Nicofrin – opinie o nowym sposobie na rzucenie palenia

0
(0)

nicofrin palenie papierosówO tym, że palenie warto rzucić, nie trzeba nikogo przekonywać. Papierosy są niezdrowe, nawyk palenia – uciążliwy, a do tego bardzo drogi. Jednak znalezienie odpowiedniej metody nie jest już takie proste. Po pierwsze bardzo wiele „cudownych kuracji” tak naprawdę nie działa. Po drugie – nawet jeśli osłabią one głód nikotynowy, to nie rozwiązują drugiego (nomen omen – palącego) problemu, jakim jest zanieczyszczenie organizmu.

Na oczyszczenie się z toksyn organizm palacza potrzebuje aż kilkunastu lat! W tym czasie szkodliwe substancje, w tym metale ciężkie, są w nim cały czas obecne.

W Polsce pojawił się niedawno preparat, amerykańskiej produkcji, który ma osłabiać głód nikotynowy (a więc wspierać rzucanie palenia). Jednocześnie oczyszcza organizm z toksyn. Ten preparat to Nicofrin. Postanowiliśmy przyjrzeć się mu bliżej.

Nicofrin pod lupą: dwa składniki w dwóch różnych proporcjach

nicofrin rzucanie paleniaW naszym redakcyjnym teście rozpoczęliśmy od sprawdzenia składu preparatu Nicofrin. Znajdują się w nim dwa aktywne składniki w postaci skoncentrowanych wyciągów roślinnych: wyciągu z kudzu oraz wyciągu z rhodioli. Nie są to rośliny popularne w naszym ziołolecznictwie, dlatego przedstawimy je bliżej:

  • Kudzu to roślina w polskim piśmiennictwie występująca pod nazwą opornik łatkowaty lub ołownik łatkowaty. Jest to roślina azjatycka, u nas nie występuje. Do preparatu Nicofrin wyciąg z kudzu trafił ze względu na jego wysoką skuteczność w walce z uzależnieniami. Kudzu działa jak swego rodzaju mur obronny – powstrzymuje dalsze rozchodzenie się toksyn z papierosów po ciele człowieka. Jednocześnie wspiera organizm w detoksykacji – wydalaniu już wchłoniętych toksycznych substancji.

nicofrin przeciw paleniu papierosówKoniecznie trzeba jednak zaznaczyć, że działanie kudzu w suplemencie Nicofrin jest inne – mocniejsze, bardziej skoncentrowane i kompleksowe – niż działoby się to w przypadku kudzu podawanego samodzielnie. Wyjątkowe właściwości kudzu wspiera i wyzwala zawarta w preparacie rhodiola.

  • Rhodiola czyli różeniec górski ma wszechstronne działanie, ale w połączeniu z kudzu staje się wręcz taranem, który usuwa z organizmu wszelkie toksyny, pozostałe po paleniu papierosów. Połączone w odpowiednich proporcjach składniki stymulują wytwarzanie enzymów, które są naturalnymi „narzędziami” organizmu do usuwania toksyn. Ludzkie ciało naturalnie ma w sobie zaprogramowane takie mechanizmy, ale połączenie wyciągów z kudzu i rhodioli aktywuje je w momencie, w którym są najbardziej potrzebne.

W wyniku działania skojarzonych wyciągów roślinnych w preparacie Nicofrin toksyny zostają szybko usunięte, a jednocześnie unieszkodliwione na tyle, by nie siały dalszego spustoszenia w organizmie. nie palenie papierosów tabletki nicofrinDziałanie suplementu Nicofrin przebiega jednak dwuetapowo. Powyższy opis dotyczy etapu I (oczyszczania). Kończy się on w chwili, gdy rzęski płucne zostają usprawnione i stan całego układu oddechowego ulega poprawie.

W etapie II ten sam preparat „pracuje” nad wzmocnieniem systemu immunologicznego organizmu. System immunologiczny to podstawa ochrony przed chorobami – przesądza on o odporności organizmu. Dodatkowo kudzu i rhodiola regulują przemiany metaboliczne. Zrównoważony metabolizm to początek powrotu do równowagi. Właśnie na tym etapie zaczyna się regeneracja całego organizmu i jego odbudowa. Osoba, która rzuca palenie, odczuwa ten stan jako wyciszenie, zrelaksowanie, zanik głodu nikotynowego i poprawę jakości snu.

Komu zalecamy stosowanie preparatu Nicofrin?

nicofrin przeciw paleniu tytoniuNicofrin przeznaczony jest dla palaczy w różnym stopniu nasilenia nałogu, niezależnie od wieku, płci i trybu życia. Producent rekomenduje go przede wszystkim palaczom, u których inne metody zrywania z nałogiem nikotynowym nie przyniosły efektu.

