Millroad X7 – opinie o dodatku do oleju silnikowego

0
(0)

Czy kiedykolwiek pomyślałeś o tym, w jaki sposób zachować na dłużej sprawność części eksploatacyjnych samochodu? Jeśli nie chcesz doprowadzić do nieustających wizyt u mechanika, warto zainteresować się w jaki sposób dbać o samochód. Wbrew pozorom pielęgnacja to nie tylko regularne czyszczenie tapicerki. By była prawidłowa i skuteczna, należy zadbać o najważniejsze podzespoły samochodu oraz używać specjalnie do tego przeznaczonych i sprawdzonych środków. Millroad X7 to jeden z najczęściej polecanych preparatów, który skutecznie zabezpiecza samochód przed zużyciem. W czym tkwi sekret jego działania?

Millroad X7 utrzymaj sprawność silnika na dłużej!

Millroad X7 to preparat stworzony z myślą o pielęgnacji silnika samochodów osobowych, dostawczych oraz skuterów i maszyn spalinowych. Można go stosować do każdego oleju silnikowego, a jego skuteczność jest wysoka w samochodach benzynowych, diesla oraz z instalacją LPG. Milloroad X7 zalecany jest bez względu na rodzaj paliwa napędowego.

Dlaczego Millroad X7 jest tak skuteczny?

Tajemnica skuteczności Millroad X7 tkwi w nanocząsteczkach materiału ceramicznego oraz wysokorafinowanych olejach mineralnych znajdujących się w preparacie. Właśnie te składniki zabezpieczają silnik przed zużyciem i chronią jego podzespoły. Millroad X7 działa w oparciu o najnowszą intuicyjną formułę – w wyniku reakcji na poziomie molekularnym, tworzy na powierzchni silnika trwałą i odporną na zniszczenia powłokę, której zadaniem jest precyzyjna ochrona silnika. Powstała warstwa stworzona jest z obecnych w preparacie cząsteczek ceramiczno-metalowych, które dokładnie przywierają do wszystkich podzespołów silnika o uzupełniają powstałe na ich powierzchno uszkodzenia bez konieczności unieruchomienia pojazdu. Dzięki temu skutecznie zwiększają ich trwałość i odporność na eksploatację oraz złe warunki atmosferyczne.

Efekty działania Millroad X7 są natychmiastowe!

Na efekty działania Millroad X7 nie trzeba długo czekać. Zauważysz dużą różnicę w pracy silnika oraz ilości wydawanych pieniędzy. Dzięki Millroad X7 zużycie paliwa znacznie się zmniejszy, a silnik będzie pracował równo i dynamicznie. Tarcie podczas jazdy zostanie zminimalizowane, co przekłada się na ograniczenie zużycia poszczególnych części samochodu. Millroad X7 chroni także przed korozją i szkodliwymi substancjami chemicznymi. Dzięki niemu silnik będzie pracował przez długie lata bez zarzutu. Ominie cię konieczność drogich napraw oraz wymiany jego części!

Kiedy rozpocząć stosowanie preparatu Millroad X7?

Jeśli zależy Ci na zachowaniu nienagannej sprawności silnika przez długie lata, powinieneś zacząć stosować Millroad X7. Właściciele samochodów, motocykli i innych pojazdów nie zastanawiają się wcześniej nad profesjonalną pielęgnacją ich podzespołów, przez co narażeni są na nieopłacalne i kosztowne naprawy i zmniejszenie rynkowej wartości pojazdów. Możesz tego uniknąć stosując preparat Millroad X7! Oprócz odpowiedniej pielęgnacji silnika zapewnisz swojemu samochodowi:

 • Poprawę jakości pracy silnika
 • Przywrócenie przyspieszenia auta
 • Regeneracja powstałych uszkodzeń na powierzchni silnika
 • Usunięcie zanieczyszczeń powstałych w silniku
 • Wyciszenie pracy silnika
 • Zabezpieczenie powierzchni silnika
 • Zapobieganie powstawaniu rdzy i korozji elementów silnika

Dzięki Millroad X7 zadbasz o kompleksową pielęgnację części samochodu. Nie musisz wydawać pieniędzy na kosztowne naprawy, regenerację uszkodzeń oraz konserwację silnika. Wszystko to dzięki jednemu preparat o innowacyjnej technologii Millroad X7!

