Resverin – opinie o nowym preparacie odchudzającym

0
(0)

Specjaliści w dziedzinie żywienia radzą, aby w procesie odchudzania stosować odpowiednie preparaty, które pomogą zmaksymalizować efekty terapii leczniczej. Jednym z najchętniej wybieranych obecnie środków tego typu są tabletki Resverin, które ze względu na swoją ponadprzeciętną skuteczność są polecane przez wielu lekarzy i dietetyków. Producent kapsułek Resverin deklaruje, że regularne zażywanie jego preparatu pozwoli zwielokrotnić efekty odchudzania aż o 500%. Czy to możliwe?

Czy preparat Resverin zawiera więc w swoim składzie jakiś zakazany składnik, którego inni producenci nie mogą stosować? Oczywiście nie. Siłą kapsułek na odchudzanie Resverin jest unikatowy skład zawierający składniki pochodzenia roślinnego, w silnie skoncentrowanej formie. Dzięki oryginalnej formule środek ten można stosować nie tylko przy problemach z nadwagą, ale również z cellulitem, nieprawidłową przemianą materii, rozstępami czy miejscowymi złogami tłuszczowymi.

Składniki Resverin: dobroczynny wpływ winogron

Preparat Resverin jest bogatym źródłem resweratrolu, który to związek występuje głównie w skórce winogron, ale również w orzeszkach ziemnych, morwie i czarnych porzeczkach. Związek ten pełni niezwykle ważną rolę w procesie odchudzania, jest bowiem bardzo silnym przeciwutleniaczem. Naukowcy uważają, że resweratrol jest odpowiedzialny za tak zwany „francuski paradoks”, czyli nieoczekiwanie wysoka średnia długość życia Francuzów, mimo ich teoretycznie niezdrowej, tłustej diety. Jak działa resweratrol?

Składniki Resverin: resweratrol – paliwo rakietowe dla metabolizmu

Preparat Resverin z resweratrolem przynosi tak duże efekty odchudzania, ponieważ wspomniana substancja czynna ponad sześciokrotnie zwiększa stężenie dysmutazy ponadtlenkowej SOD-2 i 14 w mitochondriach – są to enzymy odpowiedzialne za procesy utleniania tlenu do postaci nadtlenku wodoru, który ma duże znaczenie w zawartości cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

Badania prowadzone nad tym związkiem jednoznacznie pokazują, że poprzez działanie na podwzgórzowy ośrodek sytości zmniejsza on apetyt o ponad 30 procent, dzięki czemu szybkość odkładania się zbędnej tkanki tłuszczowej spada o ponad 60 procent. Co więcej, dodatek resweratrolu do preparatu Resverin sprawia, że środek ten zwiększa również metabolizm spoczynkowy i to aż o 29 procent.

Oprócz tego, resweratrol zawarty w kapsułkach Resverin wykazuje również inne, dobroczynne działanie na organizm – zwiększa elastyczność aorty, powoduje wzrost gęstości kości, spowalnia rozwój zaćmy oraz redukuje stany zapalne w obrębie śródbłonka naczyń krwionośnych.

Co wzmacnia działanie preparatu na odchudzanie Resverin?

Działanie resweratrolu wzmacniają zawarte w kapsułkach ketony malinowe. Są to związki naturalnie występujące w malinach, odpowiedzialne za ich specyficzny zapach i smak. Właściwości odchudzające tego związku wynikają przede wszystkim z faktu, że podnosi on stężenie adiponektyny w organizmie – hormonu, który pełnie ważną rolę w kontrolowaniu aktywności metabolicznej oraz poziomu glukozy we krwi. Oprócz redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej, ketony malinowe z preparatu Resverin potrafią również zmniejszyć stopień otłuszczenia wątroby oraz zmniejszyć uciążliwość miażdżycy.

Resverin z dodatkiem ketonów malinowych podnosi również poziom noradrenaliny we krwi. Hormon ten jest wydzielany przede wszystkim w sytuacjach stresogennych, zwiększa on szybkość przepływu krwi przez naczynia krwionośne, przez co podnosi temperaturę ciała i aktywuje metabolizm.

Zwiększone zapotrzebowanie organizmu na energię w połączeniu z wysokim stężeniem adiponektyny we krwi sprawia, że w pierwszej kolejności nastąpi spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej, nie zaś węglowodanów.

Wysoką skuteczność tabletek Resverin potwierdzają badania naukowe w USA

Zanim preparat został dopuszczony do sprzedaży, należało potwierdzić jego unikalne właściwości, ale również profil bezpieczeństwa. Tak szybka utrata tkanki tłuszczowej to dla organizmu swego rodzaju szok, więc prócz wysokiej skuteczności preparat Resverin musi odznaczać się również maksymalnym bezpieczeństwem.

Warto wspomnieć, że skuteczność kapsułek nie była testowana na zwierzętach, a tylko i wyłącznie na grupie ochotników. Badania przeprowadził Neil Sampson ze słynnego Uniwersytetu Stanforda w Dolinie Krzemowej, który do badań zebrał ponad 55 ochotników z nadwagą w różnym stopniu zaawansowania. Osoby te były podzielone na kilka grup i każda z nich otrzymywała pewną dawkę preparatu Resverin, a niektórzy nie dostawali go wcale. Po obserwacjach trwających 15 tygodniu udało się zaobserwować, że największe spadki masy ciała, sięgające nawet 15 kilogramów, osiągały osoby zażywające największą dawkę preparatu. Średnia utrata tkanki tłuszczowej wśród wszystkich ochotników wynosiła natomiast aż 11 kilogramów, a ludzie ci nie mieli żadnych kłopotów ze zdrowiem, nie wystąpił również u nich efekt jo-jo.

Tym samym jednoznacznie potwierdzono wysoką skuteczność preparatu Resverin w walce ze zbędnymi kilogramami.

Resverin – opinie specjalistów o skuteczności preparatu odchudzającego

Jako że badania nad skutecznością preparatu Resverin prowadzili naukowcy z tak prestiżowej uczelni, to wyniki tego eksperymentu nie mogły zostać niezauważone przez lekarzy specjalistów. Jedną z osób, które były zszokowane skutecznością tabletek była dr Martha McLaughin, szefowa kliniki odchudzania w Nowym Jorku. „Mimo, że medycyna robi coraz większe postępy, to jednak nie myślałam, że ktoś może opracować tak skuteczny i bezpieczny preparat. Zanim jednak zaczęłam zalecać go swoim pacjentom, musiałam przetestować go na sobie – akurat zbliżał się ślub córki, a ja miałam do zgubienia 3-4 kilogramy. Zajęło mi to nieco ponad tydzień.” – mówi zachwycona dr McLaughin.

Czy warto kupić preparat Resverin? Nasza opinia

Wyniki badań naukowych, ale przede wszystkim efekty osiągane przez zwykłych użytkowników kapsułek na co dzień wskazują, że zakup preparatu Resverin będzie dobrą inwestycją. Pamiętajmy, że sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami, co już teraz widać, kiedy przyjrzymy się ilości osób na siłowniach lub w klubach fitness. Warto wyróżnić się spośród nich efektami, zażywając najlepszy na rynku preparat na odchudzanie.

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.