Hear Clear Pro – opinie o metodzie na problemy ze słuchem

1
(1)

hear clear pro wada słuchuPrędzej czy później problemy ze słuchem będą dotyczyły każdego z nas. Co ciekawe jednak, tego typu kłopoty obserwujemy obecnie u coraz młodszych osób – na wszystko ma wpływ „głośne środowisko”, w którym musimy żyć. Na rynku istnieje wiele metod czy to poprawy słuchu, czy też redukowania szumu w uszach, jednak nie wszystkie z nich są naprawdę skuteczne. Jednym z ciekawszych na rynku urządzeń do poprawy słuchu jest obecnie Hear Clear Pro. Ten malutki asystent słuchu opracowany został pod kontrolą wielu światowej sławy naukowców, przez co ludzie go używający mogą pozbyć się swojego problemu w mgnieniu oka.

Czy można polepszyć słuch bez wizyty u lekarza?

hear clear pro problemy ze słuchemWarto wiedzieć, że problemy ze słuchem nie wynikają tylko i wyłącznie z podeszłego wieku pacjenta. Obecnie notuje się je nawet u nastoletnich dzieci, które nie mają w nawyku dbać o higienę słuchu. Stanowią one wysoki odsetek pacjentów odwiedzających gabinety lekarskie w poszukiwaniu pomocy. Wszyscy pacjenci mający tego typu problemy skarżą się przede wszystkim na chroniczny ból głowy i szmery w uszach. Ale czy spędzanie czasu w długich kolejkach do specjalisty jest naprawdę konieczne? Wydaje się, że nie.

Hear Clear Pro to unikatowe urządzenie najwyższej klasy, które pozwoli wyeliminować problemy wynikające ze złego słyszenia. Powstało w oparciu o najnowsze technologie stosowane w wysokich gałęziach medycyny, więc jego ponadprzeciętna skuteczność w żadnym wypadku nie może dziwić.

Jak działa Hear Clear Pro?

Urządzenie to w najprostszy sposób można opisać jako innowacyjną technologię w miniaturowej skali. Hear Clear Pro ma postać niewielkiego korpusu, w którym ukryty jest niezwykle czuły mikrofon, mikroprocesorowy wzmacniacz dźwięku oraz głośnik, który przesyła zoptymalizowane dźwięki do ucha użytkownika. Wyrostek aparatu, na którym znajduje się ów głośnik jest idealnie dopasowany do odcinka przewodu słuchowego, w którym się znajduje. Dzięki temu podczas wysyłania dźwięku nie dochodzi do żadnych interferencji fal i dźwięk dostarczany jest do ucha w czystej postaci.

hear clear pro leczenie słuchuNowoczesny aparat słuchowy Hear Clear Pro wyposażony jest ponadto w wygodne pokrętło do regulowania głośności generowanego dźwięku, dzięki czemu każdy użytkownik aparatu może ustawić go pod siebie i nie ma ryzyka ogłuszenia lub zbyt niskiego natężenia.

Miniaturyzacja urządzenia sprawia, że nie jest on wyposażony w klasyczną, wymienialną baterię, jak to ma miejsce w aparatach starszego typu. Hear Clear Pro wykorzystuje wbudowany akumulator, który można naładować z niemal każdego miejsca – wystarczy tylko popularny kabel USB oraz dostęp do prądu. Warto wspomnieć tutaj, że podczas ładowania aparatu, przełącznik ON/OFF każdorazowo powinien znajdować się w pozycji OFF, a czas ładowania nie powinien przekroczyć 8 godzin na jeden raz. W pełni naładowaną baterię zasygnalizuje zielony kolor lampki kontrolnej.

Hear Clear Pro – „niewidoczny” asystent słuchu

O czym warto jeszcze wspomnieć? Klienci, który korzystają z Hear Clear Pro zachwalają sobie jego niewielkie, dyskretne rozmiary. Nosząc urządzenie nie widać tego na pierwszy rzut oka, przez co nie dochodzi do niezręcznych, wstydliwych sytuacji – aparat praktycznie w całości jest schowany w początkowym odcinku przewodu słuchowego. Cechą aparatu, która dodatkowo pomaga ukryć jego obecność, to neutralny, cielisty kolor. Poza tym urządzenie jest niezwykle lekkie, co nie powoduje dyskomfortu podczas jego użytkowania.

