Novesan – opinie o suplemencie z ekstraktem z winogron

0
(0)

Na rynku farmaceutycznym możemy znaleźć wiele nowości, które pomagają walczyć z utratą zbędnych kilogramów. Jednym z najbardziej popularnych obecnie tego typu produktów są kapsułki Novesan, obiecujące duże spadki masy ciała w bardzo krótkim czasie. Wspomniana wysoka skuteczność preparatu sprawiła, że pod lupę wzięli go również lekarze i dietetycy, którzy zaczęli polecać ten produkt swoim pacjentom. Co sprawia, że tabletki na odchudzanie Novesan są tak skuteczne?

To przede wszystkim unikalna, niespotykana nigdzie indziej kompozycja składników roślinnych w mocno skoncentrowanej formie. Substancje te dobrane są w odpowiednich proporcjach tak, aby ich działanie potęgowało się wzajemnie. To częsty problem wśród innych preparatów – nieumiejętnie dobrana proporcja sprawia, że jedna substancja blokuje wchłanianie drugiej itp.

Trójfazowe działanie Novesan kompleksowo eliminuje problem otyłości

Dobry preparat wspomagający odchudzanie to taki, który przygotuje organizm na utratę masy, skutecznie spali zalegający tłuszcz oraz nie dopuści do zniszczenia efektów kuracji, np. przez efekt jo-jo. Tak właśnie działają kapsułki Novesan.

W pierwszej fazie następuje detoksykacja organizmu, co jest niezwykle ważnym elementem – obecnie trwają np. badania mówiące, że niskokaloryczna dieta bogata w toksyny działa wręcz odwrotnie, długookresowo zwiększając masę ciała i zawartość procentową tkanki tłuszczowej. Preparat Novesan pozwoli pozbyć się z organizmu szkodliwych metabolitów, wolnych rodników, pestycydów oraz konserwantów, które przez lata blokują wątrobę uniemożliwiając jej prawidłowe działanie.

Po takim przygotowaniu, składniki aktywne preparatu Novesan rozpoczynają właściwą terapię odchudzającą. Aktywowany metabolizm sprawia, że organizm dosłownie sam pozbywa się nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Po zakończeniu jej spalania, substancje wchodzące w skład ekstraktów roślinnych w kapsułce Novesan, wyrównują gospodarkę organizmu i zapobiegają ponownemu przybraniu na wadze.

Składniki Novesan: resweratrol – potężny „spalacz” tkanki tłuszczowej

Zawarty w preparacie Novesan resweratrol jest naturalnym składnikiem winogron, a także czarnych porzeczek. Ta substancja czynna opiera swoje działanie na regulacji poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi, za co odpowiedzialna jest dysmutaza ponadtlenkowa SOD-2 i SOD-14. Związki tłuszczowe są szybciej absorbowane przez komórki, przez co organizm nie zdąży odłożyć ich jaki podskórną tkankę tłuszczową.

Poza tym, Novesan z resweratrolem poprzez działanie na ośrodkowy układ nerwowy ogranicza odczuwanie głodu aż o 30 procent, co odpowiada blisko 50-procentowemu spadkowi tkanki tłuszczowej w określonym przedziale czasowym.

Duże znaczenie ma również szybszy metabolizm spoczynkowy, który jest wynikiem działania resweratrolu. Oznacza to, że nawet podczas absolutnego odpoczynku fizycznego, organizm notuje deficyt energetyczny i chce go wyrównać pobierając energię z najłatwiej dostępnego źródła, czyli z nagromadzonego tłuszczu.

Składniki Novesan: ketony malinowe regulują wrażliwość na insulinę

Kolejnym składnikiem aktywnym preparatu Novesan są ketony malinowe, których działanie polega na zwiększeniu stężenia adiponektyny – hormonu, który jest wydzielany przez dojrzałe komórki tłuszczowe. Adiponektyna wpływa na całą gamę procesów metabolicznych, szczególnie na przemianę glukozy i kwasów tłuszczowych w mięśniach i wątrobie, pobudza również tkanki do zwiększonej wrażliwości na insulinę.

Preparat Novesan dzięki dodatkowi ketonów malinowych jest więc w stanie kontrolować poziom cukru we krwi, zapobiegając napadom głodu i usprawniając proces spalania tłuszczu i wydalania produktów przemiany materii.

Czy Novesan jest skuteczny? Badania mówią, że tak

Gruntownego przebadania skuteczności preparatu Novesan podjął się zespół badawczy z Uniwersytetu Harvarda, na czele którego stanął dr Frank Moyes, znany w środowisku specjalista w dziedzinie chorób metabolicznych.

W testach uczestniczyło ponad 20 osób, którzy przez 12 tygodni otrzymywali trzy różne dawki preparatu Novesan: 1050mg, 700mg oraz 350mg. Warto zaznaczyć, że osoby te prócz nadwagi nie miały ze sobą cech wspólnych, grupa badawcza odzwierciedlała więc przekrój społeczeństwa w dość prawdopodobny sposób.

Po upływie 12 tygodni okazało się, że grupa przyjmująca 1050mg preparatu Novesan zanotowała średni spadek masy ciała wynoszący 9,7kg, osoby otrzymujące dawkę 700mg – 6,6kg, a ostatnia grupa z najmniejszą dawką, 4,5kg. Dodatkowo, blisko 98,6% wszystkich badanych zadeklarowała pojawienie się widocznych rezultatów już 7 dni po rozpoczęciu kuracji.

Novesan – opinie specjalistów o skuteczności preparatu na odchudzanie

Poza wysoką skutecznością preparatu na odchudzanie, musi być on jeszcze bezpieczny dla zdrowia. „Tak gwałtowny spadek masy ciała w dość krótkim czasie może mieć zgubny wpływ na zdrowie. Szczególnie narażone może być serce, które jest poddane znacznemu przemęczeniu wskutek podniesienia aktywności metabolicznej. Naukowcy, którzy opracowali formułę preparatu Novesan, doskonale jednak poradzili sobie z tym problemem. Środek można stosować w zdecydowanej większości przypadków otyłości i nadwagi” – rekomenduje dr Adam Hilton, szef kliniki kardiologicznej w Seattle.

Wtóruje mu profesor Olaf Magnussen, jeden z najlepszych na świecie ekspertów w dziedzinie fizjologii. Jego zdaniem wzmożona aktywność metaboliczna organizmu może w tym przypadku mieć tylko i wyłącznie pozytywne skutki, zarówno w zakresie zdrowia fizycznego, jak też psychicznego – wszyscy bowiem doskonale zdajemy sobie sprawę, że zbyt duża masa ciała często jest przyczyną kompleksów.

Czy warto stosować Novesan na odchudzanie? Nasza opinia

Każdy musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest gotowy na tak szybką utratę nadprogramowej tkanki tłuszczowej. Jeśli nie przekonują go pozytywne opinie renomowanych instytucji naukowych oraz lekarzy specjalistów, to może decydujące okażą się niska cena i pozytywne opinie zwykłych użytkowników preparatu Novesan. Takich „historii sukcesu” możemy znaleźć w Internecie tysiące, o ile nie setki tysięcy – wystarczy przejrzeć najpopularniejsze fora o tematyce odchudzania.

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.