Soundimine Hearing Solution – opinia o urządzeniu na poprawę słuchu

0
(0)

Każdy z nas, bez względu na wiek czy płeć, pragnie cieszyć się otaczającym go światem. Poznawać go wszystkimi zmysłami jak wzrok, słuch, dotyk czy smak. Jednak współcześnie wiele osób walczy z problemem jakim jest niedosłuch. Przyczyn tego schorzenia jest wiele, do których należą między innymi szkodliwe środowisko pracy, zbyt głośna muzyka czy tzw. „smog akustyczny” występujący w miastach.

Więc jak radzić sobie z tym problemem współczesnego świata?

Czy istnieje skuteczne rozwiązanie? Otóż tak, istnieje! Jest nim Soundimine Hearing Solution! Niewielkiej wielkości urządzenie pomoże Ci już dziś cieszyć się otaczającym światem!

Co wyróżnia Soundimine Hearing Solution?

Jest to niewielkich gabarytów urządzenie wspomagające słuch. Zawiera ono elastyczne nasadki, które można dopasować do każdego kształtu ucha. Dodatkowo chronią przed niekontrolowanym przesuwaniu się aparatu, jak i również zapobiegają powstawaniu tzw. sprzężenia akustycznego poprzez blokowanie drogi dźwięku z głośnika do mikrofonu.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i uniwersalnemu kolorowi Soundimine Hearing Solution zapewnia dyskrecję w jego użytkowaniu, zarówno podczas spotkań rodzinnych jak i biznesowych. Ponadto poprzez regulację wzmocnienia, aparat daje możliwość dopasowania jego działania indywidualnie do potrzeb każdego z nas.

Ale to nie koniec zalet tego niezwykłego produktu! Dodatkowym atutem jest szybkość jego działania, która już po paru godzinach stosowania zapewnia poprawę w odbiorze dźwięków oraz wyposażenie w aż 5 zatyczek silikonowych, które pozwolą na idealne dopasowanie urządzenia do budowy ucha. Wszystko to z myślą o Tobie!

Kompleksowa kuracja gwarantem sukcesu!

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii nanoprocesorów i mikroelektroniki Soundimine pozwala usłyszeć o wiele więcej w lepszej jakości. Jako jedyne urządzenie pozwala na siedmiokrotnie dokładniejsze wychwycenie fal dźwiękowych, jak i również aż 300% szybsze wyłapanie ich z otaczającego świata.

Dodatkowo częstotliwość fal docierających do mózgu jest natychmiast zmieniania, następuje również eliminacja szumów i zakłóceń by jakość dźwięku była najlepsza.

Ponadto aktywna regulacja pozwala na indywidualne dostosowanie urządzenia w każdej chwili i sytuacji. Dzięki Soundimine Hearing Solution nie tylko usłyszysz dźwięki z większego dystansu, ale również pozbędziesz się uporczywych migren będących skutkiem niedosłuchu!

Dla kogo przeznaczona jest terapia Soundimine Hearing Solution?

Jeśli cierpisz na nieustanne bóle głowy, masz niedosłuch lub słuch osłabiony w wyniku ciągłego działania nadmiernego hałasu to kuracja przeznaczona dla właśnie dla Ciebie! P

onad to wskazaniami do stosowania Soundimine Hearing Solution są: postępująca utrata słuchu, szumy w uszach, różnego typu uszkodzenia narządu słuchu oraz ogólnie pojmowany słaby słuch. Dodatkowo kompleksowe leczenie może być stosowane niezależnie od stopnia ubytku:

 • Lekkiego, gdzie osoby nie słyszą mowy w hałasie oraz dźwięków cichych.
 • Średniego, tutaj u osób występuje problem ze słyszeniem dźwięku średniego oraz cichego, również jak w przypadku ubytku lekkiego pojawiają się trudności ze słyszalnością mowy w hałasie.
 • Głębokiego słyszalne są tylko bardzo głośne dźwięki.
 • Resztki słuchowe, gdzie osoba słyszy dźwięki w granicach 100-120dB.

