Ling Fluent – opinie o metodzie nauki języków obcych

0
(0)

ling fluent nauka językówNauka języków obcych jest coraz bardziej popularna, zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy zdają sobie sprawę ze znaczenia tych umiejętności na rynku pracy. Coraz chętniej języków uczą się również osoby starsze, które wyruszają w poszukiwaniu pracy za granicę. Na rynku istnieje wiele metod, czasami dość abstrakcyjnych, aby polepszyć zakres swojego słownictwa w obcym języku. Niektóre wydają się na pierwszy rzut oka śmieszne, inne są naprawdę skuteczne i mogą pomóc w krótkim czasie opanować nawet kilka języków. Jednym z takich rozwiązań jest innowacyjna platforma e-learningowa Ling Fluent. Na czym polega wyjątkowość tego rozwiązania?

Ling Fluent – naucz się nawet ośmiu języków obcych!

Znajomość całej gamy języków obcych znacznie podnosi status społeczny, o czym doskonale wiedzą twórcy tego innowacyjnego rozwiązania. Dzięki wysiłkom programistów i psychologów, a także specjalistów w dziedzinie przyswajania informacji przez mózg powstała platforma Ling Fluent, która pozwala opanować nawet osiem najczęściej używanych w Europie języków. Są to: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, norweski, szwedzki oraz holenderski.

W czym tkwi sekret metody Ling Fluent?

metoda ling fluent nauka języków obcychTwórcą unikatowej metody nauczania języków obcych Ling Fluent jest Leo Anders, genialny poliglota. Podczas opracowywania tego sposobu zauważył on, że ludzki mózg szybciej przyswaja obce słówka, których znaczenia najzwyczajniej w świecie nie zna. Skłoniło go to do przemyśleń, z których wynika, że znacznie bardziej optymalnie jest w pierwszej chwili zobaczyć nowe słówko, potem usłyszeć je w zdaniu, a dopiero na końcu dowiedzieć się, co tak naprawdę oznacza. Właśnie w ten sposób uczą się dzieci, a jak wiadomo, to właśnie w wieku dziecięcym ludzki mózg przyswaja informacje najszybciej.

Taka metoda nauki słówek w wieku dziecięcym tworzy w mózgu bardzo gęstą siatkę silnych skojarzeń, dzięki którym nie sposób zapomnieć raz nauczonego słowa. W trakcie poznawania kolejnych zwrotów pracują obie półkule mózgu: prawa wychwytuje przekaz słowny, zaś lewa – towarzyszący mu obraz.

Dzięki nagraniu z wymową angażujemy w naukę również zmysł słuchu. Taka metoda nauki przyspiesza czas opanowania języka nawet pięciokrotnie! A to z kolei sprawia, że nowego języka możemy nauczyć się nawet w 30 dni, poznając około 200 nowych słów dziennie, przy czym samodzielnie możemy decydować o czasie nauki – nie ma żadnych „przepakowanych” programów, w których wiedzę należy budować cegiełka po cegiełce.

Metodą Ling Fluent możesz uczyć się języków obcych dosłownie wszędzie!

ling fluent języki obceLing Fluent to innowacyjna platforma e-learningowa, która obsługuje wszystkie obecnie znane urządzenia mobilne. Oznacza to, że nowego języka możemy uczyć się nawet w drodze do pracy, a także podczas 15-minutowej przerwy w szkole.

Po prostu otwórz program, wybierz język, którego chcesz się nauczyć, a następnie dokonaj wyboru zakresu słówek. Są one bardzo dobrze pogrupowane, zostały bowiem podzielone na 15 kategorii: życie codzienne, praca, dom, rodzina, człowiek/wygląd, zdrowie, jedzenie, podróże, pogoda, biznes, pieniądze, technologie, sztuka, media oraz przyroda.

Wysoce zaawansowany system informatyczny platformy Ling Fluent na bieżąco weryfikuje nabytą wiedzę, dzięki czemu śledzenie postępów w nauce nie nastręcza trudności. A jak wiadomo, nawet najmniejszy postęp skłania do dalszego działania i znacznie przyspiesza naukę języków obcych.

Badania naukowe potwierdziły skuteczność innowacyjnej metody nauki języków Ling Fluent

efekty metody ling fluentZa przygotowanie kursu Ling Fluent odpowiedzialni byli doświadczeni lingwiści oraz specjaliści w dziedzinie metodyki nauki. Osoby z tymi samymi kompetencjami musiały skuteczność tej metody sprawdzić, co udało im się w pełni zrealizować. Badań podjęli się naukowcy z Uniwersytetu Harvarda, którzy przez całą swoją naukową karierę badali wpływ bodźców słuchowych i obrazkowych na szybkość przyswajania informacji przez ludzki mózg. „Materiał badawczy” stanowili tym razem studenci, w różnym wieku i różnej płci; blisko 20 osób.

Notowali oni różny poziom opanowania poszczególnych języków, jednak żadna z tych osób nie wykazywała cech poligloty. Każdy tester miał na początku programu badawczego wybrać jeden język, który chciał docelowo opanować, a następnie postępować zgodnie z wytycznymi platformy Ling Fluent. Wyniki badań były zdumiewające zarówno dla naukowców, jak również dla samych studentów. Blisko 98 procent z nich opanowało testowany przez siebie język już w 30 dni! Niektórzy w tym czasie rozpoczęli nawet naukę drugiego języka, przez co realizowali dwa kursy jednocześnie.

Takowe wyniki jednoznacznie potwierdzają, że impulsowa metodyka nauczania języków obcych Ling Fluent sprawdza się w 100 procentach i jest obecnie najskuteczniejsza na rynku.

Specjaliści są zdumieni wynikami metody Ling Fluent

efekty metody nauki języków ling fluentW tak wysoką skuteczność platformy nie wierzył jeden z najsłynniejszych poliglotów na świecie profesor Adam Moud, który na naukę jednego z palety władanych przez siebie języków potrzebował średnio 4 miesięcy. „Widząc przypadkiem reklamę Ling Fluent nie chciałem uwierzyć w tak wysoką skuteczność wspomnianej metody nauki. Po kilku dniach namysłu stwierdziłem jednak, że tak właściwie nie mam nic do stracenia i mogę za ich pomocą nauczyć się języka holenderskiego, z którym nota bene zawsze miałem problemy. Po zakończeniu miesięcznego okresu nauki nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Zdawałem wszystkie testy bez żadnego problemu i udało mi się na stare lata opanować jeszcze jeden język, choć myślałem, że moje możliwości wyczerpały się już na języku chińskim” – śmieje się profesor Moud.

Podsumowanie – warto skorzystać z platformy Ling Fluent?

ling fluent do nauki języków obcychNikt nie ma dziś wątpliwości, że znajomość wyłącznie języka angielskiego już nie wystarczy. Rynek pracy poszukuje coraz to bardziej zdolnych osób, które potrafią porozumiewać się w wielu językach. Platforma e-learningowa Ling Fluent to doskonała metoda, aby znacznie polepszyć swój status społeczny i dać sobie szansę na świetlaną przyszłość. Innowacyjna metoda badawcza oraz niespotykane nigdzie indziej wyniki procesu nauczania jednoznacznie mówią, że Ling Fluent warto zaufać swoją przyszłość.

UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor kursów językowych metodą LING FLUENT, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupiony kurs językowy w przypadku gdy nie przyniesie on oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby sprawdzić kurs językowy metodą LING FLUENT

 

Promocja trwa do: [date format=”Y.m.d”] do godziny 23:59

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Jaka jest Twoja opinia o tym produkcie?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić ten produkt!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

41 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.