Spartanol – opinie o suplemencie na przyrost masy mięśniowej

0
(0)

muskularna sylwetkaPiękna, wysportowana sylwetka wielu z nas kojarzy się z wieloma wyrzeczeniami na siłowni, a także odmawianiem sobie wszelakich przyjemności w kuchni. Może właśnie dlatego niektórzy rezygnują z wymarzonego wyglądu myśląc, że nie są w stanie go osiągnąć. Z pomocą w budowaniu muskulatury przychodzi jednak przemysł farmakologiczny – na rynku istnieje bardzo wiele tego typu środków, które pomagają budować mięśnie, spalać tłuszcz i dodają energii. Wszystkie jednak łączy jedno – ich stosowanie przynosi mierne efekty. Do czasu pojawienia się na rynku preparatu Spartanol z tego typu suplementów korzystało niewiele osób. Ów środek jednak przyniósł prawdziwą rewolucję w dziedzinie wspomagania budowania masy mięśniowej! Co jest tajemnicą preparatu Spartanol?

Producent kapsułek na przyrost masy mięśniowej Spartanol deklaruje, że regularne zażywanie preparatu pozwoli uzyskać nawet 10 kg suchej masy mięśniowej w miesiąc! Tajemnicą tego środka jest unikalny skład oraz wysoka przyswajalność składników aktywnych, zawartych w każdej kapsułce środka Spartanol.

Wielopłaszczyznowe działanie preparatu Spartanol

Budowanie masy mięśniowej wymaga zaangażowania zarówno ciała, jak i umysłu. Zwykły, bezmyślny trening na siłowni nie wystarczy – należy posiłkować się odpowiednią dietą i suplementami, gdyż w większości przypadków nie jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych składników wraz z dietą.

Spartanol – po pierwsze, więcej energii

trening na masę mięśniowąPierwszym efektem działania preparatu Spartanol jest znaczny przyrost energii i siły, zarówno podczas treningu, jak też w każdej innej aktywności życia codziennego. Składniki aktywne zawarte w preparacie Spartanol sprawiają, że mięśnie podczas treningu wolniej się męczą – dzięki temu można wykonać stałą ilość ćwiczeń zużywając przy tym dużo mniej siły. Co więcej, preparat Spartanol bezpośrednio po treningu wprowadza mięśnie w stan relaksacji, dzięki czemu nabudowanie włókien mięśniowych zachodzi dużo szybciej.

Spartanol – po drugie, większy przyrost masy

Wielokilogramowe przyrosty masy mięśniowej to marzenie niejednego sportowca. Tak właśnie działa preparat Spartanol – zawarte w nim aminokwasy aktywują nowe kanały metaboliczne w organizmie i dzięki temu wykorzystuje on pełnię swoich możliwości anabolicznych. Warto wiedzieć, że do budowy włókien mięśniowych w tym przypadku zużywane są związki chemiczne normalnie nie biorące w tym procesie udziału! Tak właśnie działa Spartanol – nastawia działanie organizmu na jeden cel, dzięki czemu można osiągnąć maksymalne efekty w jak najkrótszym czasie.

Spartanol – po trzecie, mniej tłuszczu

argininaWysoki przyrost masy mięśniowej okaże się mało spektakularny, jeśli mięśnie zewsząd będzie oblewał zalegający tłuszcz. Na tym polu preparat Spartanol także przynosi duże efekty. Jego producenci zawarli w kapsułce najbardziej skuteczne składniki spalające tłuszcz, dzięki czemu organizm może równocześnie budować mięśnie i pozbywać się niechcianej tkanki tłuszczowej. Ze względu na taki efekt działania preparatu, Spartanol cieszy się także stale rosnącą popularnością wśród kobiet.

Siła AAKG w kapsułce Spartanol

Głównym składnikiem aktywnym w preparacie Spartanol jest substancja zwana AAKG. Jest to alfa-ketoglutaran L-argininy, jedno z najnowszych i najbardziej spektakularnych odkryć w dziedzinie suplementacji sportowców. Jego działanie w preparacie Spartanol jest wielokrotnie bardziej skuteczne, aniżeli tylko samej L-argininy dostępnej w innych środkach tego typu na rynku. Warto wspomnieć tutaj, że niedobory L-argininy w organizmie człowieka mogą prowadzić nawet do zaniku mięśni!

spartanol przed i po stosowaniuAAKG zawarty w kapsułce Spartanol wspomaga produkcję tlenku azotu – substratu w wielu reakcjach chemicznych, zwanego także przez sportowców „cząsteczką życia”. Działanie tlenku azotu na mięśnie jest wielopłaszczyznowe i jeszcze nie do końca poznane. Wiadomo jednak, że zwiększa on światło drobnych naczyń krwionośnych oraz zmniejsza ich lepkość. Mięśnie mogą więc być wielokrotnie lepiej natlenione oraz odżywione, co w przypadku treningu fizycznego ma kolosalne znaczenie. Poza tym, obecność AAKG w kapsułce Spartanol zapobiega także wnikaniu do organizmu wolnych rodników, które uszkadzają śródbłonek naczyń krwionośnych i powodują osadzanie się wewnątrz nich groźnych złogów cholesterolowych.