Nowoczesna formuła Millroad X7 działa niczym opatrunek ochronny na silnik i jego wszystkie części!

Millroad X7 został stworzony w oparciu o nowoczesną technologię. Działa niezwłocznie po dodaniu go do oleju silnikowego. Tworzy specjalną powłokę, która działa ochronnie i regenerująco na elementy silnika. Millroad X7 odmładza samochód i odczuwalnie poprawia komfort jazdy w kilku prostych i skutecznych krokach:

 • ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI SILNIKA MIKRO CZĄSTECZKAMI CERAMICZNYMI – specjalna formuła działania nanocząsteczek ceramicznych oraz szlachetnych olejów osadza się na powierzchni silnika tworząc specjalną barierę ochronną.
 • USUNIĘCIE WSZYSTKICH ZANIECZYSZCZEŃ POWSTAŁYCH W SILNIKU DLA LEPSZEJ GOSPODARKI PALIWOWEJ – nie każdy wie, że w silniku zbierają się zanieczyszczenia podczas tankowania oraz pochodzące z średniej jakości paliw. Millroad X7 skutecznie usuwa toksyny osadzające się w silniku. W rezultacie spalanie paliwa jest o wiele mniejsze, a wszystkie podzespoły samochodu pracują sprawniej.
 • REGENERACJA POWSTAŁYCH USZKODZEŃ KOROZYJNYCH NA POWIERZCHNI SILNIKA – powstała do tej pory korozja zostaje usunięta, a uszkodzona powierzchnia silnika stopniowo odzyskuje swoją prawidłową osłonę. Następuje regeneracja skorodowanych elementów, bez konieczności wizyt u mechanika o używania dodatkowych preparatów.
 • ZABEZPIECZENIE POWIERZCHNI TARCIA TŁOKA ZAAWANSOWANĄ TECHNOLOGIĄ PRZED SZYBSZYM ZUŻYWANIEM SIĘ – Millroad X7 chroni także elementy silnika, dzięki temu zmniejsza zużycie innych części samochodu.
 • ZAPOBIEGANIE PROCESOM NADMIERNEGO POBIERANIA OLEJU PRZEZ SILNIK – dzięki temu mimo eksploatacji uszczelnienie silnika nie zmniejsza się.
 • PRZYWRÓCENIE PIERWOTNEGO PRZYSPIESZENIA AUTA – eksploatacja wpływa na obniżenie sprawności silnika. Millroad X7 zabezpiecza przed jego zużyciem i regeneruje uszkodzone elementy, a Ty znów możesz cieszyć się pierwotną sprawnością samochodu.
 • WYCISZENIE PRACY SILNIKA ORAZ ZMNIEJSZENIE ZUŻYCIA PALIWA – stosowanie Millroad X7 przywraca przyjemność z jazdy i ogranicza wydatki związane z tankowaniem paliwa. Zauważysz, że spalanie pojazdu jest znacznie mniejsze.

Używanie Millroad X7 jest proste dla każdego kierowcy!

Stosowanie Millroad X7 jest bardzo proste i ogranicza się do kilku kroków. By poprawnie użyć preparatu nie trzeba demontować żadnych części. Wystarczy jego określoną ilość wlać do rozgrzanego wcześniej oleju.

Jak zastosować Millroad X7 poprawnie?

 • Zanim użyjesz preparatu Millroad X7 rozgrzej olej silnikowy. Najlepiej jeśli wlejesz Millroad X7 po przejechaniu danego odcinka drogi.
 • Następnie wyłącz silnik i wlej całą zawartość strzykawki do wlewu oleju.
 • Millroad X7 musi dokładnie zmieszać się z olejem. W tym celu zostaw uruchomiony silnik na około 15 minut. Millroad X7 nie wchodzi w reakcje z olejem. Olej transportuje go tylko do wszystkich metalowych części wewnątrz silnika.

By Millroad X7 przyniósł najlepsze rezultaty, należy przestrzegać kilku prostych zasad.

