White Express System – opinie o preparacie na białe zęby

0
(0)

white express system na białe zębyWybielanie zębów stało się w ostatnim czasie bardzo modne – któż z nas nie chciałby bowiem być posiadaczem uśmiechu rodem z Hollywood. Niestety, codzienne nawyki, takie jak picie kawy, herbaty lub palenie papierosów, skutecznie oddalają kolor naszych zębów od idealnego. Na rynku istnieje wiele różnych metod wybielania zębów – klienci mogą przebierać wśród zabiegów drogich i tanich, a także skutecznych i kompletnie nieefektywnych. Jednym z najciekawszych obecnie na rynku sposobów na bielsze zęby jest White Express System, który pomoże na zyskanie jaśniejszego uśmiechu nawet o 5 odcieni już w 14 dni!

Na czym polega fenomen metody White Express System?

Działanie substancji wybielającej zęba jest uzależnione od wielu różnych czynników, z czego niektórzy producenci chyba nie zdają sobie sprawy, patrząc na efekty stosowania ich preparatów. Jednym z parametrów jest po prostu zawartość aktywnej substancji, która wpływa na ilość wytworzonego podczas reakcji tlenu. Ważna jest również obecność środka, który takową reakcję przyspiesza (tzw. akceleratora), a tego typu związki chemiczne można spotkać wyłącznie w najlepszych preparatach.

Kolejnym aspektem efektywności preparatu wybielającego jest czas, w którym substancja wybielająca jest w stałym kontakcie ze szkliwem zęba – nie może on być zbyt krótki, bowiem składniki aktywne nie będą miały czasu zadziałać. Nie może również trwać zbyt długo, bowiem stężenie aktywnego tlenu spadnie i proces będzie nieefektywny.

Wszystkie najlepsze cechy preparatu wybielającego zęby, o których mowa powyżej, posiada właśnie White Express System i dzięki temu jest obecnie najlepszy na rynku.

Czym jest White Express System?

efekty preparatu white express systemPreparat ten stanowi unikalne połączenie technologii biomedycznej i zaawansowanej wiedzy z zakresu kosmetyki. Dzięki współpracy z tych obu obszarów powstał proszek, który pomoże wybielić zęby w ciągu dwóch tygodni przy minimalnym wysiłku stosującego! Nie jest to bowiem nakładka na zęby, którą trzeba nosić przez kilka lub kilkanaście godzin. To wygodny w użyciu i w pełni bezpieczny proszek, który należy zastosować jako pastę do zębów tylko raz dziennie. To wszystko.

Czym różni się White Express System od innych preparatów tego typu na rynku? Przede wszystkim tym, że podczas jego stosowania nie trzeba rezygnować ze spożywania pokarmów i napojów pozostawiających na zębach niemiły i barwiący osad, a więc kawy, coli, herbaty, czerwonego wina, mięs i owoców cytrusowych. Siła składników aktywnych w preparacie White Express System i tak poradzi sobie z osadem i nie dopuści do jego ponownego powstania.

Jak działa White Express System?

efekty stosowania white express systemTen wysoce zaawansowany biomedycznie proszek do wybielania zębów zawiera w swoim składzie nadtlenek karbamidu w niezwykle dużym, niespotykanym dotąd nigdzie indziej stężeniu. Substancja ta sama w sobie nie ma właściwości wybielających, jednak jej duża ilość w preparacie warunkuje jego skuteczność. W reakcji chemicznej ze szkliwek bowiem nadtlenek karbamidu rozkłada się na dwa związki: mocznik, który pełni funkcję stabilizującą, a także nadtlenek wodoru, którego rozpad prowadzi do uzyskania aktywnego tlenu. To właśnie on odpowiada za efekt wybielenia.

Prócz pozbycia się przebarwień, White Express System redukuje również ilość flory bakteryjnej na szkliwie, zapobiega więc powstawaniu próchnicy oraz ubytków uzębienia. Warto wspomnieć, że mimo wysokiej siły składników aktywnych, stosowanie preparatu jest w pełni bezpieczne dla szkliwa.

Czy efekt wybielania zębów metodą White Express System jest trwały?

efekty white express systemKażdą kurację wybielania zębów, nawet za pomocą środka White Express System, należy regularnie powtarzać. Warto jednak tutaj zwrócić uwagę na nieosiągalny dla innych metod czas utrzymywania się efektów kuracji, który w praktycznie 100 procent przypadków nie jest krótszy niż 6 miesięcy! U niektórych osób może być nawet dłuższy, jednak to w dużej mierze zależy już od indywidualnych cech, takich jak styl życia, poziom higieny jamy ustnej i upodobania żywieniowe.

Badania potwierdzają skuteczność metody White Express System

Wysokie stężenie nadtlenku karbamidu sprawia, że testy kliniczne preparatu White Express System były prowadzone pod czujnym okiem towarzystwa stomatologicznego w USA, jednego z najbardziej surowych organów opiniujących skuteczność i bezpieczeństwo leków oraz urządzeń stomatologicznych na świecie.

white express system na wybielanie zębówOwych badań podjął się zespół dr Novak, szefowej jednej z najlepszych klinik piękności w samym Hollywood. Grupa 60 anonimowych pacjentów testowała preparat przez 4 tygodnie, po czym dr Novak ze swoim zespołem poprosiła o wypełnienie ankiety i porównanie odcienia bieli zębów z wcześniej opracowanym wzornikiem. Rezultaty badania były naprawdę niezwykłe – aż 97 procent badanych poprawiło kolor uzębienia aż o 5 odcieni, uzyskując niemal śnieżnobiałą biel! Warto wspomnieć także, że ponad 80 proc. z tych osób ów niecodzienny rezultat uzyskało już po 14 dniach stosowania proszku White Express System. Wszyscy byli zadowoleni z jego efektów, łatwego stosowania oraz ogólnej poprawy zdrowia jamy ustnej podczas testów.

White Express System – opinie specjalistów o metodzie wybielającej

preparat White Express System

preparat White Express System

Zachwytu z działania White Express System nie kryje dr Green z kliniki dentystycznej w USA. „Jakiś czas temu moja jedyna córka zdecydowała się wyjść za mąż, więc łatwo sobie wyobrazić, jak ważny dla mnie był ten dzień. Niestety, mimo wykonywanego zawodu sam nie mogłem się pochwalić śnieżnobiałym uśmiechem, który chciałem zaprezentować na ślubie ukochanej córki. Poszukując skutecznej i co ważne szybkiej metody wybielania zębów trafiłem na White Express System. Muszę przyznać, że ów preparat przerósł moje wszelkie oczekiwania, a w dzień ślubu prezentowaliśmy się z żoną olśniewająco” – mówi dr Green.

Jego kolega po fachu, dr Ebdon zwraca ponadto uwagę na aspekt bezpieczeństwa stosowania wspomnianej kuracji wybielającej. Mówi on, że rzadko można spotkać preparat o tak dużym stężeniu substancji aktywnej, jednocześnie odznaczający się tak wysokim profilem bezpieczeństwa.

Czy warto zastosować White Express System? Nasza opinia

Liczby mówią same za siebie. 97 procent zadowolonych użytkowników, 5 odcieni, niespełna dwa tygodnie trwania kuracji, 100 procent bezpieczeństwa – wszystko to jasno pokazuje, że preparat White Express System jest obecni najlepszym środkiem tego typu na rynku.

white express systemUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor preparatu WHITE EXPRESS SYSTEM, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby kupić preparat WHITE EXPRESS SYSTEM

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.