Poza tlenem i innymi substancjami odżywczymi, Spartanol zwiększa także napływ wody do mięśni – dzięki temu osoba stosująca ten suplement czuje efekt „napompowania”, co jest widoczne gołym okiem chociażby pod względem zwiększonego obwodu mięśnia. Większa ilość wody oznacza też szybsze tempo przemian metabolicznych, co dodatkowo potęguje wzrosty.

Składniki uzupełniające kompleksową formułę preparatu Spartanol

spartanol opiniePoza AAKG, w kapsułce znajdziemy ponadto jabłczan kreatyny, który jest jednym z najlepszych suplementów dla sportowców: ale tylko wówczas, gdy jest przyjmowany w odpowiedniej dawce i odpowiedniej kompozycji z innymi substancjami pomocniczymi. A te właśnie możemy znaleźć w preparacie Spartanol. Środek ten poprzez wysokie stężenie jabłczanu kreatyny przyspiesza metabolizm komórkowy i zwiększa absorpcję wody do mięśni – wykazuje więc działanie anaboliczne, tak jak AAKG.

Oprócz tego, kapsułka Spartanolu zawiera także inne, rzadko spotykane w pożywieniu aminokwasy, które jednak są niezbędne w budowie imponującej muskulatury. Należy do nich miedzy innymi lewoskrętna cytrulina, która w przebiegu przemian chemicznych zachodzących w wątrobie człowieka przekształca się w najbardziej aktywną formę argininy. Stężenie dobroczynnego tlenku azotu wielokrotnie wzrasta, powodując znane już nam efekty. Dobroczynne działanie uzupełniają mikro i makroelementy, takie jak na przykład cynk, żelazo, magnez i potas.

Skuteczność preparatu Spartanol potwierdzona badaniami w USA

spartanol efektyNiezwykle dobre rezultaty badawcze uzyskane podczas testów laboratoryjnych wzbudziły wśród specjalistów podziw, ale również pewną dozę podejrzeń. Dlatego o przeprowadzenie odpowiednich tekstów poproszono Światową Agencję Antydopingową – organizację, która ma zwalczać stosowanie przez profesjonalnych sportowców nielegalnych, a przede wszystkim niebezpiecznych dla zdrowia środków chemicznych. Badaniom przewodniczył profesor Grace Ginger z Uniwersytetu Stanforda, która jest światowej sławy ekspertem ds. suplementacji diety.

W szeroko zakrojonych badaniach wzięło udział blisko 50 osób w różnym wieku, z czego jedni byli profesjonalnymi sportowcami, inni natomiast zażywali aktywności fizycznej tylko raz na jakiś czas. Po upływie czterech tygodni regularnych, aczkolwiek niezbyt intensywnych treningów zbadano średni przyrost masy mięśniowej u każdego z testerów. Okazało się, że wynosił on blisko 10kg – wyniki były więc lepsze, niż w fazie laboratoryjnej.

Co najważniejsze, Światowa Agencja Antydopingowa jednoznacznie stwierdziła, że preparat Spartanol jest w pełni bezpieczny dla ludzkiego organizmu i jego stosowanie nie jest postrzegane jako doping. Właśnie dlatego kapsułki Spartanol są stosowane przez wielu sportowców znanych na całym świecie.

Trenerzy personalni i kulturyści polecają kapsułki Spartanol

tabletki Spartanol

tabletki Spartanol

Suplement Spartanol zyskał olbrzymią popularność w wielu klubach fitness w Stanach Zjednoczonych. Również w Holltywood, gdzie korzystają z niego gwiazdy filmu i muzyki. Pozytywne wypowiedzi można też usłyszeć od trenerów personalnych, którzy na co dzień trenują wspomniane gwiazdy – jedną z takich osób jest John Adams, właściciel jednej z najpopularniejszych siłowni w Los Angeles. „W młodości startowałem w wielu konkursach kulturystycznych, więc o przyrostach masy mięśniowej wiem bardzo dużo. Swoją wiedzę musiałem jednak gruntownie wzbogacić i przewartościować, gdy na rynku pojawił się preparat Spartanol. Nie było na rynku dotychczas środka, który zapewniał takie efekty osobom, które nigdy wcześniej nie uprawiały sportu! Dzięki niemu zbudowanie niebywałej muskulatury do roli Supermana nie jest już dla aktorów problemem” – żartuje John.

Czy preparat Spartanol jest naprawdę skuteczny? Nasza opinia

Stale rosnąca liczba stosujących preparat każe przypuszczać, że jest to obecnie najlepsza propozycja suplementacji na rynku. Ważne jest to, że Spartanol może stosować każdy: nie trzeba znosić już katorżniczych treningów na siłowni ani odmawiać sobie kalorycznej pizzy. Z tymi kapsułkami można zbudować wymarzoną sylwetkę praktycznie bez wyrzeczeń.

tabletki spartanolUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor suplementu SPARTANOL, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację przyrostu tkanki mięśniowej w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.


Kliknij tutaj aby kupić suplement SPARTANOL

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

69 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.