Yacon OXI – opinie o nowym środku na odchudzanie

0
(0)

Na rynku preparatów odchudzających już dawno nie było takiego zamieszania. Wszystko przez suplement, który ostatnimi czasy pojawił się na rynku – Yacon OXI. Co w nim takiego niezwykłego? Do wyobraźni przemawiają przede wszystkim wyniki, jakie osiągają osoby stosujące ten preparat – aby zauważyć pierwsze efekty odchudzania, wystarczy już kilka dni! W tym czasie preparat Yacon OXI aktywuje metabolizm i przenosi go na zupełnie nowy poziom – sprawia, że organizm sam zaczyna walczyć z otyłością. Czy jednak kapsułki Yacon OXI są naprawdę skuteczne, a przy tym w pełni bezpieczne dla zdrowia?

Yacon OXI – najskuteczniejszy skład na rynku

Z czego wynika tak duża skuteczność kapsułek Yacon OXI? Za wszystkim stoi unikalny, opracowywany przez wiele miesięcy przez grupę naukowców skład oparty wyłącznie na składnikach pochodzenia roślinnego. Mają one formę skoncentrowanych ekstraktów, dzięki czemu są w pełni przyswajalne przez organizm i mogą być maksymalnie przezeń wykorzystane.

Warto zaznaczyć, że ponad 60 procent objętości każdej kapsułki stanowi ekstrakt z korzenia Yaconu – jednego z najskuteczniejszych składników w historii dietetyki. Pozostałą część stanowi unikalna mieszanka kilkunastu składników roślinnych i mineralnych, które oczyszczają organizm, pomagają spalać tkankę tłuszczową oraz stabilizują metabolizm, dzięki czemu nie mamy do czynienia z efektem jo-jo.

Składniki Yacon OXI: korzeń Yaconu – energetyczny fenomen

Korzeń Yaconu znano już od stuleci w wysokich Andach, gdzie był on hodowany głównie ze względu na swoje właściwości smakowe. Roślina ta z sukcesem uprawiana jest także w USA oraz w Europie, przede wszystkim we Włoszech, Rosji, Czechach i Francji. Jedną z najważniejszych kwestii z punktu widzenia leczenia otyłości jest fakt, korzeń Yaconu zawarty w Yacon OXI jest bardzo niskokaloryczny – w 100g tego produktu znajdziemy nie więcej niż 20kcal!

Poza tym, ze względu na zawartość tego składnika preparat Yacon OXI jest bogatym źródłem inuliny – substancji, która reguluje poziom cukru we krwi, ograniczając apetyt i wzmagając spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej. Związek ten ponadto stanowi rozpuszczalny błonnik pokarmowy, dzięki czemu wspomaga pracę jelit i pomaga oczyścić organizm z toksyn i zanieczyszczeń. A prawidłowa detoksykacja jest niezwykle ważna w procesie skutecznego odchudzania.

Preparat Yacon OXI wykazuje również działanie antyoksydacyjne, czyli też odmładzające – jest to argument szczególnie ważny z punktu widzenia kobiet. Zawarte w ekstrakcie z korzenia Yaconu antyoksydanty przeciwdziałają powstawaniu zwiotczeń i zmarszczek, napinają skórę i pomagają w naprawie mikrouszkodzeń.

Składniki Yacon OXI: Morwa biała – skuteczna blokada wchłaniania tłuszczu

Poza skutecznym spalaniem tłuszczu, preparat Yacon OXI może blokować również jego wchłanianie – wszystko przez dodatek ekstraktu z morwy białej. Dzięki zawartości tego składnika, Yacon OXI hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za rozkład cukrów: sacharozy i skrobi. To z kolei uniemożliwia przekształcenie ich w łatwo przyswajalną glukozę, która jest podstawowym źródłem energii ale również prekursorem odkładania się tkanki tłuszczowej.

Dzięki działaniu ekstraktu z morwy białej, w organizmie panują warunki wzmożonego deficytu energetycznego, przez co zaczyna on spalać materiał zapasowy, jakim jest podskórna tkanka tłuszczowa.