 1. Przez pierwsze 200 km jazdy nie wprowadzaj silnika na zbyt wysokie obroty, ponieważ uszlachetniacz w tym czasie tworzy powłokę ochronną silnika i zabezpiecza go przed uszkodzeniami.
 2. By regeneracja silnika i jego części była pełna, zaleca się użycie preparatu w trzyetapowym cyklu. W tym celu należy zużyć trzy opakowania Millroad X7 (po jednym opakowaniu na każdy etap).
 3. Każdy etap rozpoczyna się po przejechaniu kolejnych 5000 kilometrów Po takim odcinku drogi należy użyć kolejną porcję preparatu Millroad X7. Tak przeprowadzona regeneracja silnika przyniesie zaskakująco poprawę!
 4. Jedna butelka starczy na 5 l oleju w silniku, dlatego na 15 l należy zaaplikować 3 strzykawki Millroad X7.
 5. Millroad X7 może jest całkowicie bezpieczny dla silnika i jego podzespołów!
 6. Millroad X7 może być używany bez obaw w celu ochrony i zregenerowania silnika. Nie zapycha filtrów olejowych ani kanałowych. Jego formuła działania została wielokrotnie przetestowana i posiada certyfikat bezpieczeństwa. Spełnia także normę Unii Europejskiej (91/155/EEC). By zachować jego trwałość i skuteczność należy go przechowywać w chłodnym miejscu nie przekraczającym 40*C.

Jeśli chcesz zachować długowieczność silnika postaw na Millroad X7!

Millroad X7 to sprawdzony preparat przeznaczony do profesjonalnej ochrony silnika. Zabezpiecza jego powierzchnię powłoką ceramiczną, dzięki temu wydłuża jego wiek. Oprócz tego:

 • ZWIĘKSZA MOC SILNIKA
 • ELIMINUJE ZIMNY START
 • ZMNIEJSZA ZUŻYCIE PALIWA
 • UŁATWIA START W CZASIE UJEMNYCH TEMPERATUR
 • ZMNIEJSZA EMISJĘ WSZYSTKICH SZKODWLIWCH GAZÓW
 • ZAPEWNIE SPOKOJNIJESZĄ I PŁNNIEJSZĄ PRACĘ SILNIKA
 • ZWIĘKSZA KOMFORT JAZDY

Preparat ma niezwykle wartościowy skład bogaty w wysoko zmineralizowane oleje, które pielęgnują silnik i oczyszczają jego elementy z osadzających się toksyn. Jest całkowicie bezpieczny dla podzespołów samochodu i ich funkcjonowania, ponieważ nie zawiera żadnych substancji, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia silnika. Każdy ze składników preparatu został odpowiednio dobrany i wpływa na poprawę osiągów oraz wydłuża czas eksploatacji.

Czy warto stosować Millroad X7? Nasza opinia

Millroad X7 już na poziomie molekularnym modyfikuje powierzchniową strukturę metalu w silniku, zwiększa jego jakość i łagodzi tarcie metalowej powierzchni silnika. Dzięki temu przedłuża czas eksploatacji i zwiększa jego wydajność. Tworzy warstwę ochronną metalu i podnosi jego jakość na poziomie molekularnym. Staje się on twardszy, bardziej odporny na zanieczyszczenia, zarysowania i zużycie. Po zgaszeniu silnika Millroad X7 zostaje na ścianach silnika zatrzymuje na sobie cienką warstwę oleju silnikowego, tak że przy każdym ponownym starcie silnika ma on natychmiastowe smarowanie. W ten sposób zimny – suchy start silnika eliminowany jest w 100%.W rezultacie żywotność silnika zostaje wydłużona i nie jesteśmy narażeni na kosztowne naprawy oraz utratę wartości samochodu!

Millroad X7 w przeciwieństwie do innych tego typu preparatów, nie zawiera szkodliwych substancji. Bez obaw można dodać go do oleju silnikowego.

Dzięki Millroad X7 samochód zachowuje osiągi na długie lata. Wykorzystując jego innowacyjną technologię nanocząstecznkową można zadbać świadomie o silnik: ochronić go, zregenerować i przywrócić jego dynamikę. Preparat wpłynie korzystnie na inne, ważne elementy pojazdu. Millroad X7 odmłodzi Twój samochód i przywróci radość z jazdy!

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.