Świeca odwróconego działania – opinia o Jinx Repellent Magic Formula

0
(0)

niepowodzenie, porażkaJeśli krążą po Twojej głowie myśli, że Twoje życie stanowi pasmo porażek – najwyższa pora to zmienić! Nigdy więcej nie czuj się jak pechowiec, wokół którego żyją sami szczęśliwcy.

Zmień swą aurę i zacznij odnosić sukcesy w każdej sferze egzystencji. Od tej pory nie będziesz zastanawiać się jak dopiąć miesięczny budżet, co zrobić by wygrać w grze pieniężnej lub czemu ciągle coś ci dolega. Zacznij cieszyć się życiem. Dość zmartwień i niepowodzeń.

Najwyższa pora ściągnąć zły urok, który blokuje przepływ dobrej energii i hamuje Twój osobisty sukces. Musisz temu zapobiec natychmiast, by czar nie pogłębiał się z każdym dniem, ani nie rozprzestrzenił się na Twoich bliskich. Zwalcz go już teraz za sprawą niesłychanie skutecznego produktu – Jinx Repellent Magic Formula. Dzięki niemu znów zaznasz spokojnego i przepełnionego szczęściem życia. Poczujesz jak Twoja dusza napełnia się pozytywną energią, a ciało ogarniają wyłącznie dobre wibracje.

Rytuał JINX REPELLENT MAGIC FORMULA jest przejawem białej magii. Tym samym, gdy z niej korzystasz nie istnieje możliwość krzywdzenia i ranienia innych. Nie ma to nic wspólnego z czarną magią i satanizmem. To w pełni bezpieczny sposób na poprawę życia osobistego i zawodowego.

Rytuał stanowi jedyną możliwą drogę do naprawy własnego życia, jest sposobem na pomoc sobie. Jedynym celem białej magii jest niesienie pomocy, ściąganie złych uroków oraz zabezpieczenie przed nieprzychylnymi mocami.

Nie od dziś wiadomo, że światło świecy odpędza złe moce, ochrania przed klątwami i zapewnia szczęście i powodzenie. Od najdawniejszych lat blask świec miał bardzo ważne znaczenie dla ludzkości. Towarzyszy on wszystkim ważnym wydarzeniom, zarówno duchowym jak i świeckim.

Zrozumiałe jest, że wciąż pojawiają się w Twoim życiu chwile zwątpienia. Zły urok, który opanował Twoje życie spędza sen z powiek nie tylko Tobie, ale i Twoim bliskim. Nad Twoją głową krąży zła energia, która wciąż się pogłębia i odpowiada za wszelkie niepowodzenia. Kryzys finansowy, śmierć bliskiej osoby, brak powodzenia w życiu miłosnym, kiepska praca, brak awansu, choroba – to tylko kilka najczęściej wymienianych sytuacji, które dotykają osoby, na które rzucony został czar.

Być może i Ciebie dotyka któraś z tych przykrych sytuacji. To z pewnością wina innej osoby, która złorzecząc rzuciła na Ciebie klątwę. Istnieje tylko jedna droga by odpowiedzieć na wszelkie rozterki i przegonić pecha – to rytuał magiczny z wykorzystaniem świec.

Kto powinien sięgnąć po Jinx Repellent Magic Formula?

Blask świec ma ogromną moc ochronną. Sprawia, że powraca dobra energia, a zła odchodzi bezpowrotnie. Połączenie siły światła płynącego ze świec z właściwym rytuałem może na zawsze odmienić Twoje życie.

Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie z takim rytuałem? Nie ma powodów do obaw! Nie trzeba być doświadczonym magikiem, wróżką, czy wróżbitą.

Wystarczy zamówić Jinx Repellent Magic Formula i postępować zgodnie z instrukcją. Ten nieskomplikowany produkt ma niezwykłą moc. Dzięki temu na własnej skórze odczujesz sukces i doświadczysz wyłącznie szczęśliwych chwil. Od tej pory nie będzie mowy o pechu i smutku, a w Twoim ciele zacznie przepływać jedynie dobra energia.

Wyjątkowej mocy rytuału zaznały już tysiące osób, w różnym wieku, o różnym statusie społecznym i z niemal każdego zakątka na świecie. Nie ma mowy o niepowodzeniu, co potwierdzają liczni eksperci. Świeca została opracowana w taki sposób, by wraz z formułą znaną od wieków zapewniać 100% skuteczności. Produkt jest przeznaczony dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia, które pragną zaznać szczęścia w swoim życiu i odgonić złe siły.

