Round Butter – opinie o preparacie na jędrną pupę

0
(0)

Kobiecy, apetyczny wygląd ma duże znaczenie, nie tylko ze względów estetycznych, ale również psychicznych. Wiele kobiet bowiem boryka się z problemem zbyt płaskiej pupy, co jest przyczyną ich kompleksów, niskiej samooceny a czasem nawet niezbyt udanego życia osobistego. Na rynku istnieje wiele preparatów lub kosmetyków, których producenci obiecują natychmiastową poprawę takiego stanu rzeczy, jednak praktycznie wszystkie z nich oparte są o małe skuteczne, popularne składniki aktywne. Wyjątkiem jest bez wątpienia Round Butter – najnowsze odkrycie naukowców w dziedzinie kosmetologii i medycyny. Masło do ciała, które powiększa pośladki w niespotykanym dotąd tempie.

Dlaczego Round Butter jest tak skuteczny?

Na początku myślenia o powiększeniu pośladków i zbudowaniu kobiecej figury należy rozprawić się ze stereotypami. Aby tego dokonać, potrzeba ogromnej siły woli. Jednak sama dieta, bogata w substancje białkowe i węglowodany nie wystarczy – żadna kobieta przecież nie chce powiększyć pośladków bez kontroli, dodatkowo z cellulitem. Po drugie, niewystarczające okażą się również ćwiczenia fizyczne. Aby cieszyć się kształtną, kobiecą pupą, niezbędny jest skuteczny środek, który ujędrni pośladki i pozwoli im nabrać bardziej obłych kształtów. Z tego właśnie powodu naukowcy stworzyli Round Butter.

Co możesz osiągnąć, stosując Round Butter?

Regularne stosowanie tego innowacyjnego masła do ciała pozwoli Ci powiększyć pośladki nawet o 30 procent, dosłownie bez żadnego wysiłku – dowodem na to są przeprowadzone badania naukowe oraz wyniki setek zadowolonych klientek. Co ciekawe, pierwsze efekty terapii zauważysz już po upływie jednego tygodnia! Pupa stanie się wyraźnie pełniejsza, a co najważniejsze – dużo bardziej jędrna.
Składniki aktywne zawarte w Round Butter zadbają również o Twoją skórę. Dzięki temu kosmetykowi z łatwością pozbędziesz się rozstępów i cellulitu. Pozbędziesz się także kompleksów, Twoja pewność siebie wzrośnie i nie będziesz miała problemów w kontaktach z mężczyznami.

Round Butter – siła kompleksowego działania

Masło do ciała Round Butter jest tak skuteczne, bowiem działa kompleksowo, rozpoczynając pracę nad budową pośladków niemal od razu. Jedną z głównych przeszkód w osiągnięciu wymarzonego wyglądu pupy jest wiotka skóra, która prędzej czy później pojawia się u każdej kobiety. Składniki aktywne zawarte w Round Butter wbudowują włókna kolagenowe w warstwy skóry, sprawiając, że staje się ona bardziej elastyczna i ściągnięta – efekty widać już po kilkudziesięciu godzinach od pierwszego zastosowania.

Drugim, niezwykle ważnym aspektem działania masła do ciała jest aktywacja proliferacji komórek tłuszczowych – to niezwykle ważne, bowiem to one wespół z mięśniami budują zrąb pośladków. Round Butter potrafi sprawić, że komórki tłuszczowe intensywniej namnażają się dokładnie w tym miejscu, w którym chcemy. Ilość komórek tłuszczowych będzie stale rosnąć do momentu, w którym objętość pośladków zwiększy się o 1/3. Co odpowiada za tak spektakularny efekt? To unikatowy wyciąg z muszkatołowca – macelignan, który zawiera nawet 300 procent więcej substancji aktywnych od innych składników pochodzenia roślinnego. Jego ponadprzeciętne i wielopłaszczyznowe działanie sprawia, że preparat Round Butter jest tak skuteczną metodą powiększania pośladków.

Zachowanie efektów terapii możliwe jest dzięki fazie stabilizacji. Ilość i objętość komórek tłuszczowych zostanie utrzymana na stałym poziomie, a pupa nigdy już nie wróci do dawnego rozmiaru i kształtu. Ten efekt również przypisuje się niezwykłemu działaniu wyciągu z muszkatołowca.

Badania nad skutecznością masła Round Butter nie pozostawiają złudzeń

Badania nad skutecznością preparatu z macelignanem prowadzone były na Uniwersytecie Stanowym w USA – to właśnie tam odkryto cudowne właściwości tego składnika. Grupa naukowców składała się ze specjalistów w wielu dziedzinach, między innymi z pogranicza medycyny, kosmetyki oraz farmakologii.

Do badań zaproszonych zostało ponad 50 kobiet, które w początkowej ankiecie jednoznacznie deklarowały brak zadowolenia ze kształtu swoich pośladków, które miały „chłopięcy” wygląd. Kobiety te zostały poproszone o codzienne stosowanie masła Round Butter, nie zmieniając jednocześnie swoich nawyków, zarówno żywieniowych, jak też tych dotyczących aktywności fizycznej. Po zakończeniu badań, które trwały pięć tygodni, rozpoczęto analizę wyników. Okazało się, że 100 procent kobiet zauważyło znaczną poprawę wyglądu swoich pośladków wskutek działania preparatu. Znaczna część z nich, bo aż 71 procent, zadowolenie deklarowała już po 2 tygodniach stosowania. 15 procent uznało wyniki za zadowalające po 3 tygodniach, 10 proc. po czterech, 4 proc. natomiast po pięciu.

Klientki nie kryją zadowolenia z masła Round Butter

Zadowolenia ze skuteczności preparatu nie kryją również klientki, z których większość zdecydowała się na stosowania Round Butter po natrafieniu na korzystne recenzje w Internecie. Jedną z bardzo zadowolonych Pań jest Lisa Jones, która od zawsze borykała się ze zbyt niską masą ciała, przez co nigdy nie wyglądała wystarczająco dla niej kobieco. „Kupiłam masło do ciała z macelignanem i od samego początku moje pośladki bardzo szybko zaczęły robić się większe. Dosłownie po dwóch dniach miałam pupę okrągłą jak piłeczka. Masło zabiło mój brak pewności siebie. Nie ćwiczyłam, a pośladki powiększały się regularnie! Jest w pełni bezpieczne. Czułam się zdrowo i miałam mnóstwo energii przez cały czas. Powiększyłam pośladki w miesiąc. Jestem zachwycona!” – mówi zadowolona.

Czy warto stosować masło Round Butter? Nasza opinia

Piękna, kobieca figura to najcenniejszy skarb, o który trzeba jednak dbać. Dla wielu kobiet brak akceptacji własnego ciała prowadzi do zaburzeń w życiu codziennym, więc na producentach preparatów powiększających pośladki ciąży tym większy obowiązek. Producenci Round Butter wywiązują się z niego wręcz doskonale. Przeprowadzone badania jednoznacznie pokazują, że jest to obecnie najlepszy na rynku środek powiększający pośladki, który pomógł setkom tysięcy kobiet na całym świecie.

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.