Ratel Extremo Plus – opinie o preparacie na przyrost masy

0
(0)

Idealna, wysportowana i smukła sylwetka to marzenie wielu panów. Podstawą do jej osiągnięcia jest oczywiście odpowiednio zbilansowana dieta oraz ćwiczenia na siłowni, jednak mimo to niektórzy wciąż mają problemy z osiągnięciem zadowalających rezultatów. Całe szczęście jednak na rynku istnieją skuteczne preparaty na przyrost masy mięśniowej, których regularne zażywanie pomoże uzyskać miesięcznie aż kilkanaście kilogramów mięśni ekstra! Jest nim właśnie Ratel Extremo Plus.

Preparat Ratel Extremo Plus zawdzięcza wysoką skuteczność dwóm aspektom.

  1. Po pierwsze, opracowywaniem jego formuły zajmowali się wybitni specjaliści w dziedzinie fizjologii z całego świata. Oparli oni preparat głównie o składniki pochodzenia roślinnego, w niezwykle skoncentrowanej formie, dzięki czemu kapsułki Ratel Extremo Plus są w całości przyswajalne przez organizm i zaczynają działać od razu.
  2. Po drugie zaś, w odróżnieniu od innych preparatów na rynku, Ratel Extremo Plus działa w naturalnym rytmie organizmu, regulując poziom tkanki mięśniowej na trzech etapach. W ten sposób składniki aktywne zawarte w kapsułkach „naśladują” naturalne procesy zachodzące w organizmie człowieka. Jak to się dzieje?

Ratel Extremo Plus – budowa wymarzonej muskulatury w trzech krokach

Pierwsza faza działania preparatu Ratel Extremo Plus jest niezbędna do tego, aby w ogóle mówić o jakimkolwiek przyroście masy mięśniowej. Podczas tego etapu, składniki preparatu redukują poziom złego cholesterolu we krwi oraz obniżają ciśnienie tętnicze krwi. Ponadto, Ratel Extremo Plus wpływa też na odpowiednie ukrwienie mięśni, dzięki czemu są one szybciej dotleniane i odpowiednio odżywiane. Preparat redukuje również poziom toksyn.

W drugiej fazie działanie środka dochodzi do właściwego wzrostu siły i wytrzymałości. Preparat usprawnia proces redukcji zalegającej tkanki tłuszczowej i jednocześnie wpływa na przyspieszenie budowania się tkanki mięśniowej. Jednocześnie Ratel Extremo Plus przyspiesza regenerację po-wysiłkową, co jeszcze bardziej przyspiesza efekty treningu.

Ostatni etap kuracji stanowi faza stabilizacji. Metabolizm wyrównuje się, wytrzymałość mięśni zostaje zachowana, a regeneracja po treningu przebiega szybciej.

AAKG – tajemnica kulturystów z całego świata

AAKG, bo tak fachowo została nazwana ta substancja, to składnik syntetyczny opracowany w najlepszych laboratoriach na całym świecie. Stanowi on bioaktywną, najlepiej przyswajalną formę l-argininy – alfa ketoglutaran. Połączenie dwóch związków: argininy i kwasy glutarowego pozwoliło wykorzystać zjawisko synergizmu – pojedyncza molekuła działa dużo lepiej, aniżeli sama l-arginina.
Dzięki temu preparat Ratel Extremo Plus poprawia biodostępność argininy hamując jej rozpad do dwutlenku węgla i wody, przez co większa jej ilość może zostać wykorzystana jako prekursor w procesie syntezy tlenku azotu. A ów związek pełni bardzo ważną rolę w odpowiednim ukrwieniu mięśni, a więc również w ich odżywieniu. AAKG w działaniu tym wspiera l-cytrulina i l-tyrozyna, które bezpośrednio wpływają na ilość nabudowanej tkanki mięśniowej w organizmie.

Nie należy także pomijać roli ekstraktu z buraka ćwikłowego, bowiem dzięki temu składnikowi, a właściwie dzięki zawartej w nim betainie, preparat Ratel Extremo Plus odkwasza organizm i usuwa z niego znaczną część szkodliwych toksyn.

Badania naukowe potwierdzają skuteczność preparatu Ratel Extremo Plus

Nawet 15 kg masy mięśniowej w jeden miesiąc – czy to możliwe? Postanowiła to sprawdzić grupa ekspertów składających się zarówno z ludzi związanych ze sportem, jak również z wysokiej klasy brytyjskich naukowców, specjalistów w dziedzinie fizjologii i przemiany materii.

Zorganizowali oni otwarte badania naukowe, w których mógł wziąć udział każdy mężczyzna, chcący wypróbować preparat przez jeden miesiąc. Koniec końców zgłosiło się blisko 200 mężczyzn, którzy zostali poproszeni o regularne przyjmowanie Ratel Extremo Plus oraz o niezmienianie dotychczasowych nawyków żywieniowych i intensywności ćwiczeń. Wyniki badań były dla wszystkich zdumiewające. Największy przyrost masy mięśniowej wyniósł 17,1 kilograma, a spadek tkanki tłuszczowej 10,4 kilograma. Średni zysk suchej masy mięśniowej oscylował na poziomie 12,6 kilograma, a utrata tłuszczu w okolicach 7,4 kilograma. Nie trzeba chyba wspominać, że wszyscy, którzy przetestowali preparat byli w 100 procentach zadowoleni z nowego ciała.

Specjaliści polecają kapsułki Ratel Extremo Plus

Jednym ze zwolenników preparatu jest słynny w Wielkiej Brytanii trener personalny – Francesco Moyes, który nie krył zdziwienia gdy pierwszy raz spotkał się z preparatem Ratel Extremo Plus. „Na początku myślałem, że to tylko kolejny wymysł zmyślnych marketingowców, a sam preparat nie jest wart więcej niż wszystkie tego typu suplementy na rynku. Z czasem przekonałem się jednak, że wyróżnia go unikalny skład, który naprawdę przynosi widoczne rezultaty. Od tego czasu sam zacząłem go stosować, przygotowując się do słynnych zawodów Mr Olympia, polecam go również wszystkim moim podopiecznym.” – mówi Francesco.

Jego entuzjazm popiera również dr Lisa Vasquez, specjalistka w dziedzinie bezpieczeństwa leków w Wielkiej Brytanii. Wskazuje ona na wysoki profil bezpieczeństwa preparatu, który przy tak wysokiej skuteczności i wpływie na metabolizm, nie przynosi żadnych skutków ubocznych ani niebezpiecznych dla organizmu powikłań.

Czy preparat Ratel Extremo Plus jest naprawdę skuteczny?

Warto pamiętać, że rezultaty, które daje stosowanie preparatu Ratel Extremo Plus, stają się bardzo szybko widoczne i mogą być dla niektórych swego rodzaju szokiem. Wiąże się to np. z dość szybką wymianą garderoby i ryzykiem, że po miesiącu lub dwóch znajomi nie będą rozpoznawać nas na ulicy.

Z tego właśnie powodu na zażywanie preparatu Ratel Extremo Plus powinni zdecydować się tylko pewni swego mężczyźni, którzy chcą osiągnąć idealną figurę na lato i cieszyć się nią jeszcze przez długie lata.

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.