Zastosowanie rytuału odpędzającego złe moce przy pomocy świec nie jest tylko dobrym rozwiązaniem. Trzeba powiedzieć sobie szczerze – to jedyne skuteczne działanie, które jest konieczne, by od nowa zacząć cieszyć się życiem i spełniać się na każdym polu. Światło świecy ma wielką, wręcz nieopisaną moc. Opiera się na nim niemal wszystkie praktyki i rytuały magiczne. Jeśli przebiegają one prawidłowo, czar płynący ze świec może się potęgować i nabierać niemożliwy do uzyskania na innej płaszczyźnie wymiar.

Skład zestawu Jinx Repellent Magic Formula

zestaw Jinx Repellent Magic Formula

Sekret mocy produktu drzemie w jego niezwykłych składnikach. Zamówienie Jinx Repellent Magic Formula obejmuje trzy elementy, a każdy z nich jest równie ważny.

I Świeca Odwróconego Działania – wszystkie są rękodziełem. Wykonane z naturalnego wosku o dwóch kolorach: białym, który przyciąga szczęście i przywraca przepływ dobrej energii oraz czarnym, który odpycha złe siły i przywraca harmonię.

Knot świecy nasączony jest mieszaniną kilku ziół, które po połączeniu odpowiednich proporcji zyskują ogromną moc oczyszczającą i ochraniającą. Wszystkie składniki są w 100% naturalne, a ich skład jest następujący:

 • korzeń mandragory – ma moc przyciągania szczęścia i miłości oraz zapewnia wszelką pomyślność,
 • berberys – pomaga uwolnić się od złych mocy oraz uroków rzuconych przez wrogie nam osoby;
 • rzepik – uwalnia od pecha i nieprzychylnej energii;
 • szałwia – chroni przed ponownym atakiem sił nieczystych.

Zioła te osłaniają nas przed działaniem złych uroków. Są znane od wieków, jako prawdziwe dobra natury. Pełnią niezwykle ważną rolę w magii, ale także zielarstwie oraz medycynie. Stosowane przez szamanów, wróżów i wróżki, by przynosić pomyślność na lokalne ludy oraz inne, opętane lub nieszczęśliwe osoby.

II – Zaklęcie oczyszczające – formuła stworzona po odszyfrowaniu starożytnego rękopisu. Celem zaklęcia jest odpędzenie pecha, a także poprawa zdrowia i kwestii finansowych. Formuła jest sposobem na osiąganie dobrobytu w każdej dziedzinie życia. Zaklęcie ma ogromną moc, która zaowocuje przywróceniem dobrej aury oraz zmianą egzystencji na lepsze.

III – Poradnik o magii ochronnej – stanowi go zbiór najważniejszych informacji o ezoteryce i białej magii. Przedstawia opis najważniejszych rytuałów wraz z instrukcją ich przeprowadzenia. Poradnik jest napisany łatwym językiem, tak aby każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z białą magią mógł zrozumieć jego treść. Do rytuałów należą następujące formuły: odpędzania pecha, przyciągania szczęścia w miłości, przyciągania pieniędzy, zapewniania sobie zdrowia oraz ochrony przed nagłymi wypadkami.

Jakie są zalety Jinx Repellent Magic Formula?

wróżka jinx repellent magic formulaPrzede wszystkim wysoka jakość produktów. Są one niespotykane na rynku, a takie połączenie daje gwarancję satysfakcji. Znane od wieków zioła zawarte w świecy są najwyższej kategorii, co skutkuje zadowoleniem wszystkich klientów.

Kolejną zaletą jest bezpieczeństwo. Rytuał jest przejawem białej magii, czyli tej, której głównym przesłaniem jest czynienie dobra i działanie w imię moralnie właściwych intencji. Biała magia z punktu widzenia wielu religii nie jest postrzegana jako czynienie zła, lecz jako ulepszanie życia doczesnego.

Każdy, kto dokonuje rytuałów w dobrej wierze, jest dobrym człowiekiem, który zasługuje na lepsze życie. Podczas rytuałów nie narażamy się na wrogie moce, ani na jakiekolwiek negatywne skutki. Jesteśmy całkowicie bezpieczni. Nie ma więc przeszkód by sięgnąć po Jinx – narzędzie, które uczyni nas lepszymi ludźmi, wolnymi od złej aury.

