Solviren – opinie o tabletkach z zieloną kawą

0
(0)

Zielona kawa to niezwykle popularny składnik, znajdujący szereg zastosowań w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. Co niektórzy ogłaszają go nawet cudownym panaceum, pomagającym przy zdecydowanej większości dolegliwości. Bardzo ciekawe są w szczególności unikalne właściwości zielonej kawy, które sprawiają, że zaczęto się nią interesować w kontekście odchudzania. Jednym z najlepszych preparatów na rynku, zawierającym ekstrakt z zielonej kawy, jest Solviren. Jego wysoka skuteczność potwierdzona jest wieloma rekomendacjami oraz opiniami zadowolonych klientów. Czy ten preparat jest skuteczny?

Solviren wspomaga proces odchudzania działając na trzech etapach, dzięki czemu możemy nazywać go preparatem kompletnym. Po pierwsze, część składników zawartych w kapsułce bierze udział w detoksykacji organizmu, czyli etapie numer jeden. Pozbycie się zalegających trucizn i metabolitów to bardzo ważna kwestia, gdyż bez tego praca wielu narządów oraz związków chemicznych jest upośledzona, co znacznie utrudnia spalanie tkanki tłuszczowej.

Po odpowiednim oczyszczeniu organizmu następuje faza właściwa, czyli odchudzanie. Siła skoncentrowanych składników odżywczych sprawia, że aktywność metaboliczna ustroju osiąga niespotykany do tej pory poziom, co skutkuje natychmiastowym spalaniem tkanki podskórnej.
Aby efekty odchudzania utrzymały się, należy jeszcze ustabilizować metabolizm, czego większość dostępnych preparatów na rynku nie robi. Wyjątkiem jest tu Solviren, którego składniki pomagają utrzymać efekt kuracji, bez obawy o ponowne tycie.

Składniki Solviren: jak działa kwas chlorogenowy, zawarty w zielonej kawie?

Dzięki obecności wysokiej jakości ekstraktu z zielonej kawy, preparat Solviren jest bogatym źródłem kwasu chlorogenowego (CGA). Jest to substancja należąca do grupy polifenoli, stanowi ester kwasów: chinowego i kawowego. Jego działanie metaboliczne polega na stymulowaniu komórek organizmu do reagowania na jeden z hormonów wydzielanych przez trzustkę, czyli insulinę.

Kwas chlorogenowy zawarty w kapsułkach Solviren spowalnia wydzielanie glukozy po posiłku oraz zwiększa czułość komórek na insulinę. Co to oznacza? Niski stopień wysycenia glukozą po posiłku sprawia, że w organizmie nie następuje znaczne zwolnienie metabolizmu, jak zwykle ma to miejsce – każdy z nas czuje przecież senność po zjedzeniu sytego obiadu.

Pracujący na wysokich obrotach organizm sprawia, że cukry proste nie są magazynowane w postaci tłuszczowej tkanki podskórnej, ale od razu przerabiane na energię – dzięki temu następuje deficyt energetyczny. A to z kolei zmusza nasze ciało do poszukiwania innych źródeł energii, takich jak tkanka tłuszczowa. Ważnym aspektem takiego działania na ludzki metabolizm jest fakt, że regularne zażywanie preparatu Solviren pozwala de facto przyjmować standardowe porcje kalorii w posiłkach. Przez to nie trzeba stosować wyniszczających organizm, niskokalorycznych diet, które w pewnych przypadkach przyniosą tylko więcej szkody niż pożytku. Nie mówiąc już o wysiłku, jaki trzeba włożyć w utrzymanie efektów takiej kuracji odchudzającej.

Kwas chlorogenowy w preparacie Solviren pomaga również chronić przed otłuszczaniem narządów wewnętrznych. Dzięki temu dbamy równocześnie o nasze serce i wątrobę, zapobiegając ich niewydolności.

Badania naukowe nad skutecznością preparatu Solviren

Zielona kawa była już testowana na wszystkie możliwe sposoby, jednak tylko niewielka część tych badań skupiała się wyłącznie na odchudzających właściwościach tego składnika. Jednym z najbardziej znanych badań nad skutecznością preparatu Solviren był eksperyment przeprowadzony w Scranton, w USA.

Przebieg badania nadzorował światowej sławy ekspert, Joe Vinson, który zaprosił do testu szesnastoosobową grupę. Osiem kobiet i ośmiu mężczyzn zostali poddani tak zwanej podwójnej ślepej próbie. Taka metoda badawcza wydała się być najlepsza, gdyż do minimum ogranicza wpływ osób odpowiedzialnych za testy na ich ostateczny wynik. W myśl zasad podwójnej ślepej próby, ani osoby badane, ani osoby badające, nie mają dostępu do szczegółowych danych na temat prowadzonego eksperymentu. Ochotnikom przez 6 tygodni podawano dwie dawki preparatu Solviren – dla jednych było to 1050mg na dobę, dla drugich o 1/3 mniej. Trzecia grupa osób otrzymywała zaś placebo. Wszystkie te osoby zostały poproszone, aby na czas trwania eksperymentu nie zmieniać swoich nawyków żywieniowych ani ruchowych – wszystko miało zachować status quo.

Wyniki badań przeszły najśmielsze oczekiwania naukowców – w pierwszej grupie średni spadek masy ciała wyniósł 7,5kg, w drugiej natomiast 5,4kg. W trzeciej grupie nie odnotowano znaczących zmian, z wiadomej przyczyny.

Solviren – opinie specjalistów i dietetyków o suplemencie odchudzającym

Tak dobre wyniki badań wprawiły w osłupienie również specjalistów, którzy na co dzień zajmują się leczeniem otyłości i problemów metabolicznych. Jednym z nich jest doktor Mark Cavendish z University of California z Los Angeles. „Na co dzień zajmuje się głównie przygotowaniem fizycznym sportowców, więc wiem, jak ciężko jest im osiągnąć pożądaną wagę przed ważnymi zawodami. Nie tak dawno temu jeden z moich podopiecznych zaczynał osiągać nadzwyczaj dobre rezultaty – po konsultacji okazało się, że zażywa on preparat Solviren. Wtedy to właśnie natrafiłem na badania naukowe dotyczące tego środka. Obecnie stosuje go u niemal wszystkich moich pacjentów” – mówi dr Mark.

Podobnego zdania co do skuteczności kapsułek Solviren jest dietetyczka, Caroline White, konsultantka Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków, prywatnie trenerka fitness i miłośniczka zdrowego stylu życia. „Po urodzeniu ostatniego dziecka miałam duże problemy z przywróceniem dawnej wagi, mimo że od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Znajomy lekarz polecił mi wówczas skorzystać z preparatu Solviren, który w moim przypadku okazał się strzałem w dziesiątkę. Zrzuciłam 7 kilogramów w niespełna 3 tygodnie” – cieszy się Caroline.

Czy warto stosować preparat Solviren na odchudzanie? Nasza opinia

Jasno więc widać, że preparat na odchudzanie z zieloną kawą Solviren jest obecnie najbardziej skutecznym środkiem farmaceutycznym tego typu. Do kupna zapasu preparatu skłaniać powinien również fakt, że wielkimi krokami zbliża się sezon plażowy – a każdy z nas chciałby wyglądać wtedy olśniewająco. Warto również wspomnieć, że preparat Solviren jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, co czyni go jednym z wyjątków na rynku, na którym roi się od preparatów niepewnego pochodzenia.

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.