Potenga – opinie suplementu na problemy z erekcją

0
(0)

Ocenia się, że jedno na pięć zbliżeń seksualnych kończy się w sposób niesatysfakcjonujący dla mężczyzny ze względu na zaburzenia erekcji. Statystycznie więc każdy mężczyzna chociaż raz w życiu zawodzi w łóżku, gdy jego penis po prostu nie chce się unieść. Skąd biorą się takie problemy i czy można im przeciwdziałać?

Pojawiające się problemy z erekcją najpierw wprawiają w zaskoczenie, później w zażenowanie a ostatecznie budzą wściekłość. Jeden, rzuca się wtedy w wir życia towarzyskiego, zmieniając wciąż partnerki seksualne, tłumacząc sobie w ten sposób, że on może, a problem był winą wcześniejszej partnerki. Inny, czuje się przegrany, unika zbliżeń jak ognia. Jednak i pierwszy i drugi może znaleźć specjalistyczną pomoc. Tu warto pamiętać, że inne są powody zaburzeń erekcji u mężczyzny w wieku lat 20 a inne u mężczyzny w wieku lat 60-ciu.

Problem z erekcją to nie wstyd

potenga na zaburzenia erekcjiErekcja następuje w konsekwencji pojawienia się odpowiedniego bodźca. Mogą być to doznania zmysłowe( dotyk, wzrok, słuch), wyobrażenia erotyczne czy po prostu, zbliżający się kontakt intymny. Wzwód jest konsekwencją pobudzenia ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym. Rozszerzają się wtedy tętnice a ciała jamiste prąci napełniają się krwią. O zaburzeniach erekcji mówi się wtedy, gdy nie można uzyskać pełnego wzwodu, lub następuje problem z jego utrzymaniem na tyle długo, by możliwe było odbycie satysfakcjonującego stosunku. O zaburzeniach erekcji mówi się jednak wtedy, gdy mężczyzna nie osiąga satysfakcjonującej erekcji w 75% podejmowanych prób, tj gdy 7 na 10 prób kończy się fiaskiem i trwa to dłuższy czas.

Obecnie szacuje się, że blisko 150 milionów mężczyzn na świecie zmaga się z zaburzeniami erekcji. W Polsce liczba ta sięga 1,5 miliona. Połowa mężczyzn z zaburzeniami nigdy nie poszła by ze swoimi problemami do lekarza a ich niemoc wychodzi przy okazji diagnozowania innych chorób. Wielu lekarzy tymczasem uważa, że problem z erekcją to sygnał, że w organizmie mężczyzny dzieje się coś niepokojącego. Nic bowiem nie dzieje się bez przyczyny.

Potenga: skuteczny suplement na potencję prosto z USA

leczenie impotencjiKapsułki Potenga stworzono przez połączenie unikalnych składników. Głównym ze składników jest L-arginina, która powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w organizmie, co sprawia, że krew swobodnie krąży docierając do serca i innych narządów a więc i do penisa. To zapewnia dłuższą erekcję a także i stosunek. Naturalny skład kapsułek sprawia, że działają one natychmiast po wprowadzeniu do organizmu. Efekty widać już tym samym po zastosowaniu jednej kapsułki.

Skuteczność kapsułek Potenga potwierdzono dogłębnymi badaniami.
Osoby, które miały problem z erekcją a wzięły udział w badaniach, po miesiącu przyjmowania leku co dziennie, zauważył u siebie 100% poprawę w swoim życiu seksualnym.
Niezależnie od wieku, każdy z pacjentów potwierdzał, że już po 2 tygodniach stosowania leku miał większą ochotę na seks, erekcja była trwalsza i bardziej intensywna a on sam czuł w sobie sprawność seksualną jak dwudziestolatek.