Dyskretna i bezpieczna dostawa są kolejną pozytywną cechą Jinx Repellent Magic Formula. Każdy zestaw jest w ochronne pudełko i odpowiednio zabezpieczony. Daje to gwarancję, że przesyłka dotrze w nienaruszonym stanie. Przesyłka będzie zapakowana w sposób niezwykle dyskretny, by nie zdradzić, co jest w środku.

Jeżeli ktokolwiek obawia się opinii rodziny lub sąsiadów, może czuć się całkowicie bezpiecznie i komfortowo, gdyż przesyłka będzie doręczona do rąk własnych. Formy płatności dostosowane są do potrzeb klienta, zatem możesz wybrać sposób, który będzie dla Ciebie najbardziej dogodny i satysfakcjonujący.

Opinie klientów o Jinx Repellent Magic Formula

szczęście z jinx repellent magic formulaW ostatnim czasie nic mi nie szło. Nie kleiło się. Szukałam winy u wszystkich i we wszystkim,  ale nic nie pomagało. Przeważnie ignorowałam wszelkie oferty „cudownych wynalazków”. Tak byłoby i tym razem, ale coś mnie podkusiło i zaryzykowałam.  A co tam! Pierwszy raz w życiu dokonałam zakupu reklamowanego produktu. Był to  Jinx Repellent Magic Formula. I mówię Wam – rewelska! Cena znośna, towar estetyczny i bezpieczny. Już sam rytuał odrywa od codziennych zmagań z szarą i czasami brutalną rzeczywistością. Ja – zawojowana sceptyczka co do takich „wynalazków” – zrelaksowałam się. I o dziwo, w krótkim czasie zadziałało- moja zła passa minęła, czarne myśli odeszły w niepamięć. W końcu udało mi się coś wygrać w grze losowej, w prawdzie to jeszcze nie „szóstka”, ale jestem bliżej niż dalej. Polecam każdemu, fajna sprawa, a co najważniejsze – działa!!! – Ewelina, lat 27, Wrocław

Nigdy nie wierzyłam w zabobony typu czarny kot przebiegł mi drogę, kominiarz i łapanie się za guzik itp. Ale do czasu. W krótkim czasie spotkała mnie czarna seria różnych nieszczęść i końca im nie było. Straciłam pracę, ciągle wchodziłam w konflikty z bliskimi, a rodzinny budżet wołał błagalnie o oszczędności. Nie wiedziałam już co robić i z ciekawości postanowiłam wypróbować znaleziony w sieci produkt Jinx Repellent Magic Formula. Przeprowadziłam rytuał zgodnie z wytycznymi i słuchajcie – stało się! Przestały mnie nękać te wszystkie kataklizmy, uspokoiłam się wewnętrznie i wróciła do mnie radość. Odczuwają to też moi bliscy, bo w naszym domu w końcu czuć dobrą energię. – Maria, lat 47, Rzeszów

świeca odwróconego działania jinx

świeca odwróconego działania Jinx

Czy warto sięgnąć po Jinx Repellent Magic Formula? Nasza opinia

W dzisiejszych czasach, kiedy żyjemy w biegu i ciągłej konkurencji, łatwo jest narazić się innym, którzy mogą rzucić na nas klątwę lub czar. Nie zawsze będziemy zdawać sobie z tego sprawę, a nasze życie stopniowo lub drastycznie staje się skomplikowane i pełne negatywnych wydarzeń. Naszym zdaniem nie należy wahać się ani chwili dłużej i już teraz sięgnąć po Jinx.

Pozytywne opinie klientów, liczne historie o poprawie jakości życia po zastosowaniu Świecy Odwróconego Działania sprawiają, że serdecznie polecamy ten produkt. Jedno jest pewne – gorzej nie będzie. Jeśli więc pragniesz uwolnić swoją duszę i ciało od złych mocy, a także sprawić, że poprawi się Twoja sytuacja finansowa i sercowa – nie trać czasu na zastanawianie się i czekanie na cud. Weź sprawy w swoje ręce i zamów Jinx Repellent Magic Formula.

antispur duo forteUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor JINX REPELLENT MAGIC FORMULA, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja satysfakcji za wykupioną kurację w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby zamówić JINX REPELLENT MAGIC FORMULA

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

96 opinii

 • Świece Jinx Repellent Magic Formula dostałam w prezencie. Dziś znalazłam tą stronę, bo bardzo mi zależy, żeby napisać, że ona odmieniła moje życie. Do niedawna sądziłam, że już nic dobrego mnie nie spotka, a teraz moje życie jest znacznie ciekawsze, szczęśliwsze.

