Pro Engine Ultra – opinie o uszlachetniaczu paliwa

0
(0)

pro engine ultra problemy z samochodemSilnik to serce samochodu i jedna z najdroższych jego części. Naprawa silnika w aucie lub motocyklu jest z reguły bardzo kosztowna i wynika najczęściej z poważnych zaniedbań – w niektórych sytuacjach niezbędna jest jego całkowita wymiana, co, szczególnie w przypadku aut używanych, równa się z kasacją pojazdu i rozpaczą właściciela. Taka sytuacja może mieć miejsce na przykład po długotrwałym narażeniu silnika na niesprawdzone paliwo niskiej jakości, co niestety często jeszcze zdarza się na współczesnych stacjach benzynowych. W jaki sposób możemy uchronić silnik auta lub motocyklu przed przedwczesnym zużyciem lub uszkodzeniem? Odpowiedzią jest preparat do uszlachetniania paliwa Pro Engine Ultra.

Bolączka większości aut

uszlachetniacz pro engine problemy motoMoże zabrzmi to niezbyt groźnie, ale największym wrogiem silników współczesnych aut jest… woda! Tak, ta sama woda, która jest przecież podstawowym składnikiem m.in. płynu hamulcowego lub płynu do spryskiwaczy. Niestety, w przypadku benzyny lub oleju napędowego zawartość wody powyżej dopuszczalnej normy może mieć fatalne skutki dla układu napędowego maszyny.

A taka sytuacja zdarza się nam bardzo często, choć często sami o tym nie wiemy i tego nie zauważamy. Warto wiedzieć, że zbiornik paliwa w aucie lub motocyklu nie jest hermetycznie zamknięty – ma to związek z powietrzem obecnym w baku i mechanizmem jego usuwania, co zapobiega zapowietrzaniu się instalacji. Dodatkowo, przy każdej wizycie na stacji benzynowej otwieramy przecież bak, tłocząc do zbiornika duże ilości wilgotnego powietrza.

Masz auto w LPG? Ten akapit jest dla Ciebie

lpg pro engine ultraProblem ze zbyt dużą ilością wody krążącej w układzie paliwowym jest jeszcze bardziej poważny, jeśli mowa o samochodach wyposażonych w instalację na gaz płynny. A takich aut, jak każdy z nas wie, jest bez liku. Otóż już sama manipulacja w fabrycznie zamkniętym układzie dostarczania paliwa powoduje narażenie na „łapanie” wody. Ponadto, osoby jeżdżące w popularnym „gazie” z reguły mają w zbiorniku niewiele paliwa – prawie pusty zbiornik stwarza doskonałe możliwości do skraplania się pary wodnej, która potem, przy rozruchu silnika, dostaje się do komory spalania.

Jakie są efekty zbyt dużej ilości wody w układzie paliwowym?

Do podstawowych skutków należą między innymi problemy z uruchomieniem silnika. Poza tym, kierowcy skarżą się również na niestabilne obroty, utratę mocy lub zwiększone zużycie paliwa. Poza tym, dużo szybciej zużywają się wszelkie uszczelki, paski i łańcuchy, częściej uszkodzeniu ulegają elementy zaworów, tłoków oraz głowicy. W najgorszym przypadku mamy do czynienia z unieruchomieniem auta i koniecznością wymiany całego silnika. Jak temu zapobiec?

Popraw jakość tankowanego paliwa dzięki Pro Engine Ultra

Rewolucyjny preparat Pro Engine Ultra pomoże uszlachetnić każde paliwo, usprawniając proces spalania i skutecznie pozbywając się wody z układu paliwowego. Preparat pomaga zmniejszyć ilość zanieczyszczeń w tankowanym paliwie, a także czyści przewody paliwowe i komorę spalania. W przypadku aut z instalacją gazową i długo przechowywanym w baku paliwem, eliminuje szkodliwe bakterie redukując powstawanie tzw. szlamu.

Pro Engine Ultra – Trzy kroki do zdrowego silnika

Unikalne składniki zawarte w formule Pro Engine Ultra rozbijają długie łańcuchy węglowe paliwa, zwiększając jego właściwości napędowe i polepszając tym samym parametry spalania. Już na tym etapie każdy użytkownik auta lub motocyklu zauważy wyraźny wzrost mocy silnika oraz niższe spalanie bieżące. Na tym etapie następuje także czyszczenie komory spalania z osadów, które zalegały w niej przez lata.

efekty stosowania pro engine ultraKolejnym etapem działania preparatu Pro Engine Ultra jest wspomożenie pracy układu wtrysku paliwa i uszczelnienie pierścieni tłokowych, co znacznie wpływa na konwersję i jeszcze wyraźniej zmniejsza zużycie paliwa poprzez jego lepsze wykorzystanie.

Trzecim i ostatnim etapem działania preparatu Pro Engine Ultra jest konserwacja elementów spalania – składniki zawarte w preparacie zapobiegają powstawaniu osadów w komorze spalania w przyszłości, odtykają końcówki rozpylaczy i redukują poziom hałasu przy pracy silnika, również zimnego. Warto wspomnieć, że takie korzystne efekty działania preparatu utrzymują się minimum przez 5000km!

Pro Engine Ultra – Najnowsza technologia przetestowana przez najlepszych

preparat Pro Engine Ultra

preparat Pro Engine Ultra

Nie ma żadnych obaw co do stosowania preparatu w silnikach, zarówno benzynowych, jak też silnikach diesla. Warto zaznaczyć, że unikalna formuła preparatu została gruntownie przebadana w Stanach Zjednoczonych przez ekspertów z General Motors. Przez wiele miesięcy badali oni wpływ poszczególnych składników preparatu na elementy silnika i końcowo nie wahali się wystawić najwyższego certyfikatu bezpieczeństwa. Oznacza to, że preparat Pro Engine Ultra jest w pełni bezpieczny i nie spowoduje żadnych uszkodzeń silnika oraz układu dostarczania paliwa.

Czy preparat Pro Engine Ultra jest naprawdę skuteczny? Nasza opinia

Już najwyższy czas zapewnić swojemu autu porządny, chemiczny remont. Dotyczy to każdego auta – nowego, używanego, z silnikiem benzynowym lub diesla, a także z instalacją gazową. Wszyscy bowiem tankujemy w tych samych warunkach i jeśli nie zadbamy o jakość używanego paliwa w porę, awaria może zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. A pamiętać trzeba, że wymiana silnika wielokrotnie przewyższa cenę opakowania preparatu Pro Engine Ultra – najlepszego na rynku uszlachetniacza do paliwa.

pro engine ultraUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor dodatku do paliwa PRO ENGINE ULTRA, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupiony preparat, w przypadku gdy jego stosowanie nie przyniesie oczekiwanych efektów.


Kliknij tutaj aby zamówić dodatek do paliwa PRO ENGINE ULTRA

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

40 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.