Potenga: Unikalna kompozycja 5 składników

 • tabletki potengaL-arginina – Poprawia przepływ krwi do prącia, rozszerza naczynia krwionośne co ułatwia dopływ krwi do członka a tym samym umożliwia erekcję. Sprawia również, że penis staje się bardziej wrażliwy a to zwiększa intensywność doznań. Składnik ten ma działanie regeneracyjne, poprawia odżywienie mięśni i wpływa na ogólną poprawę kondycji organizmu.
 • Wyciąg z buzdyganka naziemnego – działa stymulująco na popęd seksualny, zwiększa poziom testosteronu, wspomaga podniecenie seksualne, zwiększa siłę i wytrzymałość.
 • Wyciąg z dyni i palmy sabalowej – to źródło fitosteroli, które regenerują komórki nabłonka gruczołu krokowego, a także pobudzają jego działanie wydzielnicze, które związane jest z wytwarzaniem płynu nasiennego. W dodatku fitosterole przynoszą ulgę w łagodnych rozrostach prostaty, które utrudniają oddawanie moczu.
 • Maca- podnosi libido, pozytywnie wpływając również na kondycję psychofizyczną, wzmacnia organizm, dodaje energii i poprawia wytrzymałość. Wyciąg tej rośliny polecany jest w stanach wyczerpania lub przewlekłego stresu.
 • Witaminy i minerały- Zbilansowany zestaw witamin i mikroelementów uzupełnia ich niedobory, wpływając na ogólna poprawę stanu zdrowia i samopoczucia.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące suplementu Potenga – (FAQ)

Dlaczego warto wybrać preparat Potenga Sex Power Icrease?
Regularne stosowanie Potenga Sex Power Icrease przedłuża i wzmacnia erekcję a także pozwala na wyeliminowanie zaburzeń związanych z potencją. Badania wykazały, że już pojedyncza dawka przedłuża stosunek o 30 minut. W dodatku suplement ten zawiera jedynie naturalne składniki i nie powoduje reakcji niepożądanych.

Czy suplement Potenga Power Sex Increase jest bezpieczny?
Preparat Potenga Power Sex Increase jest bezpieczny, gdy jest stosowany zgodnie z zaleceniami, a dzięki zawartości odpowiednich składników wpływa korzystnie na potencję, libido oraz wspomaga doznania seksualne.

Jak stosować suplement Potenga Power Sex Increase?
Przyjmować należy preparat codziennie, to sprawia, że nie trzeba wcześniej planować seksu. Możliwość odbycia satysfakcjonującego stosunku utrzymuje się wtedy na podobnym poziomie przez cały czas. Należy przyjmować 2 tabletki dziennie a najlepsze efekty są odczuwane po 6-8 tygodniach stosowania. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.

Czy Potenga Power Sex Increase jest sprzedawany wyłącznie na receptę?
Potenga Power Sex Increase jest suplementem diety, który jest dostępny bez recepty.

Czy stosując preparat Potenga Power Sex Increase muszę coś zmienić w dotychczasowym stylu życia?
Nie trzeba zmieniać przyzwyczajeń, gdyż działanie Potengi jest od nich niezależne. Musisz jednak pamiętać to systematycznym przyjmowaniu tabletek. Efekty będą najlepsze, jeśli połączysz stosowanie Potengi z regularną aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia.

Czy dzięki preparatowi Potenga Power Sex Increase zmniejsza się czas regeneracji organizmu i możliwe jest szybsze ponowne zbliżenie?
Tak, zawarty w Potendze Power Sex Increase korzeń maca pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii.

Od jakiego wieku można stosować kapsułki Potenga Power Sex Increase?
Stosowanie suplementu Potenga Power Sex Increase nie ma ograniczeń wiekowych. Nie jest jednak przeznaczony dla osób niepełnoletnich.

Czy mogę stosować tabletki Potenga, jeżeli nie mam problemów z erekcją?
Tak. Potenga stosowana jest przez mężczyzn w różnym wieku na całym świecie jako idealny i bezpieczny środek, który umożliwia doświadczenie czegoś nowego i pozwala sprawić ogromną satysfakcję sobie i partnerce.

Czy suplement Potenga Sex Power Increase można łączyć z alkoholem?
Potenga nie wchodzi w interakcję z alkoholem. Inna sprawa, że alkohol spożyty w namiarze ma negatywny wpływ na sprawność seksualną, niewskazane jest więc spożywanie alkoholu w dużych ilościach.

UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor tabletek na potencję POTENGA, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację przeciw zaburzeniom erekcji w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.


Kliknij tutaj aby kupić tabletki POTENGA

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

28 opinii

 • Z tym, że pojednycza dawka leku potenga przedłuża stosunek o 30 minut, to lekka przesada… Jednakże nie można ujmować skuteczności temu suplementowi diety. Najbardziej cieszy mnie, że jest to środek w pełni naturalny i nie muszę obawiać się żadnych skutków ubocznych, tylko cieszyć się jego działaniem 😉

 • Jeszcze jakiś czas temu kochaliśmy się może raz na 2 tygodnie, ciągle tylko praca i obowiązki. Ale odkąd zacząłem brać Potenge mamy częściej ochotę na mizianie, a weekendy spędzamy w łóżku możemy nawet kilka razy dziennie

 • Rozumiem wstyd, ale każdy lekarz jest dla ludzi. Skoro po tej Potendze po dwóch tygodniach jest lepiej to odpowiedzcie sobie na pytanie. Lepiej męczyć się cały czas czy dwa tygodnie?

 • Potenga – wysoka skuteczność za niezłą cenę. Zarówno preparat skuteczny (dla mnie) jak i firma sprzedająca uczciwa ; gwarancja zwrotu pieniędzy jeśli brak satysfakcji.

 • sprawdzony sposób na brak erekcji, efekt natychmiastowy: http://bit.ly/2kht5K1

 • Jeśli mam problemy z erekcją i jednocześnie jestem przeziębiony, to czy to przeziębienie może mieć wpływ na erekcję? Mam 29 lat i nie wiem, czy to minie, czy powinieniem udać się do lekarza, czy może po prostu zastosować Potengę. I jeszcze ciekawi mnie, czy przedwczesny wytrysk jest tożsamy z zaburzeniem erekcji i Potenga pomoże?

 • Z własnego doświadczenia mojego związku mogę powiedzieć, że tabletki na potencję nie muszą oznaczać tylko problemów z erekcją. Można dzięki nim przedłużyć czas wspólnych zabaw. I to nie jest też nic wstydliwego. Potenga dała mi oraz partnerowi dużo „czasu” oraz rozkoszy. Polecam

 • Mój mąż od jakiegoś czasu miał problem z potencją mimo, że ciężko było mu się do tego przyznać. Kupiłam mu tabletki potenga i po długim przekonywaniu zastował go i sytuacja jak narazie uległa poprawie.

 • Widzę, że lek potenga nie jest nafaszerowany chemią tylko składa się z naturalnych preparatów. To bardzo ważne, gdyż wspomagając jeden organ nie niszczymy innych. Najważniejsze że nie ma interreakcji z alkoholem, bo jak to wiadomo przy takich intymnych spotkaniach trzeba napić się wina.

 • Jestem facetem po 50. Od jakiegos czasu zauważyłem u siebie problemy w „tych sprawach”. Mam zamiar zacząć stosować Potenga Power Sex Increase gdyż dużo dobrego słyszałem o tych tabletkach. Odezwę się jak zobacze efekty 🙂

 • Mąż mojej przyjaciółki stosował tabletki Potenga. Dobrze się dogadujemy, więc rozmawiamy na wszystkie tematy. Stwierdził, że przez pierwsze 2 tygodnie było bez zmian, za to po miesiącu już była znaczna poprawa, dobrze że nie zrezygnował nim pojawiły się efekty. Warto korzystać z takich preparatów, to żaden wstyd, raczej samoświadomość siebie.

 • Nawet nie chcę wracać do czasów przed stosowaniem Potengi. Teraz konar płonie kiedy trzeba, kuśka dryga itd. Narzeczona jest niesamowicie zadowolona 🙂

 • sprawdzony sposób na brak erekcji, efekt natychmiastowy: http://bit.ly/2kht5K1

 • pudzianowskii

  Potenga to rewelka! Nie wierzycie, to sami spróbujcie. Moja dziewczyna jest zachwycona moją kondycją. Hehe

 • Problemy z prostatą pojawiły się nagle i nie mogłem się z nimi pogodzić. Przestałem uprawiać seks i unikałem kontaktów seksualnych z żoną. Dopiero Potenga odbudowała moją pewność siebie.