 • jakoś trudno mi uwierzyć że Jinx działa ale i tak spróbuje. Pogorszyć mojej sytuacji chyba już się nie da, więc może polepszy

 • Zamówiłam, wierze w takie rzeczy bo od wielu ludzi słyszałam, że się sprawdzają takie rytuały.

 • Czułam ogromny bezsens, nic mi nie wychodziło w życiu. Kupiłam Jinx Repellent Magic Formula bo mnie to zainteresowało. Wykonałam rytuał i nic. Przez pierwsze tygodni nic się nie działo. Ostatecznie jednak zmieniłam miejsce zamieszkania, pracę, poznałam kogoś. Zmiany przyszło łagodnie, powoli ale jednak przyszły!

 • Wiele w życiu przeszłam ale ostatnimi czasy było gorzej niż zawsze, świece Jinx Repellent Magic Formula otrzymałam w prezencie od dobrej znajomej. Odprawiłam rytuał i po jakiś dwóch miesiącach zaczęły się prawdziwe zmiany na lepsze i to do takiego stopnia, że trudno mi uwierzyć. Nawet dzieci sobie lepiej radzą w zyciu, syn zmienił prace na lepiej płatna, a córka w końcu poznała odpowiedniego mężczyznę

 • Kupiłam Jinx r.m.F. I przyznaje to wszystko jakoś oddziałowe na człowieka, bo w moim życiu dzieje się teraz lepiej, w domu też panuje jakaś lepsza, spokojniejsza atmosfera

 • Wypróbowałam JINX, początkowo żadnych zmian nie było ale już samo odprawienie rytuału nastawiło mnie jakoś pozytywnie, takim ciepłem i spokojem. Po miesiącu pojawiły się pierwsze oznaki, że idzie ku lepszemu. Teraz jest naprawdę doskonale a kolejną świece odwróconego działania kupuje koleżance.

 • w moim życiu sypie się wszystko, zamówiłam Jinx Repellent Magic Formula i pozostaje mi wierzyć, że i u mnie podziałą to tak pozytywnie, jak to piszecie

 • postanowiłam zaryzykować, z pewnością wrócę pochwalić się efektami, jeśli takowe będą

 • nie wiem na ile w tym prawny na ile sama się zaprogramowałam, ale w chwili, gdy zapaliłam świece odwróconego działania, poczułam wewnętrzny spokój, a w moim życiu od tamtej pory zaczęły naprawdę dziać się o wiele lepsze rzeczy

 • Zamówiłam świece Jinx Repellent Magic Formula i oczekuje na przesyłkę. Zawsze wiele czytałam o takich rytuałach ale bałam się zaryzykować ale teraz już chyba nic gorszego mnie spotkać nie może a może jednak wyjdzie z tego jakaś poprawa?

 • Świeca to dobre rozwiązanie, jak ktoś ma gorszy czas w życiu, mnie bardzo to pomogło

 • mogę również potwierdzić, że świeca odwróconego działania ma pozytywne skutki, polecam.

 • świecą jinx repellent magic formula zostałam obdarowana przez przyjaciółkę, która kiedyś podobno sama zastosowała. Biorąc pod uwagę jak obecnie wiedzie jej się w życiu, to wcale nie trudno uwierzyć że są za tym jakieś czary. Rytuał odprawiłam zaledwie tydzień temu ale rano dowiedziałam się, że dostałam awans w pracy i spora podwyżkę chociaż jak wołali mnie do szefa to sądziłam że raczej trafie w szeregi bezrobotnych!

 • zastanawia mnie to czy to rytuał działa czy my zaczynamy inaczej myśleć i dlatego los się odmienia ale faktycznie coś się dzieje bo i u mnie nagle doszło do kilku pozytywnych zmian

 • Witam. Czy jest możliwość wyslki tej świecy do Italii?