Ze względu na postać suplementu Nicofrin – tabletki do ssania – można stosować go dyskretnie. Normalne dawkowanie preparatu to 4 tabletki na dobę. Preparat można przyjmować doraźnie, gdy zaczyna się odczuwać głód nikotynowy. Maksymalna dawka dzienna wynosi 12 tabletek na dobę.

Ze względu na naturalny skład (wyciągi roślinne – z rhhodiolu i kudzu w odpowiednich proporcjach), preparat nie musi już zawierać nikotyny.

Wyniki badań skuteczności preparatu Nicofrin

Pierwsze badania nad preparatem Nicofrin przeprowadzone zostały wkrótce po wprowadzeniu preparatu na rynek w Stanach Zjednoczonych. Zespół badaczy pod przewodnictwem jednego ze znanych fizjologów, współpracującego z kilkoma prestiżowymi uczelniami w USA opracował eksperyment, który miał na celu ostateczne zweryfikowanie skuteczności suplementu Nicofrin.

rzucanie paleniaW szeroko zakrojonym badaniu uczestniczyło blisko 250 ochotników. Wszyscy palili papierosy od co najmniej 5 lat, wypalając ok. 6 papierosów dziennie lub więcej. Wszyscy także mieli za sobą co najmniej 2 nieudane próby zerwania z nałogiem (zakończone powrotem do palenia papierosów). Wiek uczestników był zróżnicowany.

Badanych podzielono na dwie grupy. Pierwsza z nich stanowiła właściwą grupę badawczą – uczestnicy przydzieleni do niej otrzymali Nicofrin w neutralnym opakowaniu (nie ujawniającym nazwy produktu), z zaleceniem przyjmowania go 4 razy dziennie oraz doraźnie w chwili odczuwania głodu nikotynowego. Otrzymali także zalecenie, by dziennie przyjmować nie więcej, niż 10 tabletek. Badani z grupy drugiej – kontrolnej – otrzymali placebo z takimi samymi zaleceniami odnośnie „dawkowania”.

Następnie przeprowadzono dwie sesje rozmów z badanymi: pierwszą po 6 i drugą po 24 tygodniach od rozpoczęcia stosowania preparatu Nicofrin. W grupie I, otrzymującej Nicofrin, aż 95% osób deklarowało zanik głodu nikotynowego po 6 tygodniach przyjmowania suplementu. Po 24 tygodniach nadal aż 90% osób nie paliło i nie odczuwało chęci powrotu do nałogu.

W grupie kontrolnej odsetek był nieporównywalnie mniejszy (odpowiednio 5% niepalących po 6 tygodniach i zaledwie 1% po 24 tygodniach).

Naukowcy prowadzący eksperyment zapytali osoby z I grupy o ich samopoczucie po stosowaniu suplementu Nicofrin. Wśród wypowiedzi szczególnie często powtarzały się opinie (badani mogli wybrać więcej niż jedną odpowiedź) „czuję się wolny/ wolna od nałogu” (85%), „nie czuję chęci sięgnięcia po papierosa” (79%), „lepiej śpię” (69%), „zniknęło u mnie rozdenerwowanie/ niepokój” (55%). W grupie kontrolnej nie zaobserwowano długotrwałej zmiany samopoczucia badanych.

Opinie o skuteczności preparatu Nicofrin

tabletki Nicofrin

tabletki Nicofrin

E. Smith, terapeutka specjalizująca się w pracy z osobami uzależnionymi powiedziała nam: W walce z uzależnieniem nie chodzi o to, by rzucać palenie wiele razy, a później do niego wracać. Dlatego też znalezienie skutecznego sposobu na to, by trwale uwolnić się od nałogu nikotynowego było od wielu lat przedmiotem starań dużej rzeszy naukowców i innych specjalistów. Teraz pojawił się wreszcie preparat, który nie tylko uwalnia od głodu nikotynowego, ale także przyspiesza regenerację i oczyszczanie organizmu. Pozostaje mieć nadzieję, że jak najwięcej palaczy odkryje i zacznie stosować Nicofrin, ostatecznie zwyciężając z nałogiem.

Czy preparat Nicofrin jest naprawdę skuteczny? Nasza opinia

Przy takich opiniach specjalistów nie mamy innego wyjścia, jak tylko gorąco polecić Nicofrin wszystkim osobom, które chcą skutecznie rzucić palenie i ochronić organizm przed negatywnymi skutkami, które nałóg już poczynił w ich organizmie.

nicofrinUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor preparatu NICOFRIN, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby kupić preparat NICOFRIN

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.