Recenzja pasty Denta Seal – wybielanie zębów i odbudowa szkliwa w domu

0
(0)

denta sealKażdy marzy o posiadaniu pięknego uśmiechu, z równymi i perłowo białymi zębami. Niestety sięganie codzienne po używki, takie jak: kawa, papierosy czy nawet herbata, wpływają na powstawanie przebarwień zębów. Sposobów na usuwanie przebarwień jest wiele, jedne tanie, inne droższe, jednak przeważnie skuteczność i jednych, i drugich jest jedynie pozorna. Wśród naprawdę skutecznych wymienić można pastę wybielającą Denta Seal, który zapewnia piękny, biały uśmiech w zaledwie 7-10 dni!

Czym różni się Denta Seal od innych past i systemów wybielających?

Substancje wybielające mają określoną skuteczność, często uzależnioną od różnych czynników. Producenci preparatów wybielających nawet często nie zdają sobie z tego sprawy. Ważna jest np. nie tylko sama zawartość składnika aktywnego, ale również ilość tlenu i innych cząsteczek aktywnych, jaka jest wytwarzana w czasie danej reakcji. Kluczowe jest również obecność substancji, która będzie tzw. akceleratorem takiej reakcji.
Istotne jest również to by substancja czynna miała odpowiednio długo styczność z wybielaną powierzchnią. Zbyt krótki czas kontaktu ze szkliwem nie zapewni odpowiedniego efektu. Jednak ten czas nie może być również zbyt długi, ponieważ stężenie aktywnego tlenu spada i po pewnym czasie właściwości preparatu zanikają. W paście wybielającej wzięto pod uwagę wszystkie te czynniki. To właśnie zastosowanie
tej wiedzy w praktyce czyni ten preparat wyjątkowym.

Denta Seal – siła nauki w nowoczesnej stomatologii

Pasta wybielająca Denta Seal to połączenie zaawansowanej wiedzy i biomedycznej technologii. Synergia tych elementów pozwoliła na stworzenie pasty, który skutecznie wybiela zęby i to w bardzo krótkim czasie. Zęby rozjaśnić można o 5 tonów już w zaledwie 2 tygodnie. Pastę stosuje się podczas normalnego mycia zębów.

W czasie stosowania pasty Denta Seal nie trzeba rezygnować z kawy czy innych używek barwiących zęby. Składniki aktywne w preparacie i tak poradzą sobie z usuwaniem osadu i przebarwień, zabezpieczając zęby przed powstawaniem nowych.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Skuteczność pasty została przebadana bardzo szczegółowo, podobnie jak bezpieczeństwo jego stosowania. Bez pozytywnych wyników żaden preparat nie może trafić do sprzedaży. W tym jednak przypadku wykonano jeszcze jedne, bardzo drobiazgowe testy pod okiem Towarzystwa Stomatologicznego w USA. Testy przeprowadzono głównie ze względu na fakt, że preparat zawiera duże stężenie hydroksyapatytu. Do testów zaproszono ochotników w różnym wieku, obojga płci, którzy mieli problemy z kolorytem zębów oraz nagromadzoną płytką nazębną. W testach ostatecznie wzięło udział 60 ochotników. Przez 4 tygodnie testowali oni pastę do wybielania zębów Denta Seal. Po tym czasie koloryt zębów był porównywany z wcześniej przygotowanym wzornikiem. Aż u 97% procent biorących udział w badaniu koloryt zębów rozjaśnił się aż o 5 tonów, co pozwoliło uzyskać śnieżnobiały odcień! Najważniejsze jednak jest to, że aż 10% ochotników deklarowało, ze taki odcień bieli uzyskali oni w ciągu 2 pierwszych tygodni stosowania preparatu! Testy wskazały równocześnie na ogólną poprawę zdrowia jamy ustnej u stosujących Denta Seal.

Denta Seal w opinii specjalistów

Tak pozytywne wyniki testów prowadzone pod wymagającym okiem ważnej instytucji nie mogły nie odbić się echem w świecie medycznym. Wielu stomatologów postanowiło sprawdzić, czy pasta Denta Seal faktycznie tak skutecznie i tak szybko działa. „Zainteresowałam się preparatem Denta Seal w związku ze zbliżającym się moim ślubem. Moje drugie małżeństwo od samego początku miało być idealne dlatego chciałam, żeby wszystko było perfekcyjne. W tym oczywiście mój uśmiech. Postanowiłam więc przetestować działanie tego sposobu na wybielanie zębów w domu na sobie. Już po dwóch tygodniach moje zęby odzyskały świeżość i piękny, śnieżnobiały kolor. Koleżanki zazdrościły mi takiego uśmiechu!” – cieszy się dr. Martha Loloby.

Nie kryją oni, że mają bardzo pozytywne zdanie o Denta Seal, a niektórzy z nich stosowali preparat nawet we własnym zakresie. „Daleka jestem od entuzjazmu, gdy do sprzedaży trafia kolejny super cudowny preparat na wszystko. W przypadki Denta Seal było trochę inaczej, ponieważ najpierw w piśmie medycznym przeczytałam wynik badań. Nieco później trafiłam na ulotkę preparatu i wtedy postanowiłam spróbować. Akurat w planach miałam pierwsze od kilku lat wakacje i
stwierdziłam, że spróbuję. Efekt zaskoczył mnie. Z dnia na dzień, moje zmaltretowane kawą i papierosami zęby, stawały się bielsze! Naprawdę! Po 3 tygodniach były już białe jak śnieg aż rodzina śmiała się, że świece nimi w ciemności!” – żartuje dr. Mariah Green.

Gdzie kupić Denta Seal?

Minusem preparatu jest fakt, że oryginalną pastę wybielającą można kupić tylko przez Internet, na oficjalnej stronie dystrybutora. Zachęcamy jednak ten sposób, aby uniknąć ryzyka kupienia podróbki, która może uszkodzić szkliwo zębów lub być niebezpieczna dla zdrowia. Poniżej zamieszczamy link. Dla każdego z naszych czytelników czeka atrakcyjny rabat.

denta sealUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor pasty DENTA SEAL, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% potrójna gwarancja satysfakcji za działanie pasty wybielającej w przypadku gdy nie przyniesie ono oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby wypróbować DENTA SEAL

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Oferta specjalna kończy się dzisiaj!

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.