Kuracja przeznaczona jest dla osób bez względu na wiek, płeć, rodzaj wykonywanej pracy. Dzięki naturalnym składnikom nie ma obaw przy stosowaniu z innymi lekami.

Stosowanie kompletnej (Soundimine + Multilan Active) kuracji nigdy nie było takie proste!

Zasada działania i używania zestawu Soundimine Hearing Solution jest dziecinnie prosta! Wystarczy, że zapoznasz się z kilkoma zasadami obsługi urządzenia:

 1. Wybierzesz odpowiednią nakładkę silikonową dopasowaną indywidualnie do kształtu Twojego ucha,
 2. Ustawisz przycisk na oznaczeniu ON (włączony),
 3. Pokrętłem do regulacji głośności ustawisz poziom natężenia dźwięku przesuwając je w lewo,
 4. Pamiętaj nie brać urządzenia pod prysznic, do wanny, nie należy bezpośrednio zanurzać go w wodzie,
 5. Nie zaleca się spania z aparatem umieszczonym w uchu,
 6. Należy uważać, aby Soundimine Hearing Solution było poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt,
 7. Powinno się regularnie osuszać urządzenie, zwłaszcza w przypadku osób wykonujących wysiłek fizyczny oraz skłonnych do nadmiernego pocenia się. Dbanie o higienę asystenta słuchu zapewnia poprawność jego działania i tym samym komfort użytkowania,
 8. Ładowanie urządzenia uzależnione jest od stanu baterii, dioda świecąca na zielono oznacza pełne naładowanie,
 9. W przypadku pierwszego użycia pełny czas ładowania wynosi 8 godzin, natomiast każde kolejne jedynie 4 godziny,
 10. Bateria przy pełnym naładowaniu działa aż do 12 godzin!

Nigdy wspomaganie narządu słuchu nie było takie proste! Nie zwlekaj i już dziś zostań posiadaczem kompletnej kuracji!

Skuteczność Soundimine Hearing Solution – Wyniki badań nie kłamią!

Każdy bez względu na wiek i płeć narażony jest na problemy ze słuchem. Biorąc pod uwagę statystyki problem ten dotyka częściej mężczyzn niż kobiety. Z badań wynika, że ośmiokrotnie większe ryzyko ponoszą mężczyźni! Ponad 77% Europejczyków około 60-dziesiątego roku życia deklaruje, że ma problemy ze słuchem. Aż 25% osób między 65-70 rokiem życia stwierdza, iż z dnia na dzień słabiej słyszą. Natomiast 1 na 3 osoby zauważa u siebie stale pogarszający się problem niedosłyszenia.

Czy tak musi być? Czy nie jesteśmy w stanie temu zaradzić? Otóż nie! Możemy temu skutecznie i bezpiecznie zapobiegać stosując dwupłaszczyznową kurację Soundimine Hearing Solution.

Badania pokazały, że w krótkim czasie następuje poprawa słuchu aż w 50%, w wyniku czego odbieranie zakresu dźwięku na większych przestrzeniach przestaje sprawiać kłopot. O 2/3 zwiększa się czytelność usłyszanych wypowiedzi, a o 47,5% potęguje się zdolność słyszenia szeptu i cichej mowy. Ponad to udowodniono, że bóle migrenowe z czasem występowały rzadziej, ąż w końcu zanikły całkowicie.

Badani przestali narzekać również na dyskomfort psychiczny spowodowany niedosłuchem, zgłaszali ustąpienie szumu w uszach, jak i również poprawę samopoczucia i jakości snu. Naukowcy stwierdzili, że przy stosowaniu kompletnej kuracji, aż o 80% został odciążony ośrodek słuchu.

Przekonaj się i Ty jak łatwo i przyjemnie możesz poprawić jakość swojego życia lub bliskiej osoby!

UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor urządzenia SOUNDIMINE HEARING SOLUTION, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupione urządzenie w przypadku gdy stosowanie nie przyniesie oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby kupić SOUNDIMINE HEARING SOLUTION

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.