Lavenin – opinia o soli na grzybicę stóp z olejkiem lawendowym

0
(0)

laveninGrzybica stóp to problem z którym na całym świecie zmagają się miliony osób.

Jest to dolegliwość zdrowotna, ale również estetyczna. Wpływa na brzydki wygląd stóp i paznokci, co jest ogromnym problemem szczególnie dla kobiet, które latem wstydzą się nosić sandałki czy tak modne klapki.

Rynek farmaceutyczny oferuje coraz większą ilość różnego rodzaju preparatów, które mają zwalczać tą przykrą i wstydliwą dolegliwość. Jedne są skuteczne, inne jedynie maskują objawy, jeszcze inne zupełnie nie radzą sobie z tą przypadłością.

Wśród naprawdę skutecznych preparatów zwalczających grzybicę coraz większą popularność zdobywa Lavenin. Czym on różni się od innych? Głównie skutecznością oraz sposobem aplikacji. Lavenin ma bowiem postać soli do moczenia stóp.

Lavenin – sól zwalczająca grzybicę stóp

Producent preparatu zapewnia, że sól nie tylko zwalcza objawy ale również przyczynę pojawienia sięgrzybicy. Skuteczność taką zapewnia unikalne połączenie składników roślinnych z silnym składnikiem – koloidalnym srebrem. Preparat ma postać kryształków soli co sprawia, że składniki preparatu mogę głębiej wnikać w warstwy skóry, oczyszczając ją.

Sól Lavenin – skład

Koloidalne srebro to naturalny antybiotyk. Grzybica ma charakter nawracający, więc skuteczny preparat na tę przypadłość musi nie tylko zwalczać objawy, ale działając kompleksowo, zniszczyć drobnoustroje chorobotwórcze wywołujące te objawy. Tylko wtedy ustąpienie objawów będzie trwałe. Koloidalne srebro to składnik stosowany od dawna, wszędzie tam, gdzie ważne jest zredukowanie zagrożenia zakażeń bakteryjnych. Z tego powodu srebrem koloidalnym pokrywane są narzędzia chirurgiczne czy zestawy do dializ.

Srebro koloidalne wykazuje bowiem silne właściwości bakteriobójcze i przeciwgrzybicze. Jego obecność w preparacie Lavenin zapewnia skuteczną walkę z grzybicą. Od pierwszego zastosowania spowalnia rozwój komórek grzybów, niweluje równocześnie objawy, takie jak: pieczenie, swędzenie, przykry zapach, zaczerwienienie.

Lawenda – ochrona przed bakteriami, naprawa skóry

Kwiat lawendy ma bardzo silne właściwości bakteriobójcze, a to dzięki zawartości licznych substancji aktywnych. Kwiat lawendy zawiera bowiem garbniki, związki mineralne, antocyjany. Te ostatnie wykazują właściwości wiążące wolne rodniki, co również wpływa na unieszkodliwienie bakterii.

Kwiat lawendy zawiera również znaczące ilości tanin, które w naturze chronią roślinę przed owadami roślinożernymi. Taniny mają również właściwości wysuszające i ściągające, przyśpieszają więc proces oczyszczania się skóry poprzez złuszczanie starego, uszkodzonego i zainfekowanego naskórka. Taniny mają również wpływ na wzmocnienie warstw rogowych naskórka sprawiając że jest on bardziej odporny na uszkodzenia a także na przenikanie przez niego drobnoustrojów.

W preparacie Verlaven poza wyciągiem z kwiatu lawendy, wykorzystany został również olejek z lawendy. Dzięki niemu naczynka wokoło zmian rozszerzają się a to wpływa na poprawę odżywienia skóry. Odżywiona skóra lepiej w przyszłości radzi sobie w walce z drobnoustrojami, zapobiega więc nawrotom grzybicy. Olejek lawendowy sprawia również że skóra się gładka, miękka, wyrównuje się jej koloryt.

Sól Lavenin – sposób stosowania

W opinii producenta preparat pozwala na praktycznie natychmiastowe efekty. Jednak by leczenie grzybicy przebiegało odpowiednio szybko, należy stosować się do zaleceń.

Miarkę soli Lavenin rozpuszcza się w naczyniu z ciepłą wodą. Należy poczekać aż wszystkie kryształki się rozpuszczą. W tak przygotowanej miksturze moczy się nogi przez 45 minut dziennie. Nie należy jednak skóry stóp pocierać ani szorować bowiem takie działanie zaburza wchłanianie się składników aktywnych. Zabieg należy powtarzać każdego dnia.

Sól na grzybicę Lavenin – skuteczność potwierdzona w badaniach

Zanim preparat trafił na rynek był gruntownie przebadany. Najbardziej znane testy zostały wykonane przez światowej sławy dermatologów z Vancouver. W ich badaniu wzięło udział 50 ochotników, którzy od jakiegoś już czasu zmagało się z problemem nawracającej grzybicy stóp. Ochotnicy podzieleni zostali na trzy grupy. Jedna grupa stosowała sole Lavenin, druga stosowała placebo, trzecia stanowiła grupę kontrolną. Testy trwały trzy miesiące. Po tym czasie, w grupie, która stosowała sole Lavenin zgodnie z zaleceniami, grzybica zniknęła całkowicie, zaś u 90% całkowicie zniknęła ona już po 2 tygodniach regularnego stosowania. W grupie stosującej placebo grzybica zmniejszyła się jedynie u 3 % ochotników, zaś w grupie kontrolnej zmian nie odnotowano.

Eksperci o Lavenin

To opinie użytkowników są najważniejsze, lecz jeśli takie opinie w dodatku wystawiają specjaliści, są one najbardziej wiarygodne. Grzybica to przypadłość, która dotyka nie tylko zwykłych ludzi, ale również lekarzy, specjalistów z wielu zakresów medycyny. Tak było również w przypadku dr. Elise Monroe:

„Często po pracy chodzę na basen. Jestem raczej z tych ostrożnych osób, ale niestety i u mnie pojawiły się objawy zakażenia grzybicą. Stosowałam wiele preparatów. Jedne pomagały, ale tylko na chwilę, inne w ogóle nie radziły sobie z problemem. Znajomy polecił mi Lavenin. Jako lekarz, najpierw poczytałam w pismach branżowych na temat skuteczności preparatu. Zdziwiło mnie przede wszystkim to, że wcześniej sama nie znalazłam informacji o tych solach. Pozytywne wyniki testów zachęciły mnie do kupna. Stosowałam jej raz dziennie, po powrocie do domu. Pierwsze co zauważyłam, to to poczucie odświeżenia skóry. W dodatku zapach lawendy działał kojąco na mnie. Po 2 tygodniach po grzybicy nie było śladu i nie powróciły do dziś!” – cieszy się dr. Elise.

laveninUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor soli na grzybicę stóp Lavenin, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% potrójna gwarancja satysfakcji.

Kliknij tutaj aby wypróbować LAVENIN

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Oferta specjalna kończy się dzisiaj!

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.