  • Dzien dobry. Czy jest mozliwosc wysylki do USA?

   • Niestety. Ja tez chcialam zamowic do Szwecji i jakas bardzo mila osoba oddzwonila i powiedziala, ze poza Polske nie wysylaja. Wielka szkoda.

    • Witam forum, jest możliwość wysyłki za granicę. Wystarczy kliknąć na link weryfikacyjny na formularzu zamówienia i poprawić dane z krajowych na zagraniczne lub skontaktować się z pracownikiem firmy w Polsce. Ja to zrobiłem i dziś 14/3 otrzymałem przesyłkę do Francji za pobraniem przy odbiorze. Co do działania to jestem przed rytuałem. Pozdrawiam

 • zamówiłem, może i mnie to pomoże zmienić życie na lepsze

 • Jinx Repellent Magic Formula kupiłam dla siebie i mamy, podziałało i u mnie i u niej więc naprawdę warto. Atmosfera wśród domowników zmieniła się na korzyść, sytuacja finansowa również.

 • naprawdę warto zainwestować w rytuał i świece, bo to pomaga,

 • jestem sceptykiem, ateistą ale świece Jinx Repellent Magic Formula kupiłem bo ateistą jestem wybiórczym tak naprawdę, nie przekonują mnie te całe religie ale jakieś wyższe sił są w naszym życiu więc i ta świeca ma szanse podziałać

 • nie sadziłem, że kiedykolwiek sięgnę po takie metody odmiany losu ale jednak. Kupiłem JINX, zrobiłem tak jak kazali w instrukcji no i chyba się dzieje, bo dostałem awans, o którym do niedawna mogłem jedynie marzyć, żona też znalazła w końcu prace, nawet myślimy o remoncie domu

 • tonęłam w długach, z mężem kłóciliśmy się prawie codziennie, kupiłam świece Jinx Repellent Magic Formula, odprawiła rytuał i możecie wierzyć lub nie, ale tydzień później dowiedzieliśmy się, że mąż otrzymał pokaźny spadek ( dom plus działkę) więc możemy sprzedać swój niedokończony dom, pozbyć się długów a i atmosfera między nami nie jest już tak napięta

 • Jestem bardzo zadowolona z zakupu, to naprawdę działa, w moim zyciu teraz naprawdę dużo się dzieje, i jest to pozytywne

 • zamówiłam, oby u mnie też zaczęło się dziać lepiej bo chwilowo jest kiepsko, na uczelni mi nie idzie, w domu też jest coraz trudniej wytrzymać

 • Kupiłem Jinx Repellent Magic Formula, chętnie przekonam się czy to naprawdę działa, wiem jedno, gorzej być chyba już nie może

 • miałem ogromne wątpliwości, ale byłem w takim życiowym dole, że zdecydowałem się spróbować. Nie żałuje, nie wiem czy to sprawa Jinx czy nie, ale w końcu zaczęło się w życiu moim układać na korzyść

 • mam ochotę wypróbować Jinx Repellent Magic Formula. Wiele o tym czytam, wszędzie prawie same pozytywy więc raczej warto

 • zastanawiam się nad kupnem świecy Jinx ale im więcej o tym czytam, tym bardziej jestem przekonana że jest to coś czego akurat mi jest bardzo potrzebna

 • Kupiłam,wykonałam rytuał zgodnie z zaleceniami na pewną trudną sprawę,czekam na efekt,jeśli się coś zmieni na pewno się podzielę…

 • Czy jest możliwość wyslki tej świecy do Szwecji

 • Nie wiem,ja otrzymałam ale swieca była koloru bialego ,jasno fioletowego i ciemno fioletowego
  Czy każda z pan otrzymała czarno białą

 • Moi drodzy przeczytajcie” Potęgę Podświadomości ” Josepha Murphy i zastosujcie się do jego wskazówek. Wziąłem sobie do serca że Bóg kocha mnie i troszczy się o mnie.

 • Jestem sceptyczny, ale zaintrygowany.

 • dostalam swiece zobacze czy pomoze bo widze tylko czarna dziure przed soba.Obiecuje napisac jak sie cos zmieni.

