej spotykanym i najbardziej oczekiwanym działaniem perfum z feromonami jest wzmacnianie atrakcyjności danej osoby w oczach płci przeciwnej – w tym przypadku u kobiet. Pod wpływem feromonów kobiety łatwiej uznają mężczyznę za atrakcyjnego, a także szybciej dostrzegają w nim potencjalnego partnera. Feromony Magnet Strong stymulują także funkcje seksualne, potęgując wrażliwość na bodźce i wzmacniając doznania. Z tego względu zalecane są nie tylko dla poszukujących partnera, ale także dla osób w stałych związkach.

Czy warto stosować feromony Magnet Strong? Nasza opinia

feromony dla mężczyzn -Magnet Strong

feromony dla mężczyzn -Magnet Strong

Wpływ feromonów na ludzki organizm nie ogranicza się tylko do sfery seksualnej. Można przyjąć, że te bezwonne substancje wpływają na ogólne postrzeganie danego człowieka i potęgują jego szeroko rozumianą atrakcyjność w oczach osób z otoczenia. Właśnie z tego względu Magnet Strong warto stosować także w czasie spotkań biznesowych czy innych oficjalnych okazji. Ułatwia to znacznie porozumienie z innymi ludźmi. Feromony – jak wiemy – prowokują pozytywne nastawienie do tego, kto je stosuje. W psychologii od bardzo dawna uznaje się, że postrzegana atrakcyjność fizyczna ma wpływ na sympatię do danej osoby. W biznesie wzbudzanie sympatii oznacza jednocześnie wzrost wiarygodności przedstawianych propozycji, pomysłów i projektów, większą łatwość nawiązywania kontaktów, skuteczniejsze przekonywanie rozmówców czy też efektywne budowanie pozycji lidera w zespole. Wspomniane dodatkowe działanie feromonów Magnet Strong obserwowane jest u obu płci.

Użycie substancji potęgujących atrakcyjność ma jeszcze jedną zaletę. Osoba, która wie o tym, że wywiera na otoczeniu pozytywne wrażenie, wykazuje się większą pewnością siebie.

UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor feromonów dla mężczyzn MAGNET STRONG, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby kupić feromony MAGNET STRONG

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.