Składnik ten wpływa także na pracę jelit i wypełnienie ich naturalnym włóknikiem, reguluje również indeks glikemiczny spożywanych pokarmów. Oznacza to, że nawet tabliczka czekolady zjedzona od czasu do czasu nie będzie miała zgubnego wpływu na efekty odchudzania.

Naukowcy potwierdzają skuteczność preparatu Yacon OXI w procesie odchudzania

Gruntowne badania laboratoryjne oraz testy z udziałem ochotników to podstawa we wprowadzaniu nowych produktów na rynek farmaceutyczny. Warto zaznaczyć, że tabletki Yacon OXI spełniają wymogi Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków – organizacji, która słynie ze swoich obostrzeń dotyczących obrotu preparatami leczniczymi. Badania skuteczności i bezpieczeństwa preparatu podjął się światowej sławy specjalista w dziedzinie metabolizmu, profesor Liam Miller. W ciągu 6 miesięcy przebadał on ponad 10 tysięcy osób obojga płci, w różnym stopniu otyłości. Wyniki eksperymentu pokazały, że regularne stosowanie preparatu Yacon OXI w połączeniu ze zdrowym trybem życia mogą zwiększyć efekty odchudzania aż o 600% – przy średnim spadku masy ciała daje t nawet 12 kilogramów w jeden miesiąc!

Badanych podzielono na trzy grupy, z których tylko jedna otrzymywała preparat Yacon OXI. Druga grupa otrzymywała środek placebo, pozostali natomiast stanowili grupę kontrolną i nie przyjmowali żadnej substancji w czasie trwania badania. Widoczne różnice pojawiały się już po kilkunastu dniach trwania testów.

Yacon OXI – czy według ekspertów preparat jest skuteczny?

Wyniki badań zafascynowały doktora Paula Newmana z kliniki piękności w samym Hollywood. „W swojej pracy na co dzień spotykam się z osobami, które marzą o zgubieniu kilku nadprogramowych kilogramów, jednak czasami im się to nie udaje. Moimi pacjentami są również nierzadko osoby z pierwszych stron gazet, które zawsze muszą przecież wyglądać idealnie. Zastanawialiście się państwo kiedyś, gdzie tkwi ich sekret? Jeśli to ja jestem im lekarzem, to ów sekret tkwi w preparacie Yacon OXI. Od pewnego czasu stosuje go niemal u wszystkich swoich pacjentów” – mówi dr Paul.

Swojej opinii nie zawahał się również wydać światowej sławy niemiecki kardiolog dr Michael Heller. Według niego, preparat Yacon OXI jest obecnie jednym z najbardziej bezpiecznych dla serca środków na odchudzanie, dlatego jego popularność wśród lekarzy nie powinna dziwić.

Reasumując – Yacon OXI jest naprawdę skuteczny

Stale rosnąca popularność preparatu oraz efekty osiągane przez osoby go stosujące jednoznacznie mówią, że Yacon OXI znacząco wyróżnia się na rynku środków wspomagających odchudzanie. Jego regularne zażywanie pozwoli osiągnąć nawet 6-krotnie lepsze rezultaty, aniżeli w przypadku kuracji innymi środkami. Na decyzję o rozpoczęciu terapii wpłynie jeszcze zapewne wysoki profil bezpieczeństwa preparatu, dzięki czemu tak duża utrata masy ciała nie powoduje przykrych, zdrowotnych konsekwencji. Opinie zadowolonych klientów można spotkać właściwie na każdym forum o odchudzaniu i zdrowym żywieniu.

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

One comment

  • Dzięki za dużą dawkę wiedzy o yacon 🙂 Szkoda, że nie podałeś/podałaś jakiegoś linka do strony, gdzie można nabyć Yacon OXI. Zdecydowałam się jednak na korzeń yacon w proszku, gdyż ekstrakty niestety zawierają większą koncentracje polisacharydów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.