 • Witam ,ja dziwią tez zamowilam….u mnie finansowo jest makabrycznie. Pełno dlugow,mąż musial wyjechać za granice….ale wszystko idzie na zobowiązania. Moje maleństwo ma problemy ze zdrowiem….chcialabym zeby mąż wrócił z zagranicy i zeby sprawy finansowe sie bardzo poprawily. Zawsze mieliśmy z mężem pod gorkie moze tym razem sie uda.Naprawde wisi nad nami klatwa finansowa……

 • Mam ogromne wątpliwości, co do działania tej świecy, pomimo tego zamówiłam ją i po zastosowaniu rytuału, jeśli tylko zadziała, podzielę się opinią co do skuteczności jej działania.
  Nie wierzę w cuda ale co mam do stracenia?

 • Ja również czekam na efekty jak się pojawią to się tym z Wami podzielę

 • Dzisiaj postanowiłam kupić świecę odwróconego działania .Mam nadzieje że w moim domu oczyści się atmosfera fatum odejdzie, zaczniemy normalnie żyć.Jeśli ta świeca ma moc i rytuał razem zdziałają cuda to na pewno napiszę.

 • Ja już dokonałam rytuału teraz czekam na efekty sama jestem ciekawa czy faktycznie zadziała

 • Ja teraz czekam na efekty zobaczymy czy działa

 • kupiłam świecę przeprowadziłam rytuał bardzo pozytywnie się nastawiłam nie spałam prawie całą noc bo świeca paliła się bardzo długo w koncu gdzieś koło godziny 2.30 w nocy zgasiłam swiecę jak było napisane czyli woda bo wypaliła się ciemna częsć świecy a rano zobaczyłam ciemny osad z wosku który zastygł na swiecy i teraz nie wiem czy to cos pomoze i czy odczuję tego skutki pozytywne czy negatywne trochę się obawiam zaznaczam że płomień świecy cały czas był bardzo dobry duży i bez zakłóceń

  • Ja zgasiłam spodeczkiem bo pisało aby zgasić spodeczkiem z wodą”, a nie wodą ze spodeczka i w końcu zgłupiałam…ale tez był czarny osad z wosku…jak na razie żadnych zmian nie widze niestety

 • Dzis otrzymałem przesyłkę od kuriera.Jeszcze nie odprawialem rytualu bo nie mam kiedy,ale zdam relacje.Jakos sceptycznie do takich rzeczy podchodzę,ale może warto spróbować.

 • Witajcie 🙂 dzis do mnie dotarla swieca ..i dzis bede odprawiac rytual…wierze w takie rzeczy i wierze ze w koncu u mnie sie ulozy odnosnie trudnej sytuacji finansowej.Pamietajcie! Jestesmy tym o czym.myslimy…powtarzajcie to…to pomaga…wspopracujac z wszechswiatem musimy myslec pozytywnie wtedy przyciagniemy pozytywna energie..tylko musisz miec cel…skup sie nad nim a osiagniesz go…to dziala 🙂 zobaczymy co bedzie sie dzialo po rytuale…napewno o tym.napisze .Pozdrawiam

 • Dzisiaj otrzymałam przesyłkę.Wierzę, że pomoże. To moja ostatnia nadzieja.

 • wszedzie pisza o swiecy odwruconego dzialania w kolorze czarmo bialym a ja dostalam swiece w kolorze bialo na dole jasno fioletowa zakonczona ciemnym fioletem czy to tez ta sama swieca czy oszustwo

 • Ja też kupiłam bo gorzej nie może być ?

 • Zamierzam kupic swiece i tez pochwale sie czy cos pomogla.

 • Mam zamiar zamówić bardzo mnie ciekawi

 • Witam,prosze o odpowiedz na maila czy można to zamówić do wielkiej Brytanii,pozdrawiam

 • Odprawilam rytuał wczoraj.Swieca paliła się do rana,dziś zapale raz jeszcze.Z ciekawości kupiłam dziś zdrapkę i póki co nawet złotówki nie wygralam.Strasznie chciałabym wierzyc że los się uśmiechnie ale jakoś sceptycznie jestem nastawiona.

 • Witam:) Czy można bez rytuału zapalić świecę odwróconego działania jeżeli nie ma możliwości być samemu w pomieszczeniu przez co nie ma szans aby się skupić? Proszę o poradę bo mam dużą świecę.Pozdrawiam

 • Kupilam swiece . Ale mam opis rytualu w jezyku wloskim . A ja prosilam w jezyku polskim . I prasze przyslac mejlem opis rytualu po polsku

 • Nie możliwe, ale numer po tygodniu odprawiania rytuału znalazłem 2000 zł na parkingu . Polecam wszystkim świece odwróconego działania ?