Badania naukowe potwierdzają skuteczność aparatu Hear Clear Pro

jak działa hear clear proAby urządzenie poprawiające słuch mogło zostać wprowadzone na rynek, musiało przejść szereg testów potwierdzających zarówno jego przydatność w leczeniu zaburzeń słuchu, ale również bezpieczeństwo dla użytkownika. Badaniami naukowymi pokierowała grupa specjalistów w dziedzinie laryngologii i protetyki słuchu, pod przewodnictwem dr Dereka Omaha z Uniwersytetu w Kalifornii.

Testy urządzenia odbywały się na grupie 50 osób w różnym wieku, które od jakiegoś czasu narzekały na problemy z prawidłowym słyszeniem. Warto wspomnieć, że wszystkie te osoby używały już aparatów słuchowych różnych firm. Po upływie dwóch miesięcy w ankiecie kończącej badanie, aż 98 proc. testujących zadeklarowało znaczącą poprawę słuchu, eliminację bólu głowy i szumów w uszach po zmianie urządzenia wzmacniającego na Hear Clear Pro! Co równie zdumiewające to fakt, że zdecydowana większość z nich zauważyła poprawę już podczas pierwszego dnia stosowania aparatu.

efekty hear clear proWysoka jakość urządzenia musiała jeszcze zostać potwierdzona na polu „bezpieczeństwo dla użytkownika”. Tym z kolei zajął się zespół inżynierów pod wodzą dr Ivana Jonesa, który w przeszłości związany był z projektowaniem urządzeń dla agencji kosmicznych. Efektem prac tego zespołu było przyznanie akredytacji przez amerykańskie stowarzyszenie FDA, które słynie z bardzo restrykcyjnych wymogów co do urządzeń medycznych oraz leków.

Hear Clear Pro – opinie specjalistów potwierdzają wysoką skuteczność aparatu

Zachwytu z urządzenia Hear Clear Pro nie kryje dr Abraham Madera, który jest szefem oddziału laryngologii w jednym z największych szpitali w Stanach Zjednoczonych. „Kiedy w jednym z branżowych pism natknąłem się na zachwalający Hear Clear Pro artykuł to myślałem, że jest to kolejna przesada ze strony marketingowców. Postanowiłem jednak samodzielnie przetestować urządzenie zarówno na sobie, jak też na moich pacjentach. Wszyscy od razu zauważyli natychmiastową poprawę słuchu, ale również większą kulturę z mojej strony, bo już nie krzyczę tak do nich w trakcie konsultacji” – śmieje się dr Madera.

Hear Clear Pro

Hear Clear Pro

Wtóruje mu prof. Melissa Hart, która także zdecydowała się na stosowania Hear Clear Pro. Jej zdaniem jest to jeden z najbardziej dyskretnych urządzeń medycznych na rynku.

Czy warto zdecydować się na Hear Clear Pro? Nasza opinia

Biorąc pod uwagę wyniki badań naukowych oraz opinie ekspertów zaangażowanych w testowanie urządzenia, to bez wątpienia jest to najlepszy wybór na rynku dla szerokiej gamy odbiorców. Jego niezwykle wysoka skuteczność w połączeniu z trwałymi materiałami oraz miniaturowym rozmiarem sprawiają, że inwestycja w urządzenie na pewno nie będzie pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.

UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor urządzenia HEAR CLEAR PRO, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupione urządzenie w przypadku gdy stosowanie nie przyniesie oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby kupić HEAR CLEAR PRO

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 1 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

2 opinii

  • Zbigniew Rękawek

    Jak na razie nie jestem bardzo zachwycony z hear clear pro. Instrukcja nic nie wspomina o ładowaniu akumulatorka. Dopiero w powyższy tekście przeczytałem, że aparat w trakcie ładowania ma być wyłączony. Próbowałem ładować przy włączonym i wyłączonym i zawsze na ładowarce świeci się zielona dioda a aparat dalej nie funkcjonuje tak jakby akumulatorek nie był naładowany. przesadą, jest też że aparat mieści się w uchu (chyba że słonia). Regulacja głośności wcale nie jest taka prosta bo na pokrętle potencjometru brak jest czerwonej kropki więc nie wiadomo w jakiej jest pozycji (miniinstrukcja pokazuję taką czerwoną kropkę).

  • Ciekawe, że nie ma konkretnych zarzutów. Jest zarzut o braku działania przy ładowaniu. Moja małżonka od kilkunastu lat używa tego typu aparatów i zarzut, że aparat nie działa przy ładowaniu jest po prostu bezsensowny. W tych aparatach nie ma czegoś takiego – bo po prostu wymienia się baterię. Nie ma tam akumulatora. Jeśli jest, to znaczy, że jest to doskonały aparat bez kosztów tylko do podsłuchiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.