 • Nadmiar emocji, napięcia i stresu przekłada się na moje życie seksualne. Za każdym razem miałem problem z osiągnięciem wzwodu. Wszystko odmieniło się, gdy zacząłem stosować tabletki Potenga. Ten suplement diety jest naprawdę warty uwagi.

 • Szkoda, że tak długo trzeba czekać na efekty. 6 do 8 tygodni to bardzo długo, tym bardziej, że trzeba przyjmować Potengę dwa raz dziennie.

 • czasami tak bywa, że facet mimo chęci i starań nie jest w stanie dać z siebie tych 100% ….. a przy pomocy tabletek potenga ….. no cóż, kobita jest szczęśliwsza, hehe

 • tabletki potenga zakupiłam mojemu mężowi, chociaż na początku bardzo się bronił, to poszliśmy na ugodę, że zastosuje jedną kuracje,a jak nie zadziała, to już nie będzie brać. Po pełnej kuracji stosowania oboje mamy z tego satysfakcję, Polecam, czasem trzeba przycisnąć facetów i postawić na swoim

 • Eee, nie przepadam za wypowiadaniem się w takich tematach, ale czuję, że powinienem. Preparat potenga biorę już od dłuższego czasu i zaskoczony jestem, że skutkuje. Więc z całego serca polecam. Był taki jeden, który brałem kiedyś, nazwy już nawet nie kojarzę, ale nie wspominam go najlepiej, dawał coś tylko na początku, a potem już nie, tylko kupę kasy straciłem..

 • Kupiłem ten lek około miesiąc temu. BEZ RECEPTY – to naprawdę ogromny plus, no chyba że ktoś czerpi przyjemność przez rozmowę z lekarzem o męskich sprawach. Lek jest bardzo skuteczny, bardzo szybko mi pomógł. POLECAM

 • U mnie w domu doszło już do tego, że żona groziła rozwodem… Nie chciałem iść do lekarza, bo jak każdy facet – myślałem, że to wstyd. Ale dobry przyjaciel zaproponował mi preparat Potenga (on sam miał kiedyś problemy o podłożu seksualnym), nawet oddał swoje opakowanie, żebym przetestował. Byłem sceptycznie nastawiony, ale efekt (że tak powiem „murowany” :D) mnie zaskoczył. Wprawdzie po miesiącu stosowania, ale jednak – działa!

 • W chwili obecnej wielu mężczyzn ma problem z erekcją. Biorą różne nieskuteczne preparaty i suplementy. Ja jednak uważam że ,,Potenga” jest tym suplementem który wywoła przełom. Skuteczny i przede wszystkim bezpieczny, to jego największe zalety!

 • sprawdzony sposób na brak erekcji, efekt natychmiastowy: http://bit.ly/2kht5K1

 • Od jakiegoś czasu miałem problemy z erekcją. Od znajomego dowiedziałem się o tabletkach Potenga. Co ważne, tabletki sprzedawane są bez recepty. Nie trzeba więc odwiedzać lekarza ze wstydliwym problemem. Odkąd zacząłem stosowanie, widzę ogromną poprawę. Moja żona w końcu jest zadowolona.

 • Również zwykle nie udzielam się w dyskusjach na tematy tak osobiste i wstydliwe, ale warto, aby więcej osób mających ten problem poznało Potengę. To niesamowite jak szybko można uzyskać satysfakcję i rezultaty przewyższające oczekiwania 🙂

 • Proszę powiedzieć czy to naprawdę działa czy to ściema.

 • Jestem bardzo zadowolony. Do niedawna pory miałem niepełny wzwód, po stosowaniu tabletek Drivelan wreszcie wszystko mi stoi, tabletki kupiłem tutaj: http://bit.ly/2kgaVEl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.