 • świeca zaczyna działać

 • Ja tu czegoś nie rozumiem, czy ktoś potrafi powiedzieć czy Jeśli ciemna cześć świecy ma się wypalić cała tzn, że cała świeca ma się wypalić jednorazowo? I kiedy ja zgasic skoro ma się wypalić do końca?

 • Ewa zeuschner

  Czekam na przesyłkę…

 • Muszę pożyczyć pieniądze żeby kupić tę świecę ale wierzę że dzięki świecy spłacę długi i będę żyła spokojnie z dziećmi

 • Moi drodzy co zrobić z monetami które używaliście do rytuału? Czy nosić w portwelu jako amulet ,czy wydać na własne przyjemności? Proszę o odpowiedz.

 • Ja zamówiłam swiecę wczoraj i nie mogę się doczekać kiedy ją dostanę , mam nadzieję że u mnie będzie działać

 • Nie wiem. Coś dobrego zaczyna się dziać ??

 • Czekam na spełnienie i że rytuał spełni swą rolę

 • witam a co zrobic z tą białą czescią swiecy?

 • i po jakim czasie świeca zaczyna działać?\

 • zamówiłam świece małą miała przyjść dzisiaj nie przyszła(mineły 2 dni)więc napisalam sms czy przesyłka została nadana,pani oddzwoniła i powiedziala ze jutro przyjdzie ale za dość uczynienie wyslą mi duża świece ucieszyłam się.Zapytałam czy tą dużą mozna na kilka rytuałów mowi ze oczywiscie czarna czesc podzielic sobie na np.3 czesci i zgasić i za np.2 dni nastepna czesci i moze byc w innej intencji ,zapytałam co zrobic z białą czescią odpowiedziała ze można wypalic na drugi dzień bo przy białej nie trzeba siedzieć i restki wyzucic poza granice naszego zamieszkania.

 • Kupilam, ta swiece, odprawilam rytual a tera zczekam na efekty 🙂

 • Czy mozna powtórzyć rytual odwróconej świecy z noww świecą?

 • witam kupilam swiece i chce odprawic rytual…czy musze odrazu wypalic czarna czesc swiecy czy moge to zrobic w ciagu kilku dni…biala czesc tez wypalic czy wyrzucic?

 • Witam zapalilam świece zgodnie z instrukcją, na samym końcu spalania sama zgasla jak by knot zalał się woskiem i wosk splynal na spodek co to oznacza ?

 • Czy u wszystkich ta świeca zadziałała czy to ściema?

 • Zrobiłam ale nie wiem czy zadziała, ciemna część świecy paliła się do rana białą w połowie zgasilam wodą czy to zadziała nie wiem…..

 • Mój rytuał ze świecą .Był taki że poszło wszystko tak że nawet się takiej sytuacji nie spodziewałam .A mianowicie po zapaleniu świecy paliła od 18 do drugiej w nocy.Płomień do góry się palił był duży i jasny .Nie drgał ani nie chodził na boki. I do tego jeszcze wpatrywałam się w ten płomień miałam wrażenie że mnie jakoś zahipnotyzował.Potem poszłam spać bo szłam do pracy rano i wstałam o drugiej żeby sprawdzić co że świeczką paliła się nadal to zrobiłam tak jak w rytuale zgasiłam wodą bo spalała się już biała świeca.

 • Zastanawiam czy jakbym postawil ta swieczka na grobie to by mi syn zmartwychwstal?

 • Jakiś czas temu kupiłem świece zapalilem paliła się godzinę odczytałem rytuał później jakiś czas nie palilem a tu niespodzianka w kwietniu wygrałem samochód. Teraz mam pytanie czy ta świeca powinna być do końca spalona czy mogę ją palić sukcesywnie?

 • Witam zrobiłam wszystko jak w opisie spaliła się czarna część a biała tylko trochę po czym zgadilam świecę i białą część załapałam czy rytuał sie powiedzie pozdrawiam.

 • Gosia zmieniło się cokolwiek ?

 • Czekam na nowy samochód

 • Karolina Paulina

  Zrobiłam rytuał czekam na nowy samochód i